Serie A
Frosinone
Frosinone
29 oktober 2026
18.30
Lecce
Lecce
Donkergroen stadion met verlichting en grasveld
Frosinone

Frosinone - Lecce: statistieken Serie A

Komende donderdag staat Frosinone tegen Lecce op het programma. Wij hebben de statistieken van beide ploegen voor je gecheckt. Lecce lijkt op basis van vorige ontmoetingen in het voordeel tegen Frosinone, maar zijn de spelers van Frosinone in Stadio Benito Stirpe in betere vorm?

De clubs hebben dit seizoen nog niet tegen elkaar gespeeld, maar in de eerdere vijf Serie A-seizoenen zijn de ploegen elkaar tweemaal tegengekomen. Lecce won één wedstrijd en éénmaal was het gelijkspel.

De laatste vijf competitiewedstrijden presteert Frosinone op papier beter dan Lecce. Frosinone won twee keer, verloor één wedstrijd en speelde twee keer gelijk. Lecce won tweemaal, verloor drie duels en speelde niet gelijk.

Frosinone - Lecce
Serie A
29 oktober 2026
18.30, Stadio Benito Stirpe

Terugkijkend: Lecce wint meer onderlinge duels dan Frosinone

Frosinone en de spelers van Lecce kwamen elkaar sinds 2018 tweemaal tegen in de Serie A:
  • Er werden vijf doelpunten gemaakt. Dit is gemiddeld 2,5 goals per duel.
  • Voor rust werden de meeste goals gescoord, namelijk drie doelpunten. Gemiddeld zijn dit 1,5 goals per duel.
  • Daarnaast werd er achttien keer op goal geschoten, gemiddeld 9 keer per wedstrijd. Spelers van Frosinone schoten het vaakst, namelijk tien keer.

Vorige ontmoetingen in de Serie A:

DatumTeamsStand
03-03-2024Frosinone
Lecce
1-1
16-12-2023Lecce
Frosinone
2-1

Frosinone scoort veel

De spelers van Frosinone scoorden de laatste vijf duels gemiddeld 2,2 doelpunten. Het vorige duel speelde Frosinone gelijk tegen Atalanta. Het werd 4-4. De afgelopen vijf competitiewedstrijden wonnen de spelers van Frosinone twee duels, verloren éénmaal en speelden twee keer gelijk. In één van de vijf voorgaande wedstrijden hield Frosinone de nul. De club scoort gemiddeld vaker in de eerste helft dan in de tweede helft.

Teamstats Frosinone:

  • scoorde zeventien goals deze competitie in acht wedstrijden. Dit is een gemiddelde van 2,12.
  • maakte tijdens thuiswedstrijden negen van deze goals en uit acht doelpunten.
  • de spelers schoten in totaal 31 keer op goal. Dit is gemiddeld 3,88 keer per wedstrijd.

Voorgaande vijf duels van Frosinone in deze competitie:

DatumTeamsStand
25-10-2026Atalanta
Frosinone
4-4
16-10-2026Frosinone
Sassuolo
4-2
10-10-2026Napoli
Frosinone
3-0
20-09-2026Frosinone
Como
2-0
12-09-2026Genoa
Frosinone
1-1

Spelerstats Frosinone:

  • Antonio Raimondo is met zeven goals de topscorer van de spelers van Frosinone in deze competitie.
  • Giacomo Calò scoorde twee of meer wedstrijden achter elkaar.
  • Gabriele Bracaglia en Antonio Raimondo maakten ieder één goal uit een kopbal.
  • Antonio Raimondo maakte twee goals met de linkervoet.
  • Antonio Raimondo scoorde viermaal met de rechtervoet.
  • Romano Schmid en Farès Ghedjemis gaven driemaal een assist.

