Eredivisie
Go Ahead Eagles
3 december 2023
14.30
Twente
FC Twente

Go Ahead Eagles - FC Twente: statistieken Eredivisie

Go Ahead Eagles treft FC Twente in Deventer voor de Eredivisie. Wij hebben de cijfers naast elkaar gezet, om jouw weddenschappen beter te maken. Zijn de Deventenaren in een betere vorm tegen de ploeg van Joseph Oosting in De Adelaarshorst?

Go Ahead Eagles - FC Twente: statistieken Eredivisie

Go Ahead Eagles treft FC Twente in Deventer voor de Eredivisie. Wij hebben de cijfers naast elkaar gezet, om jouw weddenschappen beter te maken. Zijn de Deventenaren in een betere vorm tegen de ploeg van Joseph Oosting in De Adelaarshorst?

De ploegen zijn elkaar dit seizoen nog niet tegengekomen, maar in vijf eerdere Eredivisie-seizoenen speelden ze vier keer tegen elkaar. De teams wonnen ieder één keer en twee wedstrijden eindigden in gelijkspel.

De laatste vijf competitiewedstrijden presteert Go Ahead op papier beter dan Twente. Kowet won twee keer, verloor nul wedstrijden en speelde drie keer gelijk. De ploeg van Joseph Oosting won éénmaal, verloor één duel en speelde driemaal gelijk.

Go Ahead Eagles - FC Twente
Eredivisie
3 december 2023
14.30, De Adelaarshorst
Scheidsrechter, Sander van der Eijk

Terugkijkend: teams opgewassen tegen elkaar

De ploeg van René Hake en de Enschedeërs kwamen elkaar sinds 2018 viermaal tegen in de Eredivisie:
  • Er vielen elf goals, gemiddeld 2,75 doelpunten per wedstrijd.
  • Er werd in beide helften even vaak gescoord.
  • Daarnaast werd er 23 keer op goal geschoten. Dit is gemiddeld 5,75 schoten per wedstrijd. de Eagles schoten het vaakst op doel, namelijk twaalf keer.
  • Driemaal werd er gescoord met een kopbal. Dit is een gemiddelde van 0,75. Go Ahead scoorde met twee kopballen de meeste.

Vorige ontmoetingen in de Eredivisie:

DatumTeamsStand
19-02-2023Go Ahead
Twente
2-0
06-11-2022Twente
Go Ahead
1-1
20-02-2022Twente
Go Ahead
2-2
05-12-2021Go Ahead
Twente
1-2

Go Ahead al een tijdje ongeslagen

De Eagles kunnen verlies al een tijd voorkomen. De laatste zes wedstrijden won de club of speelde gelijk. De vorige competitiewedstrijd speelde Go Ahead gelijk tegen NEC (1-1). De afgelopen vijf competitieduels won de club uit Deventer twee wedstrijden en speelde er drie gelijk. Go Ahead hield driemaal de nul in de voorgaande vijf duels. Over het algemeen maakt de ploeg meer doelpunten in de tweede helft dan in de eerste helft.

Teamstats Go Ahead Eagles:

  • scoorde 24 goals deze competitie in dertien wedstrijden. Dit is een gemiddelde van 1,85.
  • scoorde thuis negentien keer en uit vijfmaal.
  • de spelers schoten in totaal 51 keer op goal. Dit is gemiddeld 3,92 keer per wedstrijd.

Laatste vijf wedstrijden van Go Ahead in deze competitie:

DatumTeamsStand
26-11-2023NEC
Go Ahead
1-1
11-11-2023RKC
Go Ahead
0-1
04-11-2023Go Ahead
Vitesse
5-1
28-10-2023Almere City
Go Ahead
0-0
22-10-2023Go Ahead
Sparta
0-0

Spelerstats Go Ahead Eagles:

  • Willum Thór Willumsson en Sylla Sow zijn de topscorers van Kowet deze competitie, met ieder vijf doelpunten.
  • Willum Thór Willumsson en Oliver Edvardsen maakten ieder één goal uit een kopbal.
  • Willum Thór Willumsson scoorde viermaal met de linkervoet.
  • Sylla Sow maakte vier goals met de rechtervoet.
  • Philippe Rommens gaf drie keer een assist.

