Keuken Kampioen Divisie
Volendam
FC Volendam
23 oktober 2026
20.00
Rood sportshirt met brede witte diagonale streep
Jong FC Utrecht
Donkergroen stadion met verlichting en grasveld
FC Volendam

FC Volendam - Jong FC Utrecht: statistieken Keuken Kampioen Divisie

Komende vrijdag staat FC Volendam tegen Jong FC Utrecht op het programma. Wij hebben de statistieken van beide ploegen voor je gecheckt. Kijken we naar de vorige onderlinge wedstrijden, dan lijkt Volendam in het voordeel tegen Jong Utrecht. Welke uitslag levert het komende duel op?

De clubs hebben dit seizoen nog niet tegen elkaar gespeeld, maar in de eerdere vijf Keuken Kampioen Divisie-seizoenen zijn de ploegen elkaar tienmaal tegengekomen. Van deze duels won het andere Oranje zevenmaal en de ploeg uit Utrecht won er drie.

De laatste vijf competitiewedstrijden presteert Volendam op papier beter dan Jong Utrecht. Het andere Oranje won twee keer, verloor twee wedstrijden en speelde één keer gelijk. De ploeg uit Utrecht won tweemaal, verloor drie duels en speelde niet gelijk.

FC Volendam - Jong FC Utrecht
Keuken Kampioen Divisie
23 oktober 2026
20.00, Kras Stadion

Terugblik: Volendam wint onderlinge duels vaker dan Jong Utrecht

De club uit Volendam en de Utrechters kwamen elkaar sinds 2018 tienmaal tegen in de Keuken Kampioen Divisie:
  • Er vielen 26 goals, gemiddeld 2,6 doelpunten per wedstrijd.
  • De meeste treffers vielen in de eerste helft, namelijk veertien goals. Dit is een gemiddelde van 1,4 per wedstrijd.

Vorige ontmoetingen in de Keuken Kampioen Divisie:

DatumTeamsStand
28-04-2025Jong Utrecht
Volendam
2-3
08-11-2024Volendam
Jong Utrecht
2-0
04-02-2022Volendam
Jong Utrecht
2-0
22-11-2021Jong Utrecht
Volendam
0-1
16-04-2021Jong Utrecht
Volendam
2-3
11-09-2020Volendam
Jong Utrecht
0-1
24-02-2020Jong Utrecht
Volendam
2-1
08-11-2019Volendam
Jong Utrecht
1-0
22-04-2019Jong Utrecht
Volendam
3-1
23-11-2018Volendam
Jong Utrecht
2-0

De Volendammers kleurloos

Het andere Oranje kan de laatste wedstrijden weinig richting geven. Het vorige duel speelde Volendam gelijk tegen RKC. Het werd 1-1. De afgelopen vijf competitiewedstrijden wonnen de Volendammers twee duels, verloren tweemaal en speelden één keer gelijk. In één van de vijf voorgaande wedstrijden hield Volendam de nul. De club scoort gemiddeld vaker in de eerste helft dan in de tweede helft.

Teamstats FC Volendam:

  • maakte 23 doelpunten in elf competitieduels, een gemiddelde van 2,09.
  • scoorde thuis zestien keer en uit zevenmaal.

Voorgaande vijf duels van Volendam in deze competitie:

DatumTeamsStand
18-10-2026RKC
Volendam
1-1
09-10-2026Volendam
Vitesse
2-0
03-10-2026Almere City
Volendam
1-0
26-09-2026Volendam
VVV
3-2
18-09-2026Jong AZ
Volendam
4-1

Spelerstats FC Volendam:

  • Henk Veerman is met tien goals de topscorer van de Volendammers in deze competitie.

