LaLiga
Girona_FC
Girona FC
30 september 2023
18.30
Real Madrid

Girona FC - Real Madrid: statistieken LaLiga

In de LaLiga speelt Girona FC tegen Real Madrid. Om jou op weg te helpen naar jouw misschien wel winnende weddenschap, hebben wij de statistieken van beide clubs verzameld. Kunnen de Los Blancos de winstreeks van Girona FC doorbreken?

Girona

Girona FC - Real Madrid: statistieken LaLiga

In de LaLiga speelt Girona FC tegen Real Madrid. Om jou op weg te helpen naar jouw misschien wel winnende weddenschap, hebben wij de statistieken van beide clubs verzameld. Kunnen de Los Blancos de winstreeks van Girona FC doorbreken?

De clubs hebben dit seizoen nog niet tegen elkaar gespeeld, maar in de eerdere vijf LaLiga-seizoenen zijn de ploegen elkaar viermaal tegengekomen. Van deze wedstrijden won Girona twee keer, Real won er één en één keer eindigde de wedstrijd in gelijkspel.

De laatste vijf competitiewedstrijden presteert Girona op papier beter dan Real. Girona FC won vijf keer, verloor nul wedstrijden en speelde nul keer gelijk. De Koninklijke won viermaal, verloor één duel en speelde niet gelijk.

Girona FC - Real Madrid
LaLiga
30 september 2023
18.30, Estadio Montilivi
Scheidsrechter, Juan Luis Pulido Santana

Terugblik: Girona wint onderlinge duels vaker dan Real

Girona FC en Los Blancos kwamen elkaar sinds 2018 viermaal tegen in de LaLiga:
  • Er werden zestien doelpunten gemaakt. Dit is gemiddeld 4 goals per duel.
  • Na rust werden de meeste goals gescoord, namelijk tien doelpunten. Gemiddeld zijn dit 2,5 goals per duel.
  • Daarnaast werd er 27 keer op goal geschoten. Dit is gemiddeld 6,75 schoten per wedstrijd. Spelers van Real schoten het vaakst, namelijk zestien keer.
  • Er werden vijf goals gescoord met een kopbal, een gemiddelde van 1,25. Girona scoorde met drie kopballen de meeste.

Vorige ontmoetingen in de LaLiga:

DatumTeamsStand
25-04-2023Girona
Real
4-2
30-10-2022Real
Girona
1-1
17-02-2019Real
Girona
1-2
26-08-2018Girona
Real
1-4

Blanquivermells bezig met winstreeks

Blanquivermells timmeren aan de weg. De club kon de laatste zes duels winnen. Girona boekte de vorige wedstrijd een overwinning op Villarreal. Het werd 2-1. De afgelopen vijf competitieduels won Girona FC alles. Girona hield éénmaal de nul in de voorgaande vijf duels. De club scoort gemiddeld vaker in de eerste helft dan in de tweede helft.

Teamstats Girona FC:

  • maakte achttien doelpunten in zeven competitieduels, een gemiddelde van 2,57.
  • maakte tijdens thuiswedstrijden negen van deze goals en uit negen doelpunten.
  • spelers schoten twintig keer op goal, gemiddeld 2,86 keer per duel.

Voorgaande vijf duels van Girona in deze competitie:

DatumTeamsStand
27-09-2023Villarreal
Girona
1-2
23-09-2023Girona
Mallorca
5-3
18-09-2023Granada
Girona
2-4
03-09-2023Girona
Las Palmas
1-0
26-08-2023Sevilla
Girona
1-2

Spelerstats Girona FC:

  • Yangel Herrera en Artem Dovbyk zijn de topscorers van Girona FC deze competitie, met ieder drie doelpunten.
  • Artem Dovbyk scoorde minstens twee wedstrijden achter elkaar.
  • Artem Dovbyk maakte twee goals uit een kopbal.
  • Sávio scoorde twee keer met de linkervoet.
  • Sávio gaf vier keer een assist.

