Serie A
Fiorentina
Fiorentina
29 oktober 2026
20.45
Atalanta
Atalanta
Donkergroen stadion met verlichting en grasveld
Fiorentina

Fiorentina - Atalanta: statistieken Serie A

Komende donderdag staat Fiorentina tegen Atalanta op het programma. Wij hebben de statistieken van beide ploegen voor je gecheckt. Als je kijkt naar de vorige onderlinge wedstrijden dan lijkt Atalanta in het voordeel tegen Fiorentina. Wat wordt de uitkomst in Stadio Artemio Franchi?

De clubs hebben dit seizoen nog niet tegen elkaar gespeeld, maar in de eerdere vijf Serie A-seizoenen zijn de ploegen elkaar zestienmaal tegengekomen. Van deze duels won Fiorentina zesmaal, La Dea won er zeven en drie keer was het gelijkspel.

De afgelopen vijf duels in Serie A lijken de resultaten van de ploegen op elkaar: ze wonnen ieder éénmaal en verloren driemaal.

Fiorentina - Atalanta
Serie A
29 oktober 2026
20.45, Stadio Artemio Franchi

Terugblik: Atalanta wint onderlinge duels vaker dan Fiorentina

Fiorentina en de spelers van Atalanta troffen elkaar vanaf 2018 zestien keer in de Serie A:
  • Er werden 48 doelpunten gemaakt. Dit is gemiddeld 3 goals per duel.
  • De meeste treffers vielen in de eerste helft, namelijk 25 goals. Dit is een gemiddelde van 1,56 per wedstrijd.
  • Daarnaast werd er 91 keer op goal geschoten. Dit is gemiddeld 5,69 schoten per wedstrijd. de spelers van Atalanta schoten het vaakst op doel, namelijk 50 keer.
  • Zevenmaal werd er gescoord met een kopbal. Dit is een gemiddelde van 0,44. De spelers van Atalanta maakten de meeste doelpunten met het hoofd, namelijk vijfmaal.

Vorige ontmoetingen in de Serie A:

DatumTeamsStand
22-05-2026Fiorentina
Atalanta
1-1
30-11-2025Atalanta
Fiorentina
2-0
30-03-2025Fiorentina
Atalanta
1-0
15-09-2024Atalanta
Fiorentina
3-2
02-06-2024Atalanta
Fiorentina
2-3
17-09-2023Fiorentina
Atalanta
3-2
17-04-2023Fiorentina
Atalanta
1-1
02-10-2022Atalanta
Fiorentina
1-0
20-02-2022Fiorentina
Atalanta
1-0
11-09-2021Atalanta
Fiorentina
1-2
11-04-2021Fiorentina
Atalanta
2-3
13-12-2020Atalanta
Fiorentina
3-0
08-02-2020Fiorentina
Atalanta
1-2
22-09-2019Atalanta
Fiorentina
2-2
03-03-2019Atalanta
Fiorentina
3-1
30-09-2018Fiorentina
Atalanta
2-0

Fiorentina al een tijdje zonder winst

I Viola hebben het lastig en kunnen de laatste vier duels niet winnen. De vorige competitiewedstrijd verloor Fiorentina van Inter met 1-2. De afgelopen vijf competitieduels won Fiorentina één wedstrijd, verloor driemaal en speelde één keer gelijk. Fiorentina hield in geen enkele van de voorgaande vijf duels de nul. De club scoort gemiddeld vaker in de tweede helft dan in de eerste helft.

Teamstats Fiorentina:

  • scoorde negen goals deze competitie in acht wedstrijden. Dit is een gemiddelde van 1,12.
  • scoorde thuis drie keer en uit zesmaal.
  • spelers schoten 33 keer op goal, gemiddeld 4,12 keer per duel.

Voorgaande vijf duels van Fiorentina in deze competitie:

DatumTeamsStand
25-10-2026Inter
Fiorentina
2-1
18-10-2026Fiorentina
Como
1-3
10-10-2026Genoa
Fiorentina
2-1
20-09-2026Fiorentina
Napoli
1-1
11-09-2026Venezia
Fiorentina
2-4

Spelerstats Fiorentina:

  • Franco Mastantuono is de topscorer van Fiorentina deze competitie, met drie doelpunten.
  • Franco Mastantuono maakte één goal uit een kopbal.
  • Franco Mastantuono en Mateo Pellegrino maakten ieder twee goals met de linkervoet.
  • Alejandro Jiménez maakte twee goals met de rechtervoet.
  • Nicolò Fagioli gaf twee keer een assist.