Spelers van Volendam met speelminuten deze competitie:

SpelerGoalsAssistsRoodGeelMinuten
Henk Veerman10200941
Reuven Niemeijer5200882
Alex Plat2101686
Nick Doodeman1701955
Younes Jaber el Meftahi1100381
Luca Blondeau1002840
Nordin Bukala1003944
Daan Huisman1002888
Frederik Ihler1001147
Mike Kleijn0103672
Mohammed Belfqih010056
Kayden Wolff0100268
Hidde Jurjus0000540
Roy Steur0000450
Mawouna Amevor0002599
Daan Bisschops000160
Jaïr Haakmat0001145
Déron Payne0000249
Erik Schouten0000363
Precious Ugwu0001804
Serigne Deme000129
Jerayson Hoepel00007
Jesper Tielemans000024

Jong Utrecht al een tijdje zonder winst

De ploeg uit Utrecht heeft het moeilijk en kan de laatste drie wedstrijden geen overwinning boeken. Het vorige duel verloor Jong Utrecht van Roda. Het werd 1-2. De afgelopen vijf competitieduels won de ploeg uit Utrecht twee wedstrijden en verloor er drie In geen enkele van de voorgaande vijf wedstrijden hield Jong Utrecht de nul. Over het algemeen maakt de ploeg meer doelpunten in de eerste helft dan in de tweede helft.

Teamstats Jong FC Utrecht:

  • maakte zeventien doelpunten in elf competitieduels, een gemiddelde van 1,55.
  • maakte tijdens thuiswedstrijden tien van deze goals en uit zeven doelpunten.

Voorgaande vijf duels van Jong Utrecht in deze competitie:

DatumTeamsStand
19-10-2026Jong Utrecht
Roda
1-2
09-10-2026De Graafschap
Jong Utrecht
2-1
18-09-2026Jong Utrecht
VVV
1-3
14-09-2026Jong Utrecht
Jong Ajax
6-1
11-09-2026NAC
Jong Utrecht
2-3

Spelerstats Jong FC Utrecht:

  • Emmanuel Chigozie Owen is de topscorer van de ploeg uit Utrecht deze competitie, met vijf doelpunten.

Spelers van Jong Utrecht met speelminuten deze competitie:

SpelerGoalsAssistsRoodGeelMinuten
Emmanuel Chigozie Owen5001690
Massien Ghaddari3202972
Björn Menzo3200807
Wessel Kooy2101720
Noa Dundas2012420
Jamie Schuldes1002960
Jerayno Hunte100052
Driss Laaouina0200758
Tijn den Boggende0200564
Viggo Plantinga0104975
Yousri Sbai0100653
Oualid Agougil010068
Mees Eppink0000630
Kevin Gadellaa0000360
Emeka Adiele000158
Donovan Afrifa000011
Noël Beulens000034
Per Kloosterboer0000518
Ferdinand Pohl0000345
Tom Wellerdieck00001
Nick de Vos000015
Kenji Goes000152
Matyas Havelka000062
Jessey Sneijder0000191
Jaygo van Ommeren0000199
Jesper Eujen000030
Nana Gyamfi-Amoah0001151
Richie Omorowa0000290
Levi Rietveld0000333

De competitiestanden van de Keuken Kampioen Divisie op 21-10-2026

TeamGesWGVDVDTPt
1Heracles11911361328
2Almere City1171323922
3VVV11713301822
4Emmen11713241922
5NAC11623221920
6Roda1154212919
7Vitesse11524161517
8Volendam11515231816
9MVV11515142516
10RKC11362201615
11Jong AZ11425262214
12Den Bosch11425161914
13Jong PSV11344151813
14Oss11407161712
15Eindhoven11326152311
16Jong Ajax11326152611
17De Graafschap11326142511
18Dordrecht11326142711
19Helmond1123616219
20Jong Utrecht1121817257

Goals per 15 minuten

Overzicht van goals per 15 minuten laatste 5 wedstrijden
IntervalFC VolendamJong FC Utrecht
Minuut 0-1531
Minuut 15-3003
Minuut 30-4513
Minuut 45-6002
Minuut 60-7502
Minuut 75-9021

Goals per 10 minuten

Overzicht van goals per 10 minuten laatste 5 wedstrijden
IntervalFC VolendamJong FC Utrecht
Minuut 0-1030
Minuut 10-2002
Minuut 30-4002
Minuut 40-5011
Minuut 50-6003
Minuut 70-8001
Minuut 80-9001