Keuken Kampioen Divisie
Rood sportshirt met brede witte diagonale streep
Jong FC Utrecht
19 oktober 2026
20.00
Roda_JC_Kerkrade
Roda JC Kerkrade
Donkergroen stadion met verlichting en grasveld
jong-fc-utrecht-stadion

Jong FC Utrecht - Roda JC Kerkrade: statistieken Keuken Kampioen Divisie

In de Keuken Kampioen Divisie speelt Jong FC Utrecht tegen Roda JC Kerkrade. Om jou op weg te helpen naar jouw misschien wel winnende weddenschap, hebben wij de statistieken van beide clubs verzameld. Op basis van de vorige ontmoetingen lijkt Roda in het voordeel tegen Jong Utrecht. Wat wordt het deze keer in Zoudenbalch?

De clubs hebben dit seizoen nog niet tegen elkaar gespeeld, maar in de eerdere vijf Keuken Kampioen Divisie-seizoenen zijn de ploegen elkaar zestienmaal tegengekomen. Van deze wedstrijden won Jong Utrecht vier keer, Roda won er tien en twee keer eindigde de wedstrijd in gelijkspel.

Als je kijkt naar de laatste vijf competitiewedstrijden van beide clubs, dan doet Roda het op papier beter: de ploeg won twee keer, verloor één wedstrijd en speelde twee keer gelijk. Jong Utrecht won tweemaal, tweemaal verloren en éénmaal gelijkgespeeld.

Jong FC Utrecht - Roda JC Kerkrade
Keuken Kampioen Divisie
19 oktober 2026
20.00, Zoudenbalch
Scheidsrechter, Jorg Ordelmans

Terugblik: Roda wint onderlinge duels vaker dan Jong Utrecht

De ploeg uit Utrecht en de Koempels kwamen elkaar sinds 2018 zestienmaal tegen in de Keuken Kampioen Divisie:
  • Er werden 47 doelpunten gemaakt. Dit is gemiddeld 2,94 goals per duel.
  • Na rust werden de meeste goals gescoord, namelijk 29 doelpunten. Gemiddeld zijn dit 1,81 goals per duel.

Vorige ontmoetingen in de Keuken Kampioen Divisie:

DatumTeamsStand
22-12-2025Jong Utrecht
Roda
1-3
01-11-2025Roda
Jong Utrecht
1-1
24-01-2025Roda
Jong Utrecht
3-0
22-11-2024Jong Utrecht
Roda
1-3
26-01-2024Roda
Jong Utrecht
0-0
01-09-2023Jong Utrecht
Roda
1-0
06-03-2023Jong Utrecht
Roda
1-3
28-10-2022Roda
Jong Utrecht
4-1
01-04-2022Roda
Jong Utrecht
2-1
18-10-2021Jong Utrecht
Roda
1-2
24-01-2021Roda
Jong Utrecht
2-1
09-11-2020Jong Utrecht
Roda
2-0
20-01-2020Jong Utrecht
Roda
2-1
20-09-2019Roda
Jong Utrecht
1-3
01-04-2019Roda
Jong Utrecht
2-1
02-11-2018Jong Utrecht
Roda
1-2

Jong Utrecht scoort veel

De ploeg uit Utrecht scoorde de laatste vijf wedstrijden gemiddeld 2,2 goals per wedstrijd. De vorige competitiewedstrijd verloor Jong Utrecht van De Graafschap met 1-2. De afgelopen vijf competitiewedstrijden wonnen de Utrechters twee duels, verloren tweemaal en speelden één keer gelijk. Jong Utrecht hield éénmaal de nul in de voorgaande vijf duels. De club scoort gemiddeld vaker in de eerste helft dan in de tweede helft.

Teamstats Jong FC Utrecht:

  • maakte zestien doelpunten in tien competitieduels, een gemiddelde van 1,6.
  • maakte tijdens thuiswedstrijden negen van deze goals en uit zeven doelpunten.

Voorgaande vijf duels van Jong Utrecht in deze competitie:

DatumTeamsStand
09-10-2026De Graafschap
Jong Utrecht
2-1
18-09-2026Jong Utrecht
VVV
1-3
14-09-2026Jong Utrecht
Jong Ajax
6-1
11-09-2026NAC
Jong Utrecht
2-3
07-09-2026Jong Utrecht
Eindhoven
0-0

Spelerstats Jong FC Utrecht:

  • Emmanuel Chigozie Owen is met vijf goals de topscorer van de Domstedelingen in deze competitie.

