Keuken Kampioen Divisie
Heracles
Heracles Almelo
2 november 2026
20.00
TOP_Oss
TOP Oss
Donkergroen stadion met verlichting en grasveld
Heracles Almelo

Heracles Almelo - TOP Oss: statistieken Keuken Kampioen Divisie

Heracles Almelo treft TOP Oss in Almelo voor de Keuken Kampioen Divisie. Wij hebben de cijfers naast elkaar gezet, om jouw weddenschappen beter te maken. Heracles heeft historisch het overwicht bij treffers met Oss. Kunnen de Heraclieden dit doortrekken?

De ploegen zijn elkaar dit seizoen nog niet tegengekomen, maar in vijf eerdere Keuken Kampioen Divisie-seizoenen speelden ze twee keer tegen elkaar. Deze duels werden allemaal in winst omgezet door Heracles.

De laatste vijf competitiewedstrijden presteert Heracles op papier beter dan Oss. De ploeg uit Almelo won drie keer, verloor nul wedstrijden en speelde twee keer gelijk. De ploeg uit Oss won tweemaal, verloor twee duels en speelde éénmaal gelijk.

Heracles Almelo - TOP Oss
Keuken Kampioen Divisie
2 november 2026
20.00, Asito Stadion

Terugkijkend: Heracles wint meer onderlinge duels dan Oss

De Almelose club en de Ossenaren troffen elkaar vanaf 2018 twee keer in de Keuken Kampioen Divisie:
  • Er werden negen doelpunten gemaakt. Dit is gemiddeld 4,5 goals per duel.
  • De meeste treffers vielen in de tweede helft, namelijk zeven goals. Dit is een gemiddelde van 3,5 per wedstrijd.

Vorige ontmoetingen in de Keuken Kampioen Divisie:

DatumTeamsStand
17-03-2023Oss
Heracles
1-5
19-11-2022Heracles
Oss
3-0

De Almelose club al een tijd zonder verlies

De Heraclieden kunnen verlies al een tijd voorkomen. De laatste vijf wedstrijden won de club of speelde gelijk. Het vorige duel speelde Heracles gelijk tegen NAC. Het werd 1-1. De afgelopen vijf competitiewedstrijden wonnen de Heraclieden drie duels en speelden er twee gelijk. Heracles hield tweemaal de nul in de voorgaande vijf duels. Over het algemeen maakt de ploeg meer doelpunten in de eerste helft dan in de tweede helft.

Teamstats Heracles Almelo:

  • maakte 37 doelpunten in twaalf competitieduels, een gemiddelde van 3,08.
  • maakte tijdens thuiswedstrijden zestien van deze goals en uit 21 doelpunten.

Voorgaande vijf duels van Heracles in deze competitie:

DatumTeamsStand
23-10-2026NAC
Heracles
1-1
18-10-2026MVV
Heracles
1-5
09-10-2026Heracles
RKC
3-0
02-10-2026Helmond
Heracles
2-2
26-09-2026Heracles
Vitesse
2-0

Spelerstats Heracles Almelo:

  • Jean-Paul N'Djoli is met twaalf goals de topscorer van de Heraclieden in deze competitie.

Spelers van Heracles met speelminuten deze competitie:

SpelerGoalsAssistsRoodGeelMinuten
Jean-Paul N'Djoli122021066
Tristan van Gilst8201888
Sem Scheperman32021027
Manny Rodríguez3002890
Chafik Abbas2601880
Damon Mirani20001052
Maurice Wrusch2001814
Djevencio van der Kust13021047
David Vicente1111773
Mario Borac1000268
Thomas Bruns0301294
Max Hauswirth0201909
Mimeirhel Benita0101249
Fabian de Keijzer00011080
Stijn Bultman000132
Mike te Wierik0001120
Jeff Reine-Adélaïde0002105
David Tomic0000266
Daniël van Kaam00008
Mario Engels000038
Fodé Fofana00001
Luka Kulenovic000033
Vincent Poppler00006
Diego van Oorschot00003

De ploeg uit Oss scoort veel

De ploeg uit Oss scoorde de laatste vijf wedstrijden gemiddeld 2,2 goals per wedstrijd. De vorige competitiewedstrijd speelde Oss gelijk tegen Jong Ajax (3-3). De afgelopen vijf competitiewedstrijden wonnen de Ossenaren twee duels, verloren tweemaal en speelden één keer gelijk. In geen enkele van de voorgaande vijf wedstrijden hield Oss de nul. De club scoort gemiddeld vaker in de tweede helft dan in de eerste helft.

Teamstats TOP Oss:

  • scoorde negentien goals deze competitie in twaalf wedstrijden. Dit is een gemiddelde van 1,58.
  • maakte tijdens thuiswedstrijden zestien van deze goals en uit drie doelpunten.

Voorgaande vijf duels van Oss in deze competitie:

DatumTeamsStand
23-10-2026Oss
Jong Ajax
3-3
16-10-2026Den Bosch
Oss
2-1
09-10-2026Oss
Helmond
3-1
03-10-2026Oss
MVV
4-1
26-09-2026Emmen
Oss
1-0

Spelerstats TOP Oss:

  • Mauresmo Hinoke is met vijf goals de topscorer van de Ossenaren in deze competitie.

Spelers van de ploeg uit Oss met speelminuten deze competitie:

SpelerGoalsAssistsRoodGeelMinuten
Mauresmo Hinoke5001914
Franslyn Nsingi4202755
Maurilio de Lannoy3000812
Andy Visser2001146
Marcelencio Esajas1101985
Milo Horemans1000158
Maxim Mariani100145
Richard van der Venne1004890
Kyanno Silva1001317
Justin Mathieu0503669
Julian Kuijpers02021000
Ilounga Pata0200996
Siriné Doucouré0200262
Mert Erkan0100210
Jacey Pansa010021
Mike Havekotte00011080
Thomas Cox000016
Alvaro Henry0010140
Quint Jansen000065
Leonel Miguel0000981
Jafar Bynoe0001167
Lars Mol0001186
Delano Vianello00001080

De competitiestanden van de Keuken Kampioen Divisie op 31-10-2026

TeamGesWGVDVDTPt
1Heracles12921371429
2VVV13913362128
3Emmen12813261925
4Almere City13814271325
5Roda13742171225
6NAC12633232021
7Volendam13616302219
8Vitesse12525161717
9Jong AZ13526322817
10MVV13526172917
11Jong PSV12444171916
12RKC13373221916
13Den Bosch12435182115
14De Graafschap13436172715
15Oss12417192013
16Jong Ajax12336182912
17Helmond13337232812
18Dordrecht12327163111
19Eindhoven13328182811
20Jong Utrecht1221919317

Goals per 15 minuten

Overzicht van goals per 15 minuten laatste 5 wedstrijden
IntervalHeracles AlmeloTOP Oss
Minuut 0-1520
Minuut 15-3011
Minuut 30-4532
Minuut 45-6023
Minuut 60-7531
Minuut 75-9004

Goals per 10 minuten

Overzicht van goals per 10 minuten laatste 5 wedstrijden
IntervalHeracles AlmeloTOP Oss
Minuut 0-1010
Minuut 10-2020
Minuut 30-4001
Minuut 40-5002
Minuut 50-6030
Minuut 70-8023
Minuut 80-9030