Serie A
Juventus
1 november 2026
20.45
Napoli
Donkergroen stadion met verlichting en grasveld

Juventus - Napoli: statistieken Serie A

Aanstaande zondag speelt Juventus thuis tegen Napoli in de 10e ronde van de Serie A. Wij hebben de statistieken van beide ploegen voor je op een rij gezet, zodat jij betere keuzes kan maken. Als je kijkt naar de vorige onderlinge wedstrijden dan lijkt Napoli in het voordeel tegen Juventus. Wat wordt de uitkomst in het Allianz Stadium?

De clubs hebben dit seizoen nog niet tegen elkaar gespeeld, maar in de eerdere vijf Serie A-seizoenen zijn de ploegen elkaar zestienmaal tegengekomen. Van deze duels won Juventus zesmaal, Napoli won er acht en twee keer was het gelijkspel.

Als je kijkt naar de laatste vijf competitiewedstrijden van beide clubs, dan doet Napoli het op papier beter: de ploeg won twee keer, verloor één wedstrijd en speelde twee keer gelijk. Juventus won tweemaal, tweemaal verloren en éénmaal gelijkgespeeld.

Juventus - Napoli
Serie A
1 november 2026
20.45, Allianz Stadium

Terugkijkend: Napoli wint meer onderlinge duels dan Juventus

De Oude Dame en de spelers van Napoli kwamen elkaar sinds 2018 zestienmaal tegen in de Serie A:
  • Er werden 46 doelpunten gemaakt. Dit is gemiddeld 2,88 goals per duel.
  • De meeste treffers vielen in de tweede helft, namelijk 28 goals. Dit is een gemiddelde van 1,75 per wedstrijd.
  • Daarnaast werd er 86 keer op goal geschoten, gemiddeld 5,38 keer per wedstrijd. de spelers van Napoli schoten het vaakst op doel, namelijk 44 keer.
  • Negenmaal werd er gescoord met een kopbal. Dit is een gemiddelde van 0,56. Napoli scoorde met vijf kopballen de meeste.

Vorige ontmoetingen in de Serie A:

DatumTeamsStand
25-01-2026Juventus
Napoli
3-0
07-12-2025Napoli
Juventus
2-1
25-01-2025Napoli
Juventus
2-1
21-09-2024Juventus
Napoli
0-0
03-03-2024Napoli
Juventus
2-1
08-12-2023Juventus
Napoli
1-0
23-04-2023Juventus
Napoli
0-1
13-01-2023Napoli
Juventus
5-1
06-01-2022Juventus
Napoli
1-1
11-09-2021Napoli
Juventus
2-1
07-04-2021Juventus
Napoli
2-1
13-02-2021Napoli
Juventus
1-0
26-01-2020Napoli
Juventus
2-1
31-08-2019Juventus
Napoli
4-3
03-03-2019Napoli
Juventus
1-2
29-09-2018Juventus
Napoli
3-1

Juventus kleurloos

De spelers van Juventus geven laatste wedstrijden weinig richting. Het vorige duel verloor Juventus van Genoa. Het werd 0-2. De afgelopen vijf competitieduels won Juventus twee wedstrijden, verloor tweemaal en speelde één keer gelijk. In twee van de vijf voorgaande wedstrijden hield Juventus de nul. De club scoort gemiddeld vaker in de eerste helft dan in de tweede helft.

Teamstats Juventus:

  • scoorde elf goals deze competitie in negen wedstrijden. Dit is een gemiddelde van 1,22.
  • scoorde thuis vijf keer en uit zesmaal.
  • de spelers schoten in totaal 36 keer op goal. Dit is gemiddeld 4 keer per wedstrijd.

Voorgaande vijf duels van Juventus in deze competitie:

DatumTeamsStand
28-10-2026Genoa
Juventus
2-0
25-10-2026Lecce
Juventus
0-2
18-10-2026Juventus
Lazio
0-3
11-10-2026Cagliari
Juventus
1-1
20-09-2026Juventus
Atalanta
2-0

Spelerstats Juventus:

  • Gleison Bremer en Edon Zhegrova zijn met twee goals de topscorers van de spelers van Juventus in deze competitie.
  • Gleison Bremer maakte twee goals uit een kopbal.
  • Edon Zhegrova maakte twee goals met de linkervoet.
  • Douglas Luiz en Weston McKennie maakten ieder één goal met de rechtervoet.

