Serie A
Genoa
25 oktober 2026
15.00
Venezia
Donkergroen stadion met verlichting en grasveld
Genoa

Genoa - Venezia: statistieken Serie A

Aanstaande zondag speelt Genoa thuis tegen Venezia in de 8e ronde van de Serie A. Wij hebben de statistieken van beide ploegen voor je op een rij gezet, zodat jij betere keuzes kan maken. Genoa lijkt in betere vorm tegen Venezia, maar wie trekt er aan het langste eind in Stadio Luigi Ferraris?

De clubs hebben dit seizoen nog niet tegen elkaar gespeeld, maar in de eerdere vijf Serie A-seizoenen zijn de ploegen elkaar viermaal tegengekomen. Iedere ploeg won éénmaal en twee wedstrijden eindigden met gelijke stand.

De laatste vijf competitiewedstrijden presteert Genoa op papier beter dan Venezia. Genoa won één keer, verloor drie wedstrijden en speelde één keer gelijk. Venezia won éénmaal, verloor vier duels en speelde niet gelijk.

Genoa - Venezia
Serie A
25 oktober 2026
15.00, Stadio Luigi Ferraris

Terugkijkend: teams opgewassen tegen elkaar

Genoa en de spelers van Venezia troffen elkaar vanaf 2018 vier keer in de Serie A:
  • Er vielen zes goals, gemiddeld 1,5 doelpunten per wedstrijd.
  • De meeste treffers vielen in de tweede helft, namelijk vier goals. Dit is een gemiddelde van 1 per wedstrijd.
  • Daarnaast werd er negentienmaal op goal geschoten. Dit is gemiddeld 4,75 schoten per wedstrijd. de spelers van Venezia schoten het vaakst op doel, namelijk tien keer.
  • Er werd één goal gescoord met een kopbal, een gemiddelde van 0,25. Venezia scoorde met één kopbal de meeste.

Vorige ontmoetingen in de Serie A:

DatumTeamsStand
17-02-2025Genoa
Venezia
2-0
21-09-2024Venezia
Genoa
2-0
20-02-2022Venezia
Genoa
1-1
31-10-2021Genoa
Venezia
0-0

De spelers van Genoa kleurloos

Genoa kan de laatste wedstrijden weinig richting geven. Het vorige duel verloor Genoa van Roma. Het werd 0-2. De afgelopen vijf competitiewedstrijden wonnen de spelers van Genoa één duel, verloren driemaal en speelden één keer gelijk. In geen enkele van de voorgaande vijf wedstrijden hield Genoa de nul. De club scoort gemiddeld vaker in de eerste helft dan in de tweede helft.

Teamstats Genoa:

  • scoorde vijf goals deze competitie in zeven wedstrijden. Dit is een gemiddelde van 0,71.
  • scoorde thuis vier keer en uit éénmaal.
  • spelers schoten vijftien keer op goal, gemiddeld 2,14 keer per duel.

Laatste vijf wedstrijden van Genoa in deze competitie:

DatumTeamsStand
17-10-2026Roma
Genoa
2-0
10-10-2026Genoa
Fiorentina
2-1
20-09-2026Parma
Genoa
2-1
12-09-2026Genoa
Frosinone
1-1
04-09-2026Genoa
Como
1-4

Spelerstats Genoa:

  • Milutin Osmajic is met drie goals de topscorer van de spelers van Genoa in deze competitie.
  • Junior Messias en Milutin Osmajic scoorden ieder één keer met de linkervoet.
  • Milutin Osmajic maakte twee goals met de rechtervoet.
  • Lorenzo Colombo gaf tweemaal een assist.

