Keuken Kampioen Divisie
Jong_PSV
Jong PSV
19 oktober 2026
20.00
FC_Dordrecht
FC Dordrecht
Donkergroen stadion met verlichting en grasveld
jong-psv-stadion

Jong PSV - FC Dordrecht: statistieken Keuken Kampioen Divisie

Jong PSV treft FC Dordrecht in Eindhoven voor de Keuken Kampioen Divisie. Wij hebben de cijfers naast elkaar gezet, om jouw weddenschappen beter te maken. Dordrecht heeft historisch het overwicht maar Jong PSV lijkt in betere vorm. Kunnen de Schapenkoppen dit doortrekken?

De clubs hebben dit seizoen nog niet tegen elkaar gespeeld, maar in de eerdere vijf Keuken Kampioen Divisie-seizoenen zijn de ploegen elkaar vijftienmaal tegengekomen. Van deze wedstrijden won Jong PSV vijf keer, Dordrecht won er zes en vier keer eindigde de wedstrijd in gelijkspel.

Als je kijkt naar de laatste vijf competitiewedstrijden van beide clubs, dan doet Jong PSV het op papier beter: de ploeg won één keer, verloor twee wedstrijden en speelde twee keer gelijk. Dordrecht won éénmaal, driemaal verloren en éénmaal gelijkgespeeld.

Jong PSV - FC Dordrecht
Keuken Kampioen Divisie
19 oktober 2026
20.00, TenCate Stadion De Herdgang
Scheidsrechter, Stan Smit

Terugblik: Dordrecht wint onderlinge duels vaker dan Jong PSV

De ploeg van Wil Boessen en de Dordtenaren kwamen elkaar sinds 2018 vijftienmaal tegen in de Keuken Kampioen Divisie:
  • Er vielen 37 goals, gemiddeld 2,47 doelpunten per wedstrijd.
  • De meeste treffers vielen in de tweede helft, namelijk 24 goals. Dit is een gemiddelde van 1,6 per wedstrijd.

Vorige ontmoetingen in de Keuken Kampioen Divisie:

DatumTeamsStand
27-02-2026Jong PSV
Dordrecht
1-1
23-08-2025Dordrecht
Jong PSV
1-2
24-02-2025Jong PSV
Dordrecht
1-2
04-10-2024Dordrecht
Jong PSV
2-0
26-02-2024Jong PSV
Dordrecht
0-1
10-11-2023Dordrecht
Jong PSV
1-4
07-04-2023Dordrecht
Jong PSV
1-0
15-08-2022Jong PSV
Dordrecht
1-0
06-05-2022Jong PSV
Dordrecht
1-1
06-08-2021Dordrecht
Jong PSV
1-1
09-03-2021Jong PSV
Dordrecht
0-1
11-01-2021Dordrecht
Jong PSV
2-3
13-12-2019Jong PSV
Dordrecht
0-1
28-01-2019Dordrecht
Jong PSV
1-3
26-10-2018Jong PSV
Dordrecht
2-2

De jonge Eindhovenaren al een tijd zonder winst

De ploeg van Wil Boessen heeft het moeilijk en kan de laatste vier wedstrijden geen overwinning boeken. Het vorige duel speelde Jong PSV gelijk tegen Roda. Het werd 1-1. De afgelopen vijf competitiewedstrijden wonnen de jonge Eindhovenaren één duel, verloren tweemaal en speelden twee keer gelijk. Jong PSV hield in geen enkele van de voorgaande vijf duels de nul. Over het algemeen maakt de ploeg meer doelpunten in de tweede helft dan in de eerste helft.

Teamstats Jong PSV:

  • scoorde vijftien goals deze competitie in tien wedstrijden. Dit is een gemiddelde van 1,5.
  • scoorde thuis negen keer en uit zesmaal.

Voorgaande vijf duels van Jong PSV in deze competitie:

DatumTeamsStand
09-10-2026Roda
Jong PSV
1-1
19-09-2026Vitesse
Jong PSV
3-1
14-09-2026Jong PSV
Jong AZ
1-1
11-09-2026Helmond
Jong PSV
3-1
07-09-2026Jong PSV
Den Bosch
3-1

Spelerstats Jong PSV:

  • Austyn Jones is de topscorer van de ploeg van Wil Boessen deze competitie, met vijf doelpunten.

