Keuken Kampioen Divisie
Jong_PSV
Jong PSV
2 november 2026
20.00
NAC_Breda
NAC
Donkergroen stadion met verlichting en grasveld
jong-psv-stadion

Jong PSV - NAC Breda: statistieken Keuken Kampioen Divisie

Jong PSV treft NAC Breda in Eindhoven voor de Keuken Kampioen Divisie. Wij hebben de cijfers naast elkaar gezet, om jouw weddenschappen beter te maken. NAC heeft historisch het overwicht bij treffers met Jong PSV. Kunnen de Bredanaars dit doortrekken?

De ploegen zijn elkaar dit seizoen nog niet tegengekomen, maar in vijf eerdere Keuken Kampioen Divisie-seizoenen speelden ze negen keer tegen elkaar. Van deze wedstrijden won NAC zeven keer en twee keer eindigden de wedstrijden in gelijkspel.

De laatste vijf competitiewedstrijden presteert NAC op papier beter dan Jong PSV. De club van Carl Hoefkens won drie keer, verloor nul wedstrijden en speelde twee keer gelijk. De ploeg van Wil Boessen won éénmaal, verloor twee duels en speelde tweemaal gelijk.

Jong PSV - NAC
Keuken Kampioen Divisie
2 november 2026
20.00, TenCate Stadion De Herdgang

Terugkijkend: NAC wint meer onderlinge duels dan Jong PSV

De ploeg van Wil Boessen en de Bredanaars kwamen elkaar sinds 2018 negenmaal tegen in de Keuken Kampioen Divisie:
  • Er vielen 26 goals, gemiddeld 2,89 doelpunten per wedstrijd.
  • Er werd in beide helften even vaak gescoord.

Vorige ontmoetingen in de Keuken Kampioen Divisie:

DatumTeamsStand
28-04-2024NAC
Jong PSV
2-0
04-12-2023Jong PSV
NAC
0-5
06-03-2023Jong PSV
NAC
1-2
06-01-2023NAC
Jong PSV
2-1
25-02-2022NAC
Jong PSV
3-1
22-11-2021Jong PSV
NAC
0-0
18-01-2021Jong PSV
NAC
1-1
26-09-2020NAC
Jong PSV
2-1
25-11-2019Jong PSV
NAC
1-3

De jonge Eindhovenaren kleurloos

De ploeg van Wil Boessen kan de laatste wedstrijden weinig richting geven. Jong PSV boekte de vorige wedstrijd een overwinning op Eindhoven. Het werd 2-1. De afgelopen vijf competitieduels won de ploeg van Wil Boessen één wedstrijd, verloor tweemaal en speelde twee keer gelijk. In geen enkele van de voorgaande vijf wedstrijden hield Jong PSV de nul. Over het algemeen maakt de ploeg meer doelpunten in de eerste helft dan in de tweede helft.

Teamstats Jong PSV:

  • maakte zeventien doelpunten in twaalf competitieduels, een gemiddelde van 1,42.
  • scoorde thuis negen keer en uit achtmaal.

Laatste vijf wedstrijden van Jong PSV in deze competitie:

DatumTeamsStand
23-10-2026Eindhoven
Jong PSV
1-2
19-10-2026Jong PSV
Dordrecht
0-1
09-10-2026Roda
Jong PSV
1-1
19-09-2026Vitesse
Jong PSV
3-1
14-09-2026Jong PSV
Jong AZ
1-1

Spelerstats Jong PSV:

  • Austyn Jones is de topscorer van de ploeg van Wil Boessen deze competitie, met zes doelpunten.

