Serie A
Genoa
Genoa
28 oktober 2026
20.45
Juventus
Donkergroen stadion met verlichting en grasveld
Genoa

Genoa - Juventus: statistieken Serie A

Aanstaande woensdag speelt Genoa thuis tegen Juventus in de 9e ronde van de Serie A. Wij hebben de statistieken van beide ploegen voor je op een rij gezet, zodat jij betere keuzes kan maken. Juventus heeft historisch het overwicht bij treffers met Genoa. Kunnen de spelers van Juventus dit doortrekken?

De clubs hebben dit seizoen nog niet tegen elkaar gespeeld, maar in de eerdere vijf Serie A-seizoenen zijn de ploegen elkaar veertienmaal tegengekomen. Van deze wedstrijden won Genoa twee keer, Juventus won er negen en drie keer eindigde de wedstrijd in gelijkspel.

De afgelopen vijf duels in Serie A lijken de resultaten van de ploegen op elkaar: ze wonnen ieder tweemaal en verloren tweemaal.

Genoa - Juventus
Serie A
28 oktober 2026
20.45, Stadio Luigi Ferraris
Scheidsrechter, Daniele Doveri

Terugkijkend: Juventus wint meer onderlinge duels dan Genoa

Genoa en de spelers van Juventus troffen elkaar vanaf 2018 veertien keer in de Serie A:
  • Er vielen 33 goals, gemiddeld 2,36 doelpunten per wedstrijd.
  • Na rust werden de meeste goals gescoord, namelijk 23 doelpunten. Gemiddeld zijn dit 1,64 goals per duel.
  • Daarnaast werd er 89 keer op goal geschoten. Dit is gemiddeld 6,36 schoten per wedstrijd. de spelers van Juventus schoten het vaakst op doel, namelijk 63 keer.
  • Er werden vijf goals gescoord met een kopbal, een gemiddelde van 0,36. Juventus scoorde met drie kopballen de meeste.

Vorige ontmoetingen in de Serie A:

DatumTeamsStand
06-04-2026Juventus
Genoa
2-0
31-08-2025Genoa
Juventus
0-1
29-03-2025Juventus
Genoa
1-0
28-09-2024Genoa
Juventus
0-3
17-03-2024Juventus
Genoa
0-0
15-12-2023Genoa
Juventus
1-1
06-05-2022Genoa
Juventus
2-1
05-12-2021Juventus
Genoa
2-0
11-04-2021Juventus
Genoa
3-1
13-12-2020Genoa
Juventus
1-3
30-06-2020Genoa
Juventus
1-3
30-10-2019Juventus
Genoa
2-1
17-03-2019Genoa
Juventus
2-0
20-10-2018Juventus
Genoa
1-1

Genoa zonder richting

De spelers van Genoa geven laatste wedstrijden weinig richting. Genoa boekte de vorige wedstrijd een overwinning op Venezia. Het werd 1-0. De afgelopen vijf competitieduels won Genoa twee wedstrijden, verloor tweemaal en speelde één keer gelijk. Genoa hield éénmaal de nul in de voorgaande vijf duels. Over het algemeen maakt de ploeg meer doelpunten in de eerste helft dan in de tweede helft.

Teamstats Genoa:

  • maakte zes doelpunten in acht competitieduels, een gemiddelde van 0,75.
  • maakte tijdens thuiswedstrijden vijf van deze goals en uit één doelpunt.
  • de spelers schoten in totaal achttien keer op goal. Dit is gemiddeld 2,25 keer per wedstrijd.

Voorgaande vijf duels van Genoa in deze competitie:

DatumTeamsStand
25-10-2026Genoa
Venezia
1-0
17-10-2026Roma
Genoa
2-0
10-10-2026Genoa
Fiorentina
2-1
20-09-2026Parma
Genoa
2-1
12-09-2026Genoa
Frosinone
1-1

Spelerstats Genoa:

  • Milutin Osmajic is de topscorer van Genoa deze competitie, met drie doelpunten.
  • Milutin Osmajic scoorde tweemaal met de rechtervoet.
  • Lorenzo Colombo gaf twee keer een assist.

