Serie A
Frosinone
Frosinone
1 november 2026
15.00
Torino
Torino
Donkergroen stadion met verlichting en grasveld
Frosinone

Frosinone - Torino: statistieken Serie A

Frosinone treft Torino in Frosinone voor de Serie A. Wij hebben de cijfers naast elkaar gezet, om jouw weddenschappen beter te maken. Op basis van de vorige ontmoetingen lijkt Torino in het voordeel tegen Frosinone. Wat wordt het deze keer in Stadio Benito Stirpe?

De clubs hebben dit seizoen nog niet tegen elkaar gespeeld, maar in de eerdere vijf Serie A-seizoenen zijn de ploegen elkaar viermaal tegengekomen. Van deze wedstrijden won Torino twee keer en twee keer eindigden de wedstrijden in gelijkspel.

De afgelopen vijf competitiewedstrijden lijken de resultaten van de twee clubs op elkaar: de ploegen wonnen ieder drie keer en verloren één wedstrijd.

Frosinone - Torino
Serie A
1 november 2026
15.00, Stadio Benito Stirpe

Terugkijkend: Torino wint meer onderlinge duels dan Frosinone

Frosinone en de spelers van Torino troffen elkaar vanaf 2018 vier keer in de Serie A:
  • Er werden acht doelpunten gemaakt. Dit is gemiddeld 2 goals per duel.
  • Na rust werden de meeste goals gescoord, namelijk zes doelpunten. Gemiddeld zijn dit 1,5 goals per duel.
  • Daarnaast werd er 27 keer op goal geschoten, gemiddeld 6,75 keer per wedstrijd. de spelers van Torino schoten het vaakst op doel, namelijk veertien keer.
  • Er werden drie goals gescoord met een kopbal, een gemiddelde van 0,75. Frosinone scoorde met twee kopballen de meeste.

Vorige ontmoetingen in de Serie A:

DatumTeamsStand
21-04-2024Torino
Frosinone
0-0
10-12-2023Frosinone
Torino
0-0
10-03-2019Frosinone
Torino
1-2
05-10-2018Torino
Frosinone
3-2

De spelers van Frosinone scoren veel

De spelers van Frosinone scoorden de laatste vijf duels gemiddeld 3 doelpunten. Frosinone boekte de vorige wedstrijd een overwinning op Lecce. Het werd 5-1. De afgelopen vijf competitiewedstrijden wonnen de spelers van Frosinone drie duels, verloren éénmaal en speelden één keer gelijk. Frosinone hield éénmaal de nul in de voorgaande vijf duels. Over het algemeen maakt de ploeg meer doelpunten in de eerste helft dan in de tweede helft.

Teamstats Frosinone:

  • scoorde 22 goals deze competitie in negen wedstrijden. Dit is een gemiddelde van 2,44.
  • scoorde thuis veertien keer en uit achtmaal.
  • de spelers schoten in totaal 35 keer op goal. Dit is gemiddeld 3,89 keer per wedstrijd.

Laatste vijf wedstrijden van Frosinone in deze competitie:

DatumTeamsStand
29-10-2026Frosinone
Lecce
5-1
25-10-2026Atalanta
Frosinone
4-4
16-10-2026Frosinone
Sassuolo
4-2
10-10-2026Napoli
Frosinone
3-0
20-09-2026Frosinone
Como
2-0

Spelerstats Frosinone:

  • Antonio Raimondo is met acht goals de topscorer van de spelers van Frosinone in deze competitie.
  • Giacomo Calò scoorde twee of meer wedstrijden achter elkaar.
  • Gabriele Bracaglia en Antonio Raimondo maakten ieder één goal uit een kopbal.
  • Antonio Raimondo scoorde drie keer met de linkervoet.
  • Giacomo Calò en Antonio Raimondo maakten ieder vier goals met de rechtervoet.
  • Romano Schmid en Farès Ghedjemis gaven viermaal een assist.