Spelers van de spelers van Juventus met speelminuten deze competitie:

SpelerGoalsAssistsRoodGeelMinuten
Edon Zhegrova2101187
Gleison Bremer2000810
Federico Gatti1101137
Douglas Luiz1101736
Teun Koopmeiners1100243
Francisco Conceição1101435
Randal Kolo Muani1100787
Weston McKennie1001491
Nicolás González1000359
Zeki Çelik0101566
Manuel Locatelli0101270
Kerim Alajbegovic0100366
Mattia Perin00001
Guglielmo Vicario0000810
Juan Cabal000055
Andrea Cambiaso0001204
Pierre Kalulu0000810
Lloyd Kelly0000153
Jhon Lucumí0002660
Pape Sarr0000309
Jeremie Boga0000165
Jonathan David000057
Justin Oboavwoduo00004
Nick Woltemade0000263
Kenan Yildiz000069

De spelers van Napoli scoren veel

Napoli scoorde de laatste vijf wedstrijden gemiddeld 2,2 goals per wedstrijd. Napoli boekte de vorige wedstrijd een overwinning op Monza. Het werd 4-1. De afgelopen vijf competitiewedstrijden wonnen de spelers van Napoli twee duels, verloren éénmaal en speelden twee keer gelijk. Napoli hield éénmaal de nul in de voorgaande vijf duels. De club scoort gemiddeld vaker in de tweede helft dan in de eerste helft.

Teamstats Napoli:

  • maakte zeventien doelpunten in negen competitieduels, een gemiddelde van 1,89.
  • scoorde thuis acht keer en uit negenmaal.
  • de spelers schoten in totaal 36 keer op goal. Dit is gemiddeld 4 keer per wedstrijd.

Laatste vijf wedstrijden van Napoli in deze competitie:

DatumTeamsStand
28-10-2026Monza
Napoli
1-4
24-10-2026Napoli
Roma
3-3
17-10-2026Venezia
Napoli
1-0
10-10-2026Napoli
Frosinone
3-0
20-09-2026Fiorentina
Napoli
1-1

Spelerstats Napoli:

  • Kevin De Bruyne is de topscorer van Napoli deze competitie, met vier doelpunten.
  • Rafa Márin en Scott McTominay maakten ieder één goal uit een kopbal.
  • Rasmus Højlund scoorde drie keer met de linkervoet.
  • Kevin De Bruyne scoorde viermaal met de rechtervoet.
  • Matteo Politano gaf driemaal een assist.

Spelers van Napoli met speelminuten deze competitie:

SpelerGoalsAssistsRoodGeelMinuten
Kevin De Bruyne4100500
Rasmus Højlund3000632
Matteo Politano2301503
Scott McTominay2000446
Antonio Vergara1101171
Noa Lang1100425
Rafa Márin1002711
Billy Gilmour1000339
Stanislav Lobotka1000630
André-Frank Zambo Anguissa1000391
Giovanni Di Lorenzo0201800
Mathías Olivera0100348
Amir Rrahmani0101675
Costantino Favasuli010063
Giovane010098
Alex Meret0000540
Vanja Milinkovic-Savic0000270
Benoît Badiashile0001243
Sam Beukema0000103
Luca Marianucci000045
Leonardo Spinazzola0000479
Lorenzo Lucca0000186
David Neres0000134
Alisson Santos0000218

De competitiestanden van de Serie A op 30-10-2026

TeamGesWGVDVDTPt
1Inter9810251025
2Lazio981022725
3Roma963023821
4Como962117820
5Milan9531181118
6Frosinone9522221417
7Napoli9423171114
8Juventus9423111014
9Torino9414141413
10Cagliari941481313
11Bologna9324121211
12Atalanta9324161711
13Genoa931581310
14Lecce930610199
15Sassuolo922514228
16Monza921616227
17Udinese91269185
18Fiorentina912611215
19Parma91265155
20Venezia91086193

Goals per 15 minuten

Overzicht van goals per 15 minuten laatste 5 wedstrijden
IntervalJuventusNapoli
Minuut 0-1501
Minuut 15-3023
Minuut 30-4511
Minuut 45-6002
Minuut 60-7502
Minuut 75-9021

Goals per 10 minuten

Overzicht van goals per 10 minuten laatste 5 wedstrijden
IntervalJuventusNapoli
Minuut 0-1000
Minuut 10-2001
Minuut 30-4023
Minuut 40-5001
Minuut 50-6012
Minuut 70-8000
Minuut 80-9002