Spelers van Jong PSV met speelminuten deze competitie:

SpelerGoalsAssistsRoodGeelMinuten
Austyn Jones6002787
Fabio Kluit2300826
Shuryjano Cornecion2101701
Joël van den Berg2001264
Samuel Dumbili2000555
Boet Mulders1201597
Souleymane Sidibe1200836
Kyano Penso1000636
Jim Koller0200299
Michael Bresser0101666
Rivas Manuhutu0100328
Philip Holseter-Karlsen0100174
Khadim Ngom0000450
Nick Olij0000180
Tijn Smolenaars0001450
Essien Bassey0000342
Sebas Ditmer00002
King Duah000014
Yarek Gasiorowski000090
Jorvimar Martina000061
Fabian Merién0000945
Madi Monamay0001685
Lyfe Oldenstam000096
Dyran Stam000014
Jordy Bawuah0000270
Mathieu Buyens00009
Noah Fernandez000090
Givenciyo Sabajo000010
Ayoni Santos0000135
Gino Verhulst0000702
Manuel Bahaty0001178
Esmir Bajraktarevic000090
Jairo Beerens000188
Amir Bouhamdi0001152
Mikkel Bro Hansen000076
Keziah Oteng-Mensah000086
Sami Ouaissa000045

NAC al een tijdje ongeslagen

De Parel van het Zuiden speelt stabiel. De laatste zes wedstrijden won de club of werd er gelijk gespeeld. De vorige competitiewedstrijd speelde NAC gelijk tegen Heracles (1-1). De afgelopen vijf competitieduels won de ploeg uit Breda drie wedstrijden en speelde er twee gelijk. NAC hield tweemaal de nul in de voorgaande vijf duels. Over het algemeen maakt de ploeg meer doelpunten in de eerste helft dan in de tweede helft.

Teamstats NAC:

  • maakte 23 doelpunten in twaalf competitieduels, een gemiddelde van 1,92.
  • maakte tijdens thuiswedstrijden elf van deze goals en uit twaalf doelpunten.

Voorgaande vijf duels van NAC in deze competitie:

DatumTeamsStand
23-10-2026NAC
Heracles
1-1
16-10-2026Helmond
NAC
0-2
09-10-2026NAC
MVV
1-0
03-10-2026Vitesse
NAC
2-2
26-09-2026NAC
Eindhoven
4-2

Spelerstats NAC:

  • Charles-Andreas Brym is met zeven goals de topscorer van de Bredanaars in deze competitie.
  • Charles-Andreas Brym scoorde twee of meer wedstrijden achter elkaar.

Spelers van NAC met speelminuten deze competitie:

SpelerGoalsAssistsRoodGeelMinuten
Charles-Andreas Brym7001627
Moussa Soumano4201784
Paul Gladon4001336
Mohamed Nassoh2303989
Pepijn Reulen2001100
Kamal Sowah1101508
Mohamed Bouchouari1000125
Imran Nazih1001196
Gabriel Misehouy0300228
Boyd Lucassen0201723
Mats Seuntjens010196
Jannes Van Hecke0100916
Michael Verrips00011080
Mylan Brouwers0000130
Leo Greiml0010927
Rio Hillen0002945
Cherrion Valerius0000271
Rayan van Aarst000011
Jan Van den Bergh00041043
Max Balard0001857
Fredrik Oldrup Jensen0002672
Raul Paula0000122
Brahim Ghalidi0001165
Elijah Ikpia000016
Karim Mperanyi00009

De competitiestanden van de Keuken Kampioen Divisie op 31-10-2026

TeamGesWGVDVDTPt
1Heracles12921371429
2VVV13913362128
3Emmen12813261925
4Almere City13814271325
5Roda13742171225
6NAC12633232021
7Volendam13616302219
8Vitesse12525161717
9Jong AZ13526322817
10MVV13526172917
11Jong PSV12444171916
12RKC13373221916
13Den Bosch12435182115
14De Graafschap13436172715
15Oss12417192013
16Jong Ajax12336182912
17Helmond13337232812
18Dordrecht12327163111
19Eindhoven13328182811
20Jong Utrecht1221919317

Goals per 15 minuten

Overzicht van goals per 15 minuten laatste 5 wedstrijden
IntervalJong PSVNAC
Minuut 0-1513
Minuut 15-3001
Minuut 30-4522
Minuut 45-6001
Minuut 60-7501
Minuut 75-9021

Goals per 10 minuten

Overzicht van goals per 10 minuten laatste 5 wedstrijden
IntervalJong PSVNAC
Minuut 0-1002
Minuut 10-2011
Minuut 30-4001
Minuut 40-5022
Minuut 50-6000
Minuut 70-8001
Minuut 80-9001