Spelers van Girona met speelminuten deze competitie:

SpelerGoalsAssistsRoodGeelMinuten
Artem Dovbyk3200305
Yangel Herrera3002467
Sávio2401553
Cristhian Stuani2101332
David López2002630
Yan Couto1102325
Aleix García1100630
Viktor Tsyhankov1100550
Eric García1000243
Ivan Martin1002484
Portu1000107
Miguel Gutiérrez0102540
Arnau Martínez0102372
Paulo Gazzaniga0002630
Daley Blind0000543
Bernardo Espinosa00002
Juanpe000172
Silvi Clua00001
Valery Fernández000095
Jhon Solís00003
Pablo Torre000080

Real Madrid zonder richting

De Koninklijke kan de laatste wedstrijden weinig richting geven. Real boekte de vorige wedstrijd een overwinning op Las Palmas. Het werd 2-0. De afgelopen vijf competitieduels won de Koninklijke vier wedstrijden en verloor er één In twee van de vijf voorgaande wedstrijden hield Real de nul. De club scoort gemiddeld vaker in de tweede helft dan in de eerste helft.

Teamstats Real Madrid:

  • scoorde dertien goals deze competitie in zeven wedstrijden. Dit is een gemiddelde van 1,86.
  • maakte tijdens thuiswedstrijden zes van deze goals en uit zeven doelpunten.
  • de spelers schoten in totaal 40 keer op goal. Dit is gemiddeld 5,71 keer per wedstrijd.

Laatste vijf wedstrijden van Real in deze competitie:

DatumTeamsStand
27-09-2023Real
Las Palmas
2-0
24-09-2023Atlético
Real
3-1
17-09-2023Real
Sociedad
2-1
02-09-2023Real
Getafe
2-1
25-08-2023Celta
Real
0-1

Spelerstats Real Madrid:

  • Jude Bellingham is de topscorer van Real Madrid deze competitie, met vijf doelpunten.
  • Joselu maakte drie goals uit een kopbal.
  • Jude Bellingham scoorde éénmaal met de linkervoet.
  • Jude Bellingham scoorde twee keer met de rechtervoet.
  • Fran García gaf tweemaal een assist.

Spelers van Real Madrid met speelminuten deze competitie:

SpelerGoalsAssistsRoodGeelMinuten
Jude Bellingham5101531
Joselu3100347
Toni Kroos1102340
Rodrygo1100599
Brahim Díaz100097
Federico Valverde1000548
Vinícius Júnior1000223
Fran García0201451
David Alaba0102581
Dani Carvajal0100436
Lucas Vázquez0100127
Kepa Arrizabalaga0000450
Andriy Lunin0000180
Ferland Mendy0001111
Éder Militão000050
Nacho0001196
Antonio Rüdiger0002581
Eduardo Camavinga0000360
Dani Ceballos000035
Luka Modric0001208
Aurélien Tchouaméni0001509

De competitiestanden van de LaLiga op 28-09-2023

TeamGesWGVDVDTPt
1Girona761018819
2Real760113618
3Barca752018817
4Athletic742113614
5Sociedad7331131012
6Vallecano73227911
7Atlético531113510
8Valencia73139710
9Cádiz7232689
10Getafe722310138
11Betis62226118
12Sevilla62131197
13Osasuna6213787
14Villarreal721410137
15Mallorca71339126
16Deportivo Alavés6204596
17Las Palmas7124265
18Celta61146104
19Granada61059173
20Almería70258182

Goals per 15 minuten

Overzicht van goals per 15 minuten laatste 5 wedstrijden
IntervalGirona FCReal Madrid
Minuut 0-1500
Minuut 15-3030
Minuut 30-4541
Minuut 45-6043
Minuut 60-7511
Minuut 75-9021

Goals per 10 minuten

Overzicht van goals per 10 minuten laatste 5 wedstrijden
IntervalGirona FCReal Madrid
Minuut 0-1000
Minuut 10-2010
Minuut 30-4020
Minuut 40-5041
Minuut 50-6012
Minuut 70-8031
Minuut 80-9011