Spelers van I Viola met speelminuten deze competitie:

SpelerGoalsAssistsRoodGeelMinuten
Franco Mastantuono3002612
Alejandro Jiménez2101517
Mateo Pellegrino2001552
Marin Pongracic1000211
Nicolò Fagioli0201632
Radu Dragusin0101720
Cher N'Dour0101657
Beto0100185
David De Gea0001720
Dodo0001139
João Mário0000187
Luca Ranieri0002309
Víctor Valdepeñas0001442
Viery0002403
Arthur Atta0000335
Marco Brescianini0000240
Christ Inao Oulai0001169
Rolando Mandragora000037
Wilfried Gnonto0000212
Pedro Gonçalves0000121
Albert Gudmundsson000171
Moise Kean000028
Alieu Njie0001456

Atalanta scoort veel

La Dea scoorde de laatste vijf wedstrijden gemiddeld 2 goals per wedstrijd. De vorige competitiewedstrijd speelde Atalanta gelijk tegen Frosinone (4-4). De afgelopen vijf competitiewedstrijden wonnen de spelers van Atalanta één duel, verloren driemaal en speelden één keer gelijk. Atalanta hield in geen enkele van de voorgaande vijf duels de nul. De club scoort gemiddeld vaker in de eerste helft dan in de tweede helft.

Teamstats Atalanta:

  • scoorde veertien goals deze competitie in acht wedstrijden. Dit is een gemiddelde van 1,75.
  • maakte tijdens thuiswedstrijden elf van deze goals en uit drie doelpunten.
  • de spelers schoten in totaal 25 keer op goal. Dit is gemiddeld 3,12 keer per wedstrijd.

Laatste vijf wedstrijden van Atalanta in deze competitie:

DatumTeamsStand
25-10-2026Atalanta
Frosinone
4-4
18-10-2026Milan
Atalanta
3-2
12-10-2026Atalanta
Venezia
3-1
20-09-2026Juventus
Atalanta
2-0
12-09-2026Atalanta
Cagliari
1-2

Spelerstats Atalanta:

  • Nikola Krstovic is de topscorer van Atalanta deze competitie, met zes doelpunten.
  • Nikola Krstovic scoorde twee of meer wedstrijden achter elkaar.
  • Nikola Krstovic maakte één goal uit een kopbal.
  • Nikola Krstovic maakte vijf goals met de rechtervoet.
  • Nicola Zalewski en Nikola Krstovic gaven ieder twee keer een assist.

Spelers van La Dea met speelminuten deze competitie:

SpelerGoalsAssistsRoodGeelMinuten
Nikola Krstovic6201451
Éderson2002687
Eljif Elmas1110297
Gianluca Gaetano1110308
Franck Kessié1001246
Lazar Samardzic1000379
Giacomo Raspadori1000180
Gianluca Scamacca1000290
Nicola Zalewski0200196
Raoul Bellanova0101469
Davide Zappacosta0100394
Charles De Ketelaere0100584
Marco Carnesecchi0000720
Sead Kolašinac0000283
Odilon Kossounou0000360
Thomas Kristensen0001360
Relja Obric0001161
Giorgio Scalvini0000517
Lorenzo Bernasconi0000345
Mario Pašalic0000268
Jonathan Rowe0000371

De competitiestanden van de Serie A op 27-10-2026

TeamGesWGVDVDTPt
1Inter8710231022
2Lazio871016522
3Roma853019618
4Milan853016718
5Como852114717
6Frosinone8422171314
7Juventus842211814
8Torino8413131113
9Cagliari84136913
10Napoli8323131011
11Atalanta8314141510
12Lecce83059149
13Bologna82248108
14Sassuolo822412168
15Monza821515187
16Genoa82156137
17Udinese81169184
18Fiorentina81169194
19Parma81165154
20Venezia81076173

Goals per 15 minuten

Overzicht van goals per 15 minuten laatste 5 wedstrijden
IntervalFiorentinaAtalanta
Minuut 0-1503
Minuut 15-3010
Minuut 30-4523
Minuut 45-6012
Minuut 60-7521
Minuut 75-9011

Goals per 10 minuten

Overzicht van goals per 10 minuten laatste 5 wedstrijden
IntervalFiorentinaAtalanta
Minuut 0-1002
Minuut 10-2001
Minuut 30-4010
Minuut 40-5012
Minuut 50-6012
Minuut 70-8011
Minuut 80-9021