LaLiga
Getafe_CF
Getafe CF
19 oktober 2026
21.00
Rayo_Vallecano
Rayo Vallecano
Donkergroen stadion met verlichting en grasveld
Getafe

Getafe CF - Rayo Vallecano: statistieken LaLiga

Getafe CF treft Rayo Vallecano in Getafe voor de LaLiga. Wij hebben de cijfers naast elkaar gezet, om jouw weddenschappen beter te maken. Kijken we naar de vorige onderlinge wedstrijden, dan lijkt Vallecano in het voordeel tegen Getafe. Welke uitslag levert het komende duel op?

De ploegen zijn elkaar dit seizoen nog niet tegengekomen, maar in vijf eerdere LaLiga-seizoenen speelden ze twaalf keer tegen elkaar. Van deze wedstrijden won Getafe twee keer, Vallecano won er vier en zes keer eindigde de wedstrijd in gelijkspel.

Als je kijkt naar de laatste vijf competitiewedstrijden van beide clubs, dan doet Vallecano het op papier beter: de ploeg won twee keer, verloor twee wedstrijden en speelde één keer gelijk. Getafe won éénmaal, tweemaal verloren en tweemaal gelijkgespeeld.

Getafe CF - Rayo Vallecano
LaLiga
19 oktober 2026
21.00, Coliseum

Terugblik: Vallecano wint onderlinge duels vaker dan Getafe

Getafe CF en de spelers van Rayo Vallecano kwamen elkaar sinds 2018 twaalfmaal tegen in de LaLiga:
  • Er werden achttien doelpunten gemaakt. Dit is gemiddeld 1,5 goals per duel.
  • Na rust werden de meeste goals gescoord, namelijk tien doelpunten. Gemiddeld zijn dit 0,83 goals per duel.
  • Daarnaast werd er 56 keer op goal geschoten, gemiddeld 4,67 keer per wedstrijd. de spelers van Rayo Vallecano schoten het vaakst op doel, namelijk 34 keer.
  • Viermaal werd er gescoord met een kopbal. Dit is een gemiddelde van 0,33. Spelers van beide ploegen scoorden even vaak met een kopbal.

Vorige ontmoetingen in de LaLiga:

DatumTeamsStand
03-05-2026Getafe
Vallecano
0-2
02-01-2026Vallecano
Getafe
1-1
02-05-2025Vallecano
Getafe
1-0
24-08-2024Getafe
Vallecano
0-0
13-04-2024Vallecano
Getafe
0-0
02-01-2024Getafe
Vallecano
0-2
12-02-2023Getafe
Vallecano
1-1
14-10-2022Vallecano
Getafe
0-0
08-05-2022Getafe
Vallecano
0-0
18-09-2021Vallecano
Getafe
3-0
23-02-2019Getafe
Vallecano
2-1
21-10-2018Vallecano
Getafe
1-2

Getafe scoort weinig

Getafe CF scoorde de laatste vijf wedstrijden gemiddeld slechts 0,6 goals per wedstrijd. Het vorige duel verloor Getafe van Barca. Het werd 0-3. De afgelopen vijf competitieduels won Getafe CF één wedstrijd, verloor tweemaal en speelde twee keer gelijk. Getafe hield éénmaal de nul in de voorgaande vijf duels. De club scoort gemiddeld vaker in de tweede helft dan in de eerste helft.

Teamstats Getafe CF:

  • maakte vier doelpunten in acht competitieduels, een gemiddelde van 0,5.
  • maakte tijdens thuiswedstrijden vier van deze goals en uit nul doelpunten.
  • de spelers schoten in totaal zestien keer op goal. Dit is gemiddeld 2 keer per wedstrijd.

Voorgaande vijf duels van Getafe in deze competitie:

DatumTeamsStand
10-10-2026Barca
Getafe
3-0
20-09-2026Getafe
Málaga
1-0
17-09-2026Betis
Getafe
1-0
13-09-2026Getafe
Deportivo La Coruña
1-1
07-09-2026Getafe
Celta
1-1

Spelerstats Getafe CF:

  • Ramón Terrats scoorde éénmaal met de linkervoet.