Spelers van de spelers van Genoa met speelminuten deze competitie:

SpelerGoalsAssistsRoodGeelMinuten
Milutin Osmajic3100477
Johan Vásquez1012521
Junior Messias1000351
Lorenzo Colombo0200322
Mikael Egill Ellertsson0102611
Djibril Sow0101313
Justin Bijlow0000630
Kingsley Ehizibue0001226
Alessandro Marcandalli0001556
Brooke Norton-Cuffy0000180
Leo Østigård0004606
Sebastian Otoa0001151
David Puczka0000131
Stefano Sabelli000255
Alexsandro Amorim0001124
Tommaso Baldanzi0000324
Morten Frendrup0000623
Franz-Ethan Meichtry000051
Samuel Wiafe0001124
Stephan El Shaarawy0000184
Robinho Junior00008
Hamed Traorè000197
Vitinha0001287
Adam Žulevic00004

De spelers van Venezia kleurloos

Venezia kan de laatste wedstrijden weinig richting geven. De vorige competitiewedstrijd won Venezia van Napoli met 1-0. De afgelopen vijf competitiewedstrijden wonnen de spelers van Venezia één duel en verloren er vier Venezia hield éénmaal de nul in de voorgaande vijf duels. Over het algemeen maakt de ploeg meer doelpunten in de tweede helft dan in de eerste helft.

Teamstats Venezia:

  • scoorde zes goals deze competitie in zeven wedstrijden. Dit is een gemiddelde van 0,86.
  • scoorde thuis drie keer en uit driemaal.
  • spelers schoten 23 keer op goal, gemiddeld 3,29 keer per duel.

Voorgaande vijf duels van Venezia in deze competitie:

DatumTeamsStand
17-10-2026Venezia
Napoli
1-0
12-10-2026Atalanta
Venezia
3-1
19-09-2026Venezia
Lazio
0-2
11-09-2026Venezia
Fiorentina
2-4
06-09-2026Frosinone
Venezia
3-2

Spelerstats Venezia:

  • Antoine Hainaut en Akor Adams zijn de topscorers van Venezia deze competitie, met ieder twee doelpunten.
  • Antoine Hainaut scoorde éénmaal met het hoofd.
  • John Yeboah maakte één goal met de linkervoet.
  • Akor Adams scoorde tweemaal met de rechtervoet.
  • Gianluca Busio gaf tweemaal een assist.

Spelers van Venezia met speelminuten deze competitie:

SpelerGoalsAssistsRoodGeelMinuten
Antoine Hainaut2100625
Akor Adams2000587
Richie Sagrado1100248
John Yeboah1000534
Gianluca Busio0201315
Ridgeciano Haps0101328
Simon Sohm0102409
Filip Stankovic0000630
Armel Bella-Kotchap0000196
Thierry Correia0001196
Bartol Franjic0000135
Redouane Halhal0001316
Juan Jesus0002292
Pasquale Mazzocchi000020
Matías Moreno0003330
Joël Schingtienne0003477
Toma Basic0001305
Matteo Dagasso000121
Lamine Fanne000027
Toni Fernández000161
Thorir Helgason0000147
Kike Pérez0003600
Lion Lauberbach000050
Albion Rrahmani0000112

De competitiestanden van de Serie A op 23-10-2026

TeamGesWGVDVDTPt
1Inter761021919
2Lazio761014419
3Roma752016317
4Milan743014715
5Como742112714
6Frosinone741213913
7Cagliari74126713
8Juventus73229811
9Napoli731310710
10Torino731310910
11Atalanta730410119
12Lecce73049129
13Sassuolo722312148
14Monza721413157
15Bologna71246105
16Udinese71159164
17Genoa71155134
18Fiorentina71158174
19Parma71154134
20Venezia71066163

Goals per 15 minuten

Overzicht van goals per 15 minuten laatste 5 wedstrijden
IntervalGenoaVenezia
Minuut 0-1510
Minuut 15-3021
Minuut 30-4501
Minuut 45-6011
Minuut 60-7512
Minuut 75-9001

Goals per 10 minuten

Overzicht van goals per 10 minuten laatste 5 wedstrijden
IntervalGenoaVenezia
Minuut 0-1010
Minuut 10-2020
Minuut 30-4001
Minuut 40-5001
Minuut 50-6001
Minuut 70-8010
Minuut 80-9001