Spelers van Frosinone met speelminuten deze competitie:

SpelerGoalsAssistsRoodGeelMinuten
Antonio Raimondo7003666
Giacomo Calò3100689
Giorgi Kvernadze3102666
Romano Schmid2302628
Gabriele Bracaglia1104631
Aleksa Terzic1001122
Farès Ghedjemis0300438
Anthony Oyono0101643
Patrizio Masini0100592
Lorenzo Palmisani0000720
Wisdom Amey000017
Gabriele Calvani0002614
Giorgio Cittadini0001524
Omar Fayed000017
Ilario Monterisi0000357
Enzo Tchato00002
Matteo Cichella0000165
Anouar El Azzouzi00003
Seydou Fini0000207
Florian Grillitsch00009
Luis Hasa000044
Alessio Zerbin0000143
Daniel Birligea000012
Tomas Bobcek000047

De spelers van Lecce kleurloos

Lecce kan de laatste wedstrijden weinig richting geven. Het vorige duel verloor Lecce van Juventus. Het werd 0-2. De afgelopen vijf competitiewedstrijden wonnen de spelers van Lecce twee duels en verloren er drie Lecce hield éénmaal de nul in de voorgaande vijf duels. Over het algemeen maakt de ploeg meer doelpunten in de eerste helft dan in de tweede helft.

Teamstats Lecce:

  • maakte negen doelpunten in acht competitieduels, een gemiddelde van 1,12.
  • maakte tijdens thuiswedstrijden vier van deze goals en uit vijf doelpunten.
  • de spelers schoten in totaal 28 keer op goal. Dit is gemiddeld 3,5 keer per wedstrijd.

Voorgaande vijf duels van Lecce in deze competitie:

DatumTeamsStand
25-10-2026Lecce
Juventus
0-2
18-10-2026Udinese
Lecce
0-3
11-10-2026Lecce
Bologna
1-2
20-09-2026Milan
Lecce
3-0
13-09-2026Lecce
Monza
3-2

Spelerstats Lecce:

  • Tiago Gabriel en Lassana Coulibaly zijn met twee goals de topscorers van de spelers van Lecce in deze competitie.
  • Tiago Gabriel scoorde tweemaal met het hoofd.
  • Lassana Coulibaly scoorde éénmaal met de linkervoet.
  • Jamil Siebert en Olaf Gorter scoorden ieder één keer met de rechtervoet.
  • Danilo Veiga gaf driemaal een assist.

Spelers van Lecce met speelminuten deze competitie:

SpelerGoalsAssistsRoodGeelMinuten
Tiago Gabriel2100482
Lassana Coulibaly2100581
Kialonda Gaspar1012516
Jamil Siebert1001529
Olaf Gorter1000106
Amar Fatah1000295
Konan N'Dri1001395
Danilo Veiga0303720
Ivan Ilic0202257
Antonino Gallo0100585
Wladimiro Falcone0001720
Corrie Ndaba0000166
Medon Berisha00008
Omri Gandelman000013
Mohamed Kaba0000122
Youssef Maleh0001507
Oumar Ngom0001487
Paco Esteban0001167
Willem Geubbels0000295
Joël Monteiro0000276
Santiago Pierotti0000456
Nikola Štulic0000269

De competitiestanden van de Serie A op 27-10-2026

TeamGesWGVDVDTPt
1Inter8710231022
2Lazio871016522
3Roma853019618
4Milan853016718
5Como852114717
6Frosinone8422171314
7Juventus842211814
8Torino8413131113
9Cagliari84136913
10Napoli8323131011
11Atalanta8314141510
12Lecce83059149
13Bologna82248108
14Sassuolo822412168
15Monza821515187
16Genoa82156137
17Udinese81169184
18Fiorentina81169194
19Parma81165154
20Venezia81076173

Goals per 15 minuten

Overzicht van goals per 15 minuten laatste 5 wedstrijden
IntervalFrosinoneLecce
Minuut 0-1543
Minuut 15-3021
Minuut 30-4511
Minuut 45-6020
Minuut 60-7501
Minuut 75-9011

Goals per 10 minuten

Overzicht van goals per 10 minuten laatste 5 wedstrijden
IntervalFrosinoneLecce
Minuut 0-1021
Minuut 10-2032
Minuut 30-4011
Minuut 40-5011
Minuut 50-6010
Minuut 70-8010
Minuut 80-9001