Spelers van Getafe met speelminuten deze competitie:

SpelerGoalsAssistsRoodGeelMinuten
Ivan Azon1101338
Martin Satriano1100573
Ramón Terrats1003624
Enes Ünal1002540
Andrés García0100539
David Soria0000720
Abdel Abqar0000145
Sebastián Boselli0002148
Davinchi0002119
Dakonam Djene0002686
Kiko0011225
Óscar López000011
Johan Mojica0004560
Zaid Romero0010554
Saba Sazonov0001115
Jean Yves Valou000018
Nemanja Gudelj0002465
Orel Mangala0001557
Mario Martín0012423
Alberto Risco000062
Francho Serrano0001442
Borja Mayoral00005
Joselu Pérez00007

Rayo Vallecano zonder richting

De spelers van Rayo Vallecano geven laatste wedstrijden weinig richting. De vorige competitiewedstrijd speelde Vallecano gelijk tegen Osasuna (1-1). De afgelopen vijf competitiewedstrijden wonnen de spelers van Rayo Vallecano twee duels, verloren tweemaal en speelden één keer gelijk. Vallecano hield in geen enkele van de voorgaande vijf duels de nul. Over het algemeen maakt de ploeg meer doelpunten in de eerste helft dan in de tweede helft.

Teamstats Rayo Vallecano:

  • maakte elf doelpunten in zeven competitieduels, een gemiddelde van 1,57.
  • scoorde thuis zes keer en uit vijfmaal.
  • de spelers schoten in totaal 21 keer op goal. Dit is gemiddeld 3 keer per wedstrijd.

Laatste vijf wedstrijden van Vallecano in deze competitie:

DatumTeamsStand
19-09-2026Osasuna
Vallecano
1-1
15-09-2026Vallecano
Espanyol
2-1
12-09-2026Real
Vallecano
4-1
05-09-2026Vallecano
Racing Santander
3-2
31-08-2026Barca
Vallecano
5-2

Spelerstats Rayo Vallecano:

  • Sergio Camello is met zeven goals de topscorer van de spelers van Rayo Vallecano in deze competitie.
  • Sergio Camello scoorde éénmaal met het hoofd.
  • Sergio Camello scoorde drie keer met de linkervoet.
  • Sergio Camello scoorde driemaal met de rechtervoet.
  • Unai López gaf drie keer een assist.

Spelers van Vallecano met speelminuten deze competitie:

SpelerGoalsAssistsRoodGeelMinuten
Sergio Camello7102470
Álvaro García2201531
Adrià Pedrosa1101400
Andrei Ratiu1000540
Unai López0302556
Jorge de Frutos0110374
Emil Audero0000270
Augusto Batalla0000150
Daniel Cárdenas0000211
Iván Balliu0000212
Pelayo Fernández000068
Florian Lejeune0001630
Mujaid Sadick0000166
Jozhua Vertrouwd0000122
Rayane Belaid000024
Gnangoro Bouare0001191
Pathé Ciss0004630
Pedro Díaz0000325
Randy Nteka0000155
Óscar Valentín0001377
Alexandre Alemão0002127
Isi Palazon000082
Fran Perez0011145
Giorgi Tsitaishvili0001203

De competitiestanden van de LaLiga op 17-10-2026

TeamGesWGVDVDTPt
1Barca990039927
2Atlético971119822
3Betis9612161419
4Real860219818
5Sevilla8422131214
6Sociedad8413121513
7Deportivo Alavés832312811
8Deportivo La Coruña9252131211
9Villarreal923413139
10Celta8152868
11Athletic6222768
12Espanyol922511128
13Vallecano722311168
14Getafe82244108
15Racing Santander822413238
16Osasuna82248188
17Levante814312167
18Elche914411177
19Valencia81256155
20Málaga80444134

Goals per 15 minuten

Overzicht van goals per 15 minuten laatste 5 wedstrijden
IntervalGetafe CFRayo Vallecano
Minuut 0-1502
Minuut 15-3012
Minuut 30-4501
Minuut 45-6004
Minuut 60-7510
Minuut 75-9010

Goals per 10 minuten

Overzicht van goals per 10 minuten laatste 5 wedstrijden
IntervalGetafe CFRayo Vallecano
Minuut 0-1001
Minuut 10-2002
Minuut 30-4011
Minuut 40-5000
Minuut 50-6002
Minuut 70-8003
Minuut 80-9010