LaLiga
Getafe_CF
Getafe CF
1 november 2026
14.00
Een animatie van het thuisshirt van Sevilla
Sevilla
Donkergroen stadion met verlichting en grasveld
Getafe

Getafe CF - Sevilla: statistieken LaLiga

In de LaLiga speelt Getafe CF tegen Sevilla. Om jou op weg te helpen naar jouw misschien wel winnende weddenschap, hebben wij de statistieken van beide clubs verzameld. Sevilla heeft historisch het overwicht bij treffers met Getafe. Kunnen de spelers van Sevilla dit doortrekken?

De clubs hebben dit seizoen nog niet tegen elkaar gespeeld, maar in de eerdere vijf LaLiga-seizoenen zijn de ploegen elkaar zestienmaal tegengekomen. Van deze duels won Getafe CF vijfmaal, Sevilla won er tien en één keer was het gelijkspel.

Als je kijkt naar de laatste vijf competitiewedstrijden van beide clubs, dan doet Sevilla het op papier beter: de ploeg won twee keer, verloor twee wedstrijden en speelde één keer gelijk. Getafe won éénmaal, driemaal verloren en éénmaal gelijkgespeeld.

Getafe CF - Sevilla
LaLiga
1 november 2026
14.00, Coliseum

Terugkijkend: Sevilla wint meer onderlinge duels dan Getafe

Getafe CF en de spelers van Sevilla kwamen elkaar sinds 2018 zestienmaal tegen in de LaLiga:
  • Er vielen 30 goals, gemiddeld 1,88 doelpunten per wedstrijd.
  • De meeste treffers vielen in de tweede helft, namelijk zestien goals. Dit is een gemiddelde van 1 per wedstrijd.
  • Daarnaast werd er 72 keer op goal geschoten. Dit is gemiddeld 4,5 schoten per wedstrijd. Spelers van beide ploegen schoten even vaak op het doel.
  • Viermaal werd er gescoord met een kopbal. Dit is een gemiddelde van 0,25. Sevilla scoorde met drie kopballen de meeste.

Vorige ontmoetingen in de LaLiga:

DatumTeamsStand
22-02-2026Getafe
Sevilla
0-1
25-08-2025Sevilla
Getafe
1-2
01-02-2025Getafe
Sevilla
0-0
14-09-2024Sevilla
Getafe
1-0
30-03-2024Getafe
Sevilla
0-1
16-12-2023Sevilla
Getafe
0-3
19-03-2023Getafe
Sevilla
2-0
08-01-2023Sevilla
Getafe
2-1
09-01-2022Sevilla
Getafe
1-0
23-08-2021Getafe
Sevilla
0-1
06-02-2021Sevilla
Getafe
3-0
12-12-2020Getafe
Sevilla
0-1
23-02-2020Getafe
Sevilla
0-3
27-10-2019Sevilla
Getafe
2-0
21-04-2019Getafe
Sevilla
3-0
16-09-2018Sevilla
Getafe
0-2

Getafe CF al een tijd zonder winst

Getafe CF heeft het zwaar en kan de laatste drie duels geen overwinning boeken. Het vorige duel verloor Getafe van Athletic. Het werd 0-4. De afgelopen vijf competitieduels won Getafe CF één wedstrijd, verloor driemaal en speelde één keer gelijk. In één van de vijf voorgaande wedstrijden hield Getafe de nul. De club scoort gemiddeld vaker in de tweede helft dan in de eerste helft. Mario Martín neemt de aankomende wedstrijd niet deel, vanwege een eerdere rode kaart.

Teamstats Getafe CF:

  • maakte vijf doelpunten in tien competitieduels, een gemiddelde van 0,5.
  • maakte tijdens thuiswedstrijden vijf van deze goals en uit nul doelpunten.
  • spelers schoten twintig keer op goal, gemiddeld 2 keer per duel.

Voorgaande vijf duels van Getafe in deze competitie:

DatumTeamsStand
25-10-2026Athletic
Getafe
4-0
19-10-2026Getafe
Vallecano
1-1
10-10-2026Barca
Getafe
3-0
20-09-2026Getafe
Málaga
1-0
17-09-2026Betis
Getafe
1-0

Spelerstats Getafe CF:

  • Martin Satriano is de topscorer van Getafe CF deze competitie, met twee doelpunten.
  • Ramón Terrats maakte één goal met de linkervoet.
  • Martin Satriano maakte twee goals met de rechtervoet.