Spelers van de Domstedelingen met speelminuten deze competitie:

SpelerGoalsAssistsRoodGeelMinuten
Emmanuel Chigozie Owen5001600
Björn Menzo3200780
Massien Ghaddari2201882
Wessel Kooy2001630
Noa Dundas2012393
Jamie Schuldes1002878
Jerayno Hunte100052
Driss Laaouina0200731
Tijn den Boggende0200544
Viggo Plantinga0104885
Yousri Sbai0100563
Oualid Agougil010068
Mees Eppink0000540
Kevin Gadellaa0000360
Emeka Adiele000158
Donovan Afrifa000011
Noël Beulens000025
Per Kloosterboer0000454
Ferdinand Pohl0000281
Tom Wellerdieck00001
Nick de Vos000015
Kenji Goes000152
Matyas Havelka000062
Jessey Sneijder0000191
Jaygo van Ommeren0000128
Jesper Eujen000030
Nana Gyamfi-Amoah0001151
Richie Omorowa0000226
Levi Rietveld0000333

De ploeg uit Kerkrade scoort weinig

De Koempels scoorden de laatste vijf duels slechts 0,8 doelpunten gemiddeld per wedstrijd. De vorige competitiewedstrijd speelde Roda gelijk tegen Jong PSV (1-1). De afgelopen vijf competitieduels won de formatie van Rob Penders twee wedstrijden, verloor éénmaal en speelde twee keer gelijk. In drie van de vijf voorgaande wedstrijden hield Roda de nul. De club scoort gemiddeld even vaak in de eerste helft als in de tweede helft.

Teamstats Roda JC Kerkrade:

  • scoorde tien goals deze competitie in tien wedstrijden. Dit is een gemiddelde van 1.
  • maakte tijdens thuiswedstrijden acht van deze goals en uit twee doelpunten.

Voorgaande vijf duels van Roda in deze competitie:

DatumTeamsStand
09-10-2026Roda
Jong PSV
1-1
04-10-2026VVV
Roda
2-0
26-09-2026Roda
RKC
2-0
18-09-2026Jong Ajax
Roda
0-0
12-09-2026Roda
Vitesse
1-0

Spelerstats Roda JC Kerkrade:

  • Marco Tol is de topscorer van de ploeg uit Kerkrade deze competitie, met twee doelpunten.

Spelers van de Kerkradenaren met speelminuten deze competitie:

SpelerGoalsAssistsRoodGeelMinuten
Marco Tol2002900
Mitchel Paulissen1201403
Bram Marsman1100352
Guilherme Peixoto1000202
Lucas Beerten1001900
Joshua Nisbet1001891
Cain Seedorf1001385
Joey Sleegers1001361
Anthony van den Hurk1002776
Xander van den Berg0100473
Jérôme Déom0100423
Dyon Dorenbosch0102870
Justin Treichel0000900
Koen Jansen0001800
Jay Kruiver000091
Dario van den Buijs0002491
Luuk Verheij00008
Mokrane Bentoumi000038
Noah Crabu00001
Rayan Khoums000055
Nadir Maoujoudi000021
Jeremiah Mensah0001456
Fynn Schenten0000144

De competitiestanden van de Keuken Kampioen Divisie op 17-10-2026

TeamGesWGVDVDTPt
1Heracles10811311225
2Almere City1171323922
3VVV11713301822
4Emmen11713241922
5NAC11623221920
6Vitesse11524161517
7Roda1044210816
8MVV10514132016
9Volendam10505221715
10RKC10352191514
11Jong AZ11425262214
12Den Bosch11425161914
13Jong PSV10343151713
14Oss11407161712
15De Graafschap10325132311
16Eindhoven11326152311
17Helmond1123616219
18Jong Ajax1022613258
19Dordrecht1022613278
20Jong Utrecht1021716237

Goals per 15 minuten

Overzicht van goals per 15 minuten laatste 5 wedstrijden
IntervalJong FC UtrechtRoda JC Kerkrade
Minuut 0-1512
Minuut 15-3030
Minuut 30-4520
Minuut 45-6020
Minuut 60-7521
Minuut 75-9011

Goals per 10 minuten

Overzicht van goals per 10 minuten laatste 5 wedstrijden
IntervalJong FC UtrechtRoda JC Kerkrade
Minuut 0-1001
Minuut 10-2021
Minuut 30-4020
Minuut 40-5010
Minuut 50-6020
Minuut 70-8010
Minuut 80-9010