Serie A
Genoa
Genoa
10 oktober 2026
15.00
Fiorentina
Fiorentina
Donkergroen stadion met verlichting en grasveld
Genoa

Genoa - Fiorentina: statistieken Serie A

Komende zaterdag staat Genoa tegen Fiorentina op het programma. Wij hebben de statistieken van beide ploegen voor je gecheckt. Fiorentina heeft historisch het overwicht bij treffers met Genoa. Kunnen I Viola dit doortrekken?

De clubs hebben dit seizoen nog niet tegen elkaar gespeeld, maar in de eerdere vijf Serie A-seizoenen zijn de ploegen elkaar veertienmaal tegengekomen. Van deze wedstrijden won Genoa één keer, Fiorentina won er vijf en acht keer eindigde de wedstrijd in gelijkspel.

Als je kijkt naar de laatste vijf competitiewedstrijden van beide clubs, dan doet Fiorentina het op papier beter: de ploeg won één keer, verloor drie wedstrijden en speelde één keer gelijk. Genoa won niet, viermaal verloren en éénmaal gelijkgespeeld.

Genoa - Fiorentina
Serie A
10 oktober 2026
15.00, Stadio Luigi Ferraris

Terugkijkend: Fiorentina wint meer onderlinge duels dan Genoa

Genoa en I Viola troffen elkaar vanaf 2018 veertien keer in de Serie A:
  • Er werden 31 doelpunten gemaakt. Dit is gemiddeld 2,21 goals per duel.
  • Na rust werden de meeste goals gescoord, namelijk zeventien doelpunten. Gemiddeld zijn dit 1,21 goals per duel.
  • Daarnaast werd er 73 keer op goal geschoten. Dit is gemiddeld 5,21 schoten per wedstrijd. Spelers van Fiorentina schoten het vaakst, namelijk 42 keer.
  • Zevenmaal werd er gescoord met een kopbal. Dit is een gemiddelde van 0,5. I Viola maakten de meeste doelpunten met het hoofd, namelijk viermaal.

Vorige ontmoetingen in de Serie A:

DatumTeamsStand
10-05-2026Fiorentina
Genoa
0-0
09-11-2025Genoa
Fiorentina
2-2
02-02-2025Fiorentina
Genoa
2-1
31-10-2024Genoa
Fiorentina
0-1
15-04-2024Fiorentina
Genoa
1-1
19-08-2023Genoa
Fiorentina
1-4
17-01-2022Fiorentina
Genoa
6-0
18-09-2021Genoa
Fiorentina
1-2
03-04-2021Genoa
Fiorentina
1-1
07-12-2020Fiorentina
Genoa
1-1
25-01-2020Fiorentina
Genoa
0-0
01-09-2019Genoa
Fiorentina
2-1
26-05-2019Fiorentina
Genoa
0-0
29-12-2018Genoa
Fiorentina
0-0

Genoa al een tijdje zonder winst

Genoa heeft het zwaar en kan de laatste vijf duels geen overwinning boeken. De vorige competitiewedstrijd verloor Genoa van Parma met 1-2. De afgelopen vijf competitiewedstrijden verloren de spelers van Genoa vier duels en speelden er één gelijk. Genoa hield in geen enkele van de voorgaande vijf duels de nul. Over het algemeen maakt de ploeg meer doelpunten in de tweede helft dan in de eerste helft.

Teamstats Genoa:

  • maakte drie doelpunten in vijf competitieduels, een gemiddelde van 0,6.
  • maakte tijdens thuiswedstrijden twee van deze goals en uit één doelpunt.
  • spelers schoten twaalf keer op goal, gemiddeld 2,4 keer per duel.

Laatste vijf wedstrijden van Genoa in deze competitie:

DatumTeamsStand
20-09-2026Parma
Genoa
2-1
12-09-2026Genoa
Frosinone
1-1
04-09-2026Genoa
Como
1-4
30-08-2026Lazio
Genoa
1-0
22-08-2026Genoa
Napoli
0-2

Spelerstats Genoa:

  • Milutin Osmajic is de topscorer van Genoa deze competitie, met twee doelpunten.
  • Milutin Osmajic scoorde één keer met de linkervoet.
  • Johan Vásquez en Milutin Osmajic scoorden ieder één keer met de rechtervoet.
  • Lorenzo Colombo gaf tweemaal een assist.