Spelers van Getafe met speelminuten deze competitie:

SpelerGoalsAssistsRoodGeelMinuten
Martin Satriano2100753
Ivan Azon1101409
Ramón Terrats1004727
Enes Ünal1003647
Andrés García0100629
Francho Serrano0102532
David Soria0000900
Abdel Abqar0000204
Sebastián Boselli0002159
Dani Carvajal0002170
Davinchi0002139
Dakonam Djene0013714
Kiko0012315
Óscar López000011
Johan Mojica0005721
Zaid Romero0010554
Saba Sazonov0001160
Jean Yves Valou0000198
Nemanja Gudelj0003645
Orel Mangala0001557
Mario Martín0022554
Alberto Risco000062
Borja Mayoral000029
Joselu Pérez00007

Sevilla kleurloos

Sevilla kan de laatste wedstrijden weinig richting geven. De vorige competitiewedstrijd won Sevilla van Osasuna met 2-0. De afgelopen vijf competitieduels won Sevilla twee wedstrijden, verloor tweemaal en speelde één keer gelijk. In twee van de vijf voorgaande wedstrijden hield Sevilla de nul. De club scoort gemiddeld vaker in de tweede helft dan in de eerste helft.

Teamstats Sevilla:

  • scoorde zestien goals deze competitie in tien wedstrijden. Dit is een gemiddelde van 1,6.
  • scoorde thuis zeven keer en uit negenmaal.
  • spelers schoten 30 keer op goal, gemiddeld 3 keer per duel.

Laatste vijf wedstrijden van Sevilla in deze competitie:

DatumTeamsStand
26-10-2026Sevilla
Osasuna
2-0
18-10-2026Real
Sevilla
4-1
12-10-2026Levante
Sevilla
3-3
19-09-2026Sevilla
Barca
1-3
16-09-2026Deportivo La Coruña
Sevilla
0-1

Spelerstats Sevilla:

  • Isaac Romero is de topscorer van Sevilla deze competitie, met drie doelpunten.
  • Juan Iglesias en Youssouf Fofana scoorden ieder éénmaal met het hoofd.
  • Isaac Romero scoorde driemaal met de linkervoet.
  • Félix Correia maakte twee goals met de rechtervoet.
  • Youssouf Fofana gaf drie keer een assist.

Spelers van Sevilla met speelminuten deze competitie:

SpelerGoalsAssistsRoodGeelMinuten
Isaac Romero3114308
Félix Correia2102454
Miguel Ángel Sierra2002566
Youssouf Fofana1300546
Robbie Ure1201550
Joaquin Gauna1100157
Lucas Stassin1100295
Juan Iglesias1003882
Manu Bueno100084
Jon Guridi1003357
Chidera Ejuke1001331
Peque1001214
Giorgi Kochorashvili0101276
Odysseas Vlachodimos0000900
Jose Angel Carmona000090
Andrés Castrín0001750
Julio Díaz0000103
Kike Salas0011718
Arouna Sangante0010282
Gabriel Suazo0002900
Lucien Agoumé0002900
Nico Guillén000190
Alfon000165
Rubén Vargas000086

De competitiestanden van de LaLiga op 30-10-2026

TeamGesWGVDVDTPt
1Barca10901401127
2Atlético1081120825
3Real10802251024
4Betis10622161420
5Sociedad10613191819
6Sevilla10523161617
7Deportivo Alavés10334141112
8Athletic933312912
9Celta1026210712
10Villarreal10334151412
11Deportivo La Coruña10253131311
12Osasuna10325102011
13Racing Santander10325152611
14Levante10244161910
15Elche10244141710
16Vallecano923412209
17Getafe102355159
18Espanyol1022612148
19Valencia101367176
20Málaga100557195

Goals per 15 minuten

Overzicht van goals per 15 minuten laatste 5 wedstrijden
IntervalGetafe CFSevilla
Minuut 0-1501
Minuut 15-3002
Minuut 30-4500
Minuut 45-6012
Minuut 60-7500
Minuut 75-9012

Goals per 10 minuten

Overzicht van goals per 10 minuten laatste 5 wedstrijden
IntervalGetafe CFSevilla
Minuut 0-1000
Minuut 10-2002
Minuut 30-4001
Minuut 40-5000
Minuut 50-6000
Minuut 70-8012
Minuut 80-9000