Keuken Kampioen Divisie
Rood sportshirt met brede witte diagonale streep
Jong FC Utrecht
2 november 2026
20.00
FC_Dordrecht
FC Dordrecht
Donkergroen stadion met verlichting en grasveld
jong-fc-utrecht-stadion

Jong FC Utrecht - FC Dordrecht: statistieken Keuken Kampioen Divisie

Jong FC Utrecht treft FC Dordrecht in Utrecht voor de Keuken Kampioen Divisie. Wij hebben de cijfers naast elkaar gezet, om jouw weddenschappen beter te maken. Jong Utrecht heeft historisch het overwicht maar Dordrecht lijkt in betere vorm. Kunnen de Utrechters dit doortrekken?

De clubs hebben dit seizoen nog niet tegen elkaar gespeeld, maar in de eerdere vijf Keuken Kampioen Divisie-seizoenen zijn de ploegen elkaar zestienmaal tegengekomen. Van deze wedstrijden won Jong Utrecht acht keer, Dordrecht won er vier en vier keer eindigde de wedstrijd in gelijkspel.

Als je kijkt naar de laatste vijf competitiewedstrijden van beide clubs, dan doet Dordrecht het op papier beter: de ploeg won twee keer, verloor twee wedstrijden en speelde één keer gelijk. Jong Utrecht won éénmaal, viermaal verloren en niet gelijkgespeeld.

Jong FC Utrecht - FC Dordrecht
Keuken Kampioen Divisie
2 november 2026
20.00, Zoudenbalch

Terugblik: Jong Utrecht wint onderlinge duels vaker dan Dordrecht

De ploeg van Mark Otten en de Dordtenaren kwamen elkaar sinds 2018 zestienmaal tegen in de Keuken Kampioen Divisie:
  • Er werden 56 doelpunten gemaakt. Dit is gemiddeld 3,5 goals per duel.
  • Na rust werden de meeste goals gescoord, namelijk 31 doelpunten. Gemiddeld zijn dit 1,94 goals per duel.

Vorige ontmoetingen in de Keuken Kampioen Divisie:

DatumTeamsStand
20-03-2026Jong Utrecht
Dordrecht
3-1
28-11-2025Dordrecht
Jong Utrecht
1-2
02-05-2025Jong Utrecht
Dordrecht
1-0
25-10-2024Dordrecht
Jong Utrecht
3-1
10-05-2024Jong Utrecht
Dordrecht
1-1
15-09-2023Dordrecht
Jong Utrecht
3-3
16-01-2023Jong Utrecht
Dordrecht
0-1
19-08-2022Dordrecht
Jong Utrecht
2-1
21-01-2022Jong Utrecht
Dordrecht
0-4
20-08-2021Dordrecht
Jong Utrecht
2-2
02-03-2021Jong Utrecht
Dordrecht
3-1
03-11-2020Dordrecht
Jong Utrecht
0-3
03-02-2020Jong Utrecht
Dordrecht
1-1
04-10-2019Dordrecht
Jong Utrecht
2-5
03-05-2019Dordrecht
Jong Utrecht
1-2
14-12-2018Jong Utrecht
Dordrecht
4-1

De Domstedelingen op verliesreeks

De Utrechters moeten terugvechten. De club verloor de laatste vier duels. Het vorige duel verloor Jong Utrecht van Volendam. Het werd 2-6. De afgelopen vijf competitieduels won de ploeg van Mark Otten één wedstrijd en verloor er vier In geen enkele van de voorgaande vijf wedstrijden hield Jong Utrecht de nul. Over het algemeen maakt de ploeg meer doelpunten in de eerste helft dan in de tweede helft.

Teamstats Jong FC Utrecht:

  • scoorde negentien goals deze competitie in twaalf wedstrijden. Dit is een gemiddelde van 1,58.
  • scoorde thuis tien keer en uit negenmaal.

Voorgaande vijf duels van Jong Utrecht in deze competitie:

DatumTeamsStand
23-10-2026Volendam
Jong Utrecht
6-2
19-10-2026Jong Utrecht
Roda
1-2
09-10-2026De Graafschap
Jong Utrecht
2-1
18-09-2026Jong Utrecht
VVV
1-3
14-09-2026Jong Utrecht
Jong Ajax
6-1

Spelerstats Jong FC Utrecht:

  • Emmanuel Chigozie Owen is met zes goals de topscorer van de Utrechters in deze competitie.
  • Massien Ghaddari scoorde minstens twee wedstrijden achter elkaar.