Spelers van Frosinone met speelminuten deze competitie:

SpelerGoalsAssistsRoodGeelMinuten
Antonio Raimondo8003736
Giacomo Calò4100766
Giorgi Kvernadze3302756
Romano Schmid2402705
Daniel Birligea200033
Gabriele Bracaglia1104631
Aleksa Terzic1001212
Matteo Cichella1000255
Farès Ghedjemis0400508
Anthony Oyono0101733
Patrizio Masini0100592
Lorenzo Palmisani0000810
Wisdom Amey000017
Gabriele Calvani0002694
Giorgio Cittadini0001524
Omar Fayed000028
Ilario Monterisi0000447
Enzo Tchato00002
Anouar El Azzouzi000017
Seydou Fini0000228
Florian Grillitsch00009
Luis Hasa000058
Alessio Zerbin0000143
Tomas Bobcek000047

De spelers van Torino scoren veel

De spelers van Torino scoorden de laatste vijf duels gemiddeld 2 doelpunten. De vorige competitiewedstrijd verloor Torino van Como met 1-3. De afgelopen vijf competitieduels won Torino drie wedstrijden, verloor éénmaal en speelde één keer gelijk. In één van de vijf voorgaande wedstrijden hield Torino de nul. De club scoort gemiddeld even vaak in de eerste helft als in de tweede helft.

Teamstats Torino:

  • maakte veertien doelpunten in negen competitieduels, een gemiddelde van 1,56.
  • scoorde thuis zeven keer en uit zevenmaal.
  • de spelers schoten in totaal negentien keer op goal. Dit is gemiddeld 2,11 keer per wedstrijd.

Voorgaande vijf duels van Torino in deze competitie:

DatumTeamsStand
27-10-2026Torino
Como
1-3
23-10-2026Torino
Monza
3-2
19-10-2026Parma
Torino
0-3
12-10-2026Torino
Udinese
2-1
19-09-2026Bologna
Torino
1-1

Spelerstats Torino:

  • Ché Adams is de topscorer van Torino deze competitie, met vier doelpunten.
  • Pietro Comuzzo en Ché Adams maakten ieder één goal uit een kopbal.
  • Ché Adams en Sandro Kulenovic scoorden ieder twee keer met de rechtervoet.
  • Rafik Belghali gaf driemaal een assist.

Spelers van de spelers van Torino met speelminuten deze competitie:

SpelerGoalsAssistsRoodGeelMinuten
Ché Adams4000501
Giovanni Simeone2100663
Sandro Kulenovic2000152
Rafik Belghali1302439
Kian Fitz-Jim1100510
Rolando Mandragora1100467
Pietro Comuzzo1001695
Daniel Braganca1001388
Nikola Vlašic1000720
Gvidas Gineitis0201391
Eray Cömert0100315
Alessio Cacciamani0100668
Diego Mascardi0000180
Lucas Perri0000630
Saúl Coco0000760
Niccolo Fortini0000268
Ardian Ismajli0002570
Nathan Patterson0001136
Marcus Pedersen000070
Ricardo Rodríguez000063
Cesare Casadei000087
Emirhan Ilkhan0000103
Gaetano Oristanio000078
Zakaria Aboukhlal000053
Alieu Njie000021
Duvan Zapata000023

De competitiestanden van de Serie A op 30-10-2026

TeamGesWGVDVDTPt
1Inter9810251025
2Lazio981022725
3Roma963023821
4Como962117820
5Milan9531181118
6Frosinone9522221417
7Napoli9423171114
8Juventus9423111014
9Torino9414141413
10Cagliari941481313
11Bologna9324121211
12Atalanta9324161711
13Genoa931581310
14Lecce930610199
15Sassuolo922514228
16Monza921616227
17Udinese91269185
18Fiorentina912611215
19Parma91265155
20Venezia91086193

Goals per 15 minuten

Overzicht van goals per 15 minuten laatste 5 wedstrijden
IntervalFrosinoneTorino
Minuut 0-1531
Minuut 15-3032
Minuut 30-4512
Minuut 45-6030
Minuut 60-7514
Minuut 75-9011

Goals per 10 minuten

Overzicht van goals per 10 minuten laatste 5 wedstrijden
IntervalFrosinoneTorino
Minuut 0-1021
Minuut 10-2020
Minuut 30-4022
Minuut 40-5012
Minuut 50-6010
Minuut 70-8020
Minuut 80-9003