Spelers van Genoa met speelminuten deze competitie:

SpelerGoalsAssistsRoodGeelMinuten
Milutin Osmajic3100567
Mikael Egill Ellertsson1102701
Johan Vásquez1012611
Junior Messias1000413
Lorenzo Colombo0200351
Djibril Sow0101313
Stephan El Shaarawy0100246
Justin Bijlow0000720
Kingsley Ehizibue0001226
Alessandro Marcandalli0001577
Mario Mitaj000081
Brooke Norton-Cuffy0000180
Leo Østigård0004696
Sebastian Otoa0002221
David Puczka0000141
Stefano Sabelli000255
Alexsandro Amorim0001134
Tommaso Baldanzi0000324
Morten Frendrup0000652
Franz-Ethan Meichtry000051
Samuel Wiafe0001205
Robinho Junior00008
Hamed Traorè0001187
Vitinha0001287
Adam Žulevic00004

De Oude Dame zonder richting

Juventus kan de laatste wedstrijden weinig richting geven. De vorige competitiewedstrijd won Juventus van Lecce met 2-0. De afgelopen vijf competitieduels won de Oude Dame twee wedstrijden, verloor tweemaal en speelde één keer gelijk. In twee van de vijf voorgaande wedstrijden hield Juventus de nul. De club scoort gemiddeld vaker in de tweede helft dan in de eerste helft.

Teamstats Juventus:

  • scoorde elf goals deze competitie in acht wedstrijden. Dit is een gemiddelde van 1,38.
  • scoorde thuis vijf keer en uit zesmaal.
  • spelers schoten 32 keer op goal, gemiddeld 4 keer per duel.

Voorgaande vijf duels van Juventus in deze competitie:

DatumTeamsStand
25-10-2026Lecce
Juventus
0-2
18-10-2026Juventus
Lazio
0-3
11-10-2026Cagliari
Juventus
1-1
20-09-2026Juventus
Atalanta
2-0
13-09-2026Sassuolo
Juventus
3-2

Spelerstats Juventus:

  • Gleison Bremer en Edon Zhegrova zijn met twee goals de topscorers van de spelers van Juventus in deze competitie.
  • Gleison Bremer scoorde tweemaal met het hoofd.
  • Edon Zhegrova scoorde twee keer met de linkervoet.
  • Douglas Luiz en Weston McKennie maakten ieder één goal met de rechtervoet.

Spelers van de Oude Dame met speelminuten deze competitie:

SpelerGoalsAssistsRoodGeelMinuten
Edon Zhegrova2100142
Gleison Bremer2000720
Federico Gatti110192
Douglas Luiz1101658
Teun Koopmeiners1100230
Francisco Conceição1101435
Randal Kolo Muani1100697
Weston McKennie1001401
Nicolás González1000359
Zeki Çelik0101566
Manuel Locatelli0101270
Kerim Alajbegovic0100321
Mattia Perin00001
Guglielmo Vicario0000720
Juan Cabal000023
Andrea Cambiaso0001145
Pierre Kalulu0000720
Lloyd Kelly0000153
Jhon Lucumí0002570
Pape Sarr0000250
Jeremie Boga0000133
Jonathan David000057
Justin Oboavwoduo00004
Nick Woltemade0000218
Kenan Yildiz000069

De competitiestanden van de Serie A op 26-10-2026

TeamGesWGVDVDTPt
1Inter8710231022
2Lazio871016522
3Roma853019618
4Milan853016718
5Como852114717
6Frosinone8422171314
7Juventus842211814
8Torino8413131113
9Cagliari84136913
10Napoli8323131011
11Atalanta8314141510
12Lecce83059149
13Bologna82248108
14Sassuolo822412168
15Monza821515187
16Genoa82156137
17Udinese81169184
18Fiorentina81169194
19Parma81165154
20Venezia81076173

Goals per 15 minuten

Overzicht van goals per 15 minuten laatste 5 wedstrijden
IntervalGenoaJuventus
Minuut 0-1510
Minuut 15-3022
Minuut 30-4501
Minuut 45-6010
Minuut 60-7510
Minuut 75-9003

Goals per 10 minuten

Overzicht van goals per 10 minuten laatste 5 wedstrijden
IntervalGenoaJuventus
Minuut 0-1010
Minuut 10-2010
Minuut 30-4012
Minuut 40-5000
Minuut 50-6001
Minuut 70-8010
Minuut 80-9000