Serie A
Fiorentina
18 oktober 2026
15.00
Como
Donkergroen stadion met verlichting en grasveld
Fiorentina

Fiorentina - Como: statistieken Serie A

Fiorentina treft Como in Florence voor de Serie A. Wij hebben de cijfers naast elkaar gezet, om jouw weddenschappen beter te maken. Como lijkt in betere vorm tegen Fiorentina, maar wie trekt er aan het langste eind in Stadio Artemio Franchi?

De clubs hebben dit seizoen nog niet tegen elkaar gespeeld, maar in de eerdere vijf Serie A-seizoenen zijn de ploegen elkaar viermaal tegengekomen. De ploegen wonnen toen ieder tweemaal

De laatste vijf competitiewedstrijden presteert Como op papier beter dan Fiorentina. Como won drie keer, verloor één wedstrijd en speelde één keer gelijk. Fiorentina won éénmaal, verloor drie duels en speelde éénmaal gelijk.

Fiorentina - Como
Serie A
18 oktober 2026
15.00, Stadio Artemio Franchi

Terugkijkend: teams opgewassen tegen elkaar

Fiorentina en de spelers van Como troffen elkaar vanaf 2018 vier keer in de Serie A:
  • Er vielen tien goals, gemiddeld 2,5 doelpunten per wedstrijd.
  • De meeste treffers vielen in de tweede helft, namelijk vijf goals. Dit is een gemiddelde van 1,25 per wedstrijd.
  • Daarnaast werd er twintigmaal op goal geschoten. Dit is gemiddeld 5 schoten per wedstrijd. de spelers van Como schoten het vaakst op doel, namelijk vijftien keer.
  • Éénmaal werd er gescoord met een kopbal. Dit is een gemiddelde van 0,25. Como scoorde met één kopbal de meeste.

Vorige ontmoetingen in de Serie A:

DatumTeamsStand
14-02-2026Como
Fiorentina
1-2
21-09-2025Fiorentina
Como
1-2
16-02-2025Fiorentina
Como
0-2
24-11-2024Como
Fiorentina
0-2

Fiorentina zonder richting

I Viola geven laatste wedstrijden weinig richting. De vorige competitiewedstrijd verloor Fiorentina van Genoa met 1-2. De afgelopen vijf competitiewedstrijden wonnen I Viola één duel, verloren driemaal en speelden één keer gelijk. Fiorentina hield in geen enkele van de voorgaande vijf duels de nul. De club scoort gemiddeld vaker in de tweede helft dan in de eerste helft.

Teamstats Fiorentina:

  • scoorde zeven goals deze competitie in zes wedstrijden. Dit is een gemiddelde van 1,17.
  • scoorde thuis twee keer en uit vijfmaal.
  • spelers schoten 26 keer op goal, gemiddeld 4,33 keer per duel.

Voorgaande vijf duels van Fiorentina in deze competitie:

DatumTeamsStand
10-10-2026Genoa
Fiorentina
2-1
20-09-2026Fiorentina
Napoli
1-1
11-09-2026Venezia
Fiorentina
2-4
05-09-2026Fiorentina
Torino
1-2
29-08-2026Fiorentina
Frosinone
0-3

Spelerstats Fiorentina:

  • Franco Mastantuono is met drie goals de topscorer van I Viola in deze competitie.
  • Franco Mastantuono scoorde éénmaal met het hoofd.
  • Franco Mastantuono en Mateo Pellegrino maakten ieder twee goals met de linkervoet.
  • Alejandro Jiménez scoorde éénmaal met de rechtervoet.

Spelers van Fiorentina met speelminuten deze competitie:

SpelerGoalsAssistsRoodGeelMinuten
Franco Mastantuono3001468
Mateo Pellegrino2001380
Alejandro Jiménez1101373
Radu Dragusin0101540
Nicolò Fagioli0101452
Cher N'Dour0100488
Beto0100164
David De Gea0001540
Dodo0000101
João Mário0000178
Marin Pongracic000070
Luca Ranieri0002309
Víctor Valdepeñas0000325
Viery0001299
Arthur Atta0000335
Marco Brescianini0000128
Christ Inao Oulai0001169
Rolando Mandragora000037
Wilfried Gnonto0000168
Pedro Gonçalves000058
Albert Gudmundsson000171
Moise Kean000028
Alieu Njie0001284

De spelers van Como kleurloos

Como kan de laatste wedstrijden weinig richting geven. Het vorige duel speelde Como gelijk tegen Roma. Het werd 0-0. De afgelopen vijf competitiewedstrijden wonnen de spelers van Como drie duels, verloren éénmaal en speelden één keer gelijk. In één van de vijf voorgaande wedstrijden hield Como de nul. Over het algemeen maakt de ploeg meer doelpunten in de eerste helft dan in de tweede helft.

Teamstats Como:

  • maakte negen doelpunten in zes competitieduels, een gemiddelde van 1,5.
  • scoorde thuis twee keer en uit zevenmaal.
  • de spelers schoten in totaal 32 keer op goal. Dit is gemiddeld 5,33 keer per wedstrijd.

Voorgaande vijf duels van Como in deze competitie:

DatumTeamsStand
11-10-2026Como
Roma
0-0
20-09-2026Frosinone
Como
2-0
14-09-2026Como
Parma
2-1
04-09-2026Genoa
Como
1-4
30-08-2026Napoli
Como
1-2

Spelerstats Como:

  • Anastasios Douvikas scoorde tweemaal met de rechtervoet.

Spelers van de spelers van Como met speelminuten deze competitie:

SpelerGoalsAssistsRoodGeelMinuten
Assane Diao2102427
Martin Baturina2002283
Anastasios Douvikas2000409
Nico Paz1100510
Kaiki1000208
Jacobo Ramon1000540
Yan Couto0101505
Álex Valle0100343
Maximo Perrone0100357
Moise Kean0100134
Jean Butez0000450
Robert Sánchez000090
Trevoh Chalobah0000450
Marc-Oliver Kempf0000119
Ivan Smolcic000035
Maxence Caqueret0001162
Lucas Da Cunha0000394
Mattia Liberali000027
Luis Milla0000277
Samuele Ricci000067
Jayden Addai00003
Jesús Rodriguez0000177

De competitiestanden van de Serie A op 16-10-2026

TeamGesWGVDVDTPt
1Inter651018816
2Lazio651011416
3Roma642014314
4Cagliari64116313
5Milan633011512
6Juventus63219511
7Como63219611
8Napoli631210610
9Frosinone63129710
10Atalanta6303889
11Sassuolo622210108
12Torino6213797
13Lecce62046126
14Bologna6123575
15Udinese61149134
16Monza61149154
17Genoa61145114
18Parma61144104
19Fiorentina61147144
20Venezia60065160

Goals per 15 minuten

Overzicht van goals per 15 minuten laatste 5 wedstrijden
IntervalFiorentinaComo
Minuut 0-1500
Minuut 15-3013
Minuut 30-4513
Minuut 45-6020
Minuut 60-7520
Minuut 75-9012

Goals per 10 minuten

Overzicht van goals per 10 minuten laatste 5 wedstrijden
IntervalFiorentinaComo
Minuut 0-1000
Minuut 10-2001
Minuut 30-4012
Minuut 40-5012
Minuut 50-6011
Minuut 70-8010
Minuut 80-9010