Spelers van Genoa met speelminuten deze competitie:

SpelerGoalsAssistsRoodGeelMinuten
Milutin Osmajic2000297
Johan Vásquez1010341
Lorenzo Colombo0200322
Djibril Sow0101313
Justin Bijlow0000450
Kingsley Ehizibue0001145
Alessandro Marcandalli0001441
Brooke Norton-Cuffy0000180
Leo Østigård0003426
Sebastian Otoa000185
David Puczka000031
Stefano Sabelli000145
Alexsandro Amorim0001116
Tommaso Baldanzi0000324
Mikael Egill Ellertsson0001440
Morten Frendrup0000450
Franz-Ethan Meichtry000051
Junior Messias0000212
Stephan El Shaarawy000062
Hamed Traorè00007
Vitinha0000226
Adam Žulevic00004

Fiorentina kleurloos

I Viola geven laatste wedstrijden weinig richting. De vorige competitiewedstrijd speelde Fiorentina gelijk tegen Napoli (1-1). De afgelopen vijf competitieduels won Fiorentina één wedstrijd, verloor driemaal en speelde één keer gelijk. Fiorentina hield in geen enkele van de voorgaande vijf duels de nul. De club scoort gemiddeld vaker in de tweede helft dan in de eerste helft.

Teamstats Fiorentina:

  • maakte zes doelpunten in vijf competitieduels, een gemiddelde van 1,2.
  • scoorde thuis twee keer en uit viermaal.
  • de spelers schoten in totaal 23 keer op goal. Dit is gemiddeld 4,6 keer per wedstrijd.

Voorgaande vijf duels van Fiorentina in deze competitie:

DatumTeamsStand
20-09-2026Fiorentina
Napoli
1-1
11-09-2026Venezia
Fiorentina
2-4
05-09-2026Fiorentina
Torino
1-2
29-08-2026Fiorentina
Frosinone
0-3
24-08-2026Roma
Fiorentina
4-0

Spelerstats Fiorentina:

  • Franco Mastantuono is de topscorer van Fiorentina deze competitie, met drie doelpunten.
  • Franco Mastantuono maakte één goal uit een kopbal.
  • Franco Mastantuono en Mateo Pellegrino maakten ieder twee goals met de linkervoet.
  • Alejandro Jiménez scoorde éénmaal met de rechtervoet.

Spelers van Fiorentina met speelminuten deze competitie:

SpelerGoalsAssistsRoodGeelMinuten
Franco Mastantuono3001378
Mateo Pellegrino2001353
Alejandro Jiménez1101293
Radu Dragusin0101450
Nicolò Fagioli0101362
Cher N'Dour0100398
Beto0100100
David De Gea0001450
Dodo000090
João Mário0000178
Marin Pongracic000070
Luca Ranieri0001264
Víctor Valdepeñas0000235
Viery0000254
Arthur Atta0000335
Marco Brescianini0000128
Christ Inao Oulai0000124
Rolando Mandragora000037
Wilfried Gnonto000087
Pedro Gonçalves000048
Albert Gudmundsson000171
Moise Kean000028
Alieu Njie0001239

De competitiestanden van de Serie A op 08-10-2026

TeamGesWGVDVDTPt
1Roma541014313
2Inter541015813
3Lazio54108313
4Cagliari54015212
5Milan532010411
6Frosinone53119410
7Juventus53118410
8Como53119610
9Napoli5212767
10Sassuolo5212997
11Atalanta5203576
12Lecce52035106
13Udinese51138114
14Torino5113584
15Parma5113474
16Monza51138124
17Fiorentina51136124
18Bologna5023362
19Genoa50143101
20Venezia50054130

Goals per 15 minuten

Overzicht van goals per 15 minuten laatste 5 wedstrijden
IntervalGenoaFiorentina
Minuut 0-1500
Minuut 15-3011
Minuut 30-4501
Minuut 45-6012
Minuut 60-7512
Minuut 75-9001

Goals per 10 minuten

Overzicht van goals per 10 minuten laatste 5 wedstrijden
IntervalGenoaFiorentina
Minuut 0-1000
Minuut 10-2010
Minuut 30-4001
Minuut 40-5001
Minuut 50-6001
Minuut 70-8011
Minuut 80-9001