Spelers van Jong PSV met speelminuten deze competitie:

SpelerGoalsAssistsRoodGeelMinuten
Austyn Jones5001607
Fabio Kluit2300673
Shuryjano Cornecion2101701
Joël van den Berg2001264
Boet Mulders1200425
Souleymane Sidibe1200656
Kyano Penso1000464
Samuel Dumbili1000445
Jim Koller0200299
Michael Bresser0101544
Philip Holseter-Karlsen0100115
Khadim Ngom0000360
Nick Olij0000180
Tijn Smolenaars0000360
Essien Bassey0000342
Sebas Ditmer00002
King Duah000014
Yarek Gasiorowski000090
Rivas Manuhutu0000148
Jorvimar Martina000061
Fabian Merién0000765
Madi Monamay0001505
Lyfe Oldenstam000087
Dyran Stam000014
Jordy Bawuah0000270
Noah Fernandez000090
Givenciyo Sabajo000010
Ayoni Santos0000135
Gino Verhulst0000702
Manuel Bahaty0001178
Esmir Bajraktarevic000090
Jairo Beerens000134
Amir Bouhamdi0001152
Mikkel Bro Hansen000076
Keziah Oteng-Mensah000086

Dordrecht kleurloos

De ploeg uit Dordrecht kan de laatste wedstrijden weinig richting geven. De vorige competitiewedstrijd verloor Dordrecht van Emmen met 0-3. De afgelopen vijf competitiewedstrijden wonnen de Dordtenaren één duel, verloren driemaal en speelden één keer gelijk. Dordrecht hield in geen enkele van de voorgaande vijf duels de nul. Over het algemeen maakt de ploeg meer doelpunten in de tweede helft dan in de eerste helft.

Teamstats FC Dordrecht:

  • maakte dertien doelpunten in tien competitieduels, een gemiddelde van 1,3.
  • scoorde thuis acht keer en uit vijfmaal.

Voorgaande vijf duels van Dordrecht in deze competitie:

DatumTeamsStand
09-10-2026Dordrecht
Emmen
0-3
03-10-2026Den Bosch
Dordrecht
1-1
25-09-2026Dordrecht
Almere City
3-2
18-09-2026Oss
Dordrecht
3-0
11-09-2026Eindhoven
Dordrecht
2-1

Spelerstats FC Dordrecht:

  • Ayoub Ouarghi en Martin Vetkal zijn de topscorers van de ploeg uit Dordrecht deze competitie, met ieder drie doelpunten.

Spelers van de ploeg uit Dordrecht met speelminuten deze competitie:

SpelerGoalsAssistsRoodGeelMinuten
Ayoub Ouarghi3315727
Martin Vetkal3003723
Nicolás Rossi2201497
Dario Sits1202469
Stan Henderikx1101540
Beni Mpanzu1104737
Lorenzo Riccio1001514
Senne Vugts1001788
Yannis M'Bemba0101183
Lucas Román0100334
Tim Coremans0000180
Calvin Raatsie0000540
Yanick van Osch0000180
Lucas Gardenier000046
Björn Hardley0010162
Adil Lechkar0001446
Jaden Pinas0001900
Sem Valk0000180
Jurre van Aken0002497
Lucas Woudenberg0000167
Robin van Asten0000320
Joey de Bie0000114
Ninho Felicia0001237
Nick Venema0002423
Yunus Younous000025

De competitiestanden van de Keuken Kampioen Divisie op 17-10-2026

TeamGesWGVDVDTPt
1Heracles10811311225
2Almere City1171323922
3VVV11713301822
4Emmen11713241922
5NAC11623221920
6Vitesse11524161517
7Roda1044210816
8MVV10514132016
9Volendam10505221715
10RKC10352191514
11Jong AZ11425262214
12Den Bosch11425161914
13Jong PSV10343151713
14Oss11407161712
15De Graafschap10325132311
16Eindhoven11326152311
17Helmond1123616219
18Jong Ajax1022613258
19Dordrecht1022613278
20Jong Utrecht1021716237

Goals per 15 minuten

Overzicht van goals per 15 minuten laatste 5 wedstrijden
IntervalJong PSVFC Dordrecht
Minuut 0-1500
Minuut 15-3012
Minuut 30-4520
Minuut 45-6032
Minuut 60-7500
Minuut 75-9010

Goals per 10 minuten

Overzicht van goals per 10 minuten laatste 5 wedstrijden
IntervalJong PSVFC Dordrecht
Minuut 0-1000
Minuut 10-2001
Minuut 30-4011
Minuut 40-5020
Minuut 50-6000
Minuut 70-8032
Minuut 80-9000