Spelers van Jong Utrecht met speelminuten deze competitie:

SpelerGoalsAssistsRoodGeelMinuten
Emmanuel Chigozie Owen6001767
Massien Ghaddari42021062
Björn Menzo3400897
Wessel Kooy2101810
Noa Dundas2012510
Jamie Schuldes10021031
Jerayno Hunte100052
Driss Laaouina0200803
Tijn den Boggende0200584
Viggo Plantinga01041065
Yousri Sbai0100743
Oualid Agougil010068
Mees Eppink0000630
Kevin Gadellaa0000450
Emeka Adiele000158
Donovan Afrifa000011
Noël Beulens000034
Per Kloosterboer0000518
Ferdinand Pohl0000416
Tom Wellerdieck00001
Nick de Vos000015
Kenji Goes000166
Matyas Havelka000062
Jessey Sneijder0000191
Jaygo van Ommeren0000244
Jesper Eujen000030
Nana Gyamfi-Amoah0001151
Richie Omorowa0000310
Levi Rietveld0000333

De Dordtenaren kleurloos

De ploeg uit Dordrecht kan de laatste wedstrijden weinig richting geven. Het vorige duel verloor Dordrecht van VVV. Het werd 2-4. De afgelopen vijf competitiewedstrijden wonnen de Schapenkoppen twee duels, verloren tweemaal en speelden één keer gelijk. In één van de vijf voorgaande wedstrijden hield Dordrecht de nul. De club scoort gemiddeld vaker in de tweede helft dan in de eerste helft.

Teamstats FC Dordrecht:

  • scoorde zestien goals deze competitie in twaalf wedstrijden. Dit is een gemiddelde van 1,33.
  • maakte tijdens thuiswedstrijden tien van deze goals en uit zes doelpunten.

Laatste vijf wedstrijden van Dordrecht in deze competitie:

DatumTeamsStand
24-10-2026Dordrecht
VVV
2-4
19-10-2026Jong PSV
Dordrecht
0-1
09-10-2026Dordrecht
Emmen
0-3
03-10-2026Den Bosch
Dordrecht
1-1
25-09-2026Dordrecht
Almere City
3-2

Spelerstats FC Dordrecht:

  • Ayoub Ouarghi en Martin Vetkal zijn de topscorers van de ploeg uit Dordrecht deze competitie, met ieder drie doelpunten.

Spelers van de ploeg uit Dordrecht met speelminuten deze competitie:

SpelerGoalsAssistsRoodGeelMinuten
Ayoub Ouarghi3315817
Martin Vetkal3003903
Nicolás Rossi2202603
Lorenzo Riccio2002694
Dario Sits1202469
Stan Henderikx1101720
Beni Mpanzu1105888
Rochanio Lenz10007
Senne Vugts1002923
Joey de Bie1000276
Yannis M'Bemba0101229
Robin van Asten0100452
Lucas Román0100334
Tim Coremans0000360
Calvin Raatsie0000540
Yanick van Osch0000180
Lucas Gardenier000080
Björn Hardley0010162
Adil Lechkar0001450
Jaden Pinas00011080
Sem Valk0000180
Jurre van Aken0002671
Lucas Woudenberg0000167
Bae Seung-gyun00001
Ninho Felicia0001283
Nick Venema0002423
Yunus Younous000025

De competitiestanden van de Keuken Kampioen Divisie op 31-10-2026

TeamGesWGVDVDTPt
1Heracles12921371429
2VVV13913362128
3Emmen12813261925
4Almere City13814271325
5Roda13742171225
6NAC12633232021
7Volendam13616302219
8Vitesse12525161717
9Jong AZ13526322817
10MVV13526172917
11Jong PSV12444171916
12RKC13373221916
13Den Bosch12435182115
14De Graafschap13436172715
15Oss12417192013
16Jong Ajax12336182912
17Helmond13337232812
18Dordrecht12327163111
19Eindhoven13328182811
20Jong Utrecht1221919317

Goals per 15 minuten

Overzicht van goals per 15 minuten laatste 5 wedstrijden
IntervalJong FC UtrechtFC Dordrecht
Minuut 0-1511
Minuut 15-3031
Minuut 30-4530
Minuut 45-6023
Minuut 60-7510
Minuut 75-9010

Goals per 10 minuten

Overzicht van goals per 10 minuten laatste 5 wedstrijden
IntervalJong FC UtrechtFC Dordrecht
Minuut 0-1000
Minuut 10-2021
Minuut 30-4021
Minuut 40-5010
Minuut 50-6030
Minuut 70-8013
Minuut 80-9000