Spelers van de Deventenaren met speelminuten deze competitie:

SpelerGoalsAssistsRoodGeelMinuten
Willum Thór Willumsson51011138
Sylla Sow5001357
Philippe Rommens43001087
Oliver Edvardsen4000979
Bas Kuipers32021170
Victor Edvardsen2101905
Joris Kramer1001855
Mats Deijl02021170
Bobby Adekanye0211624
Enric Llansana0101231
Thibo Baeten010097
Jakob Breum0101476
Jeffrey de Lange00001170
Jamal Amofa0013903
Dean James00001
Gerrit Nauber0002597
Xander Blomme000045
Evert Linthorst0000986
Pim Saathof000012
Rashaan Fernandes000027

De Tukkers al een tijd zonder winst

De ploeg van Joseph Oosting heeft het zwaar en kan de laatste drie duels geen overwinning boeken. De vorige competitiewedstrijd verloor Twente van PSV met 0-3. De afgelopen vijf competitiewedstrijden wonnen de Tukkers één duel, verloren éénmaal en speelden drie keer gelijk. Twente hield in geen enkele van de voorgaande vijf duels de nul. De club scoort gemiddeld vaker in de eerste helft dan in de tweede helft. Mees Hilgers speelt het komende duel niet, vanwege een eerdere rode kaart.

Teamstats FC Twente:

  • maakte 25 doelpunten in dertien competitieduels, een gemiddelde van 1,92.
  • maakte tijdens thuiswedstrijden dertien van deze goals en uit twaalf doelpunten.
  • spelers schoten 35 keer op goal, gemiddeld 2,69 keer per duel.

Voorgaande vijf duels van Twente in deze competitie:

DatumTeamsStand
25-11-2023Twente
PSV
0-3
11-11-2023Twente
NEC
3-3
05-11-2023Utrecht
Twente
1-1
29-10-2023Twente
Feyenoord
2-1
22-10-2023Heracles
Twente
2-2

Spelerstats FC Twente:

  • Sem Steijn is met acht goals de topscorer van de Tukkers in deze competitie.
  • Ricky van Wolfswinkel scoorde tweemaal met het hoofd.
  • Sem Steijn maakte vier goals met de linkervoet.
  • Sem Steijn scoorde vier keer met de rechtervoet.
  • Daan Rots gaf vijfmaal een assist.

Spelers van de Enschedeërs met speelminuten deze competitie:

SpelerGoalsAssistsRoodGeelMinuten
Sem Steijn8101880
Ricky van Wolfswinkel5002478
Manfred Ugalde3303932
Daan Rots25031010
Michel Vlap2201816
Naci Ünüvar1200100
Michal Sadílek11131042
Robin Pröpper10031071
Youri Regeer1001801
Alfons Sampsted02001044
Carel Eiting0101281
Lars Unnerstall00011170
Joshua Brenet0000189
Mees Hilgers00141001
Juliën Mesbahi00007
Mats Rots000069
Gijs Smal0000345
Alec Van Hoorenbeeck0000171
Gijs Besselink000028
Max Bruns0000113
Mathias Kjølø0002924
Younes Taha0001104
Mitchell van Bergen0000262

De competitiestanden van de Eredivisie op 01-12-2023

TeamGesWGVDVDTPt
1PSV13130048539
2Feyenoord131021401132
3AZ1292129629
4Twente13832251427
5Go Ahead13643241722
6Sparta13535181818
7Heerenveen13517202616
8Ajax12435262415
9Excelsior13364222515
10Heracles13436203215
11PEC13427152314
12Fortuna13346122313
13Almere City13346122713
14NEC12264212312
15RKC12408102112
16Utrecht13337132412
17Volendam1322915318
18Vitesse132299298

Goals per 15 minuten

Overzicht van goals per 15 minuten laatste 5 wedstrijden
IntervalGo Ahead EaglesFC Twente
Minuut 0-1502
Minuut 15-3000
Minuut 30-4513
Minuut 45-6000
Minuut 60-7520
Minuut 75-9033

Goals per 10 minuten

Overzicht van goals per 10 minuten laatste 5 wedstrijden
IntervalGo Ahead EaglesFC Twente
Minuut 0-1000
Minuut 10-2002
Minuut 30-4000
Minuut 40-5012
Minuut 50-6001
Minuut 70-8000
Minuut 80-9020