Serie A
Lecce
Lecce
11 oktober 2026
15.00
TOTO sportshirt met zwarte en rode strepen
Bologna
Donkergroen stadion met verlichting en grasveld
Lecce

Lecce - Bologna: statistieken Serie A

Aanstaande zondag speelt Lecce thuis tegen Bologna in de 6e ronde van de Serie A. Wij hebben de statistieken van beide ploegen voor je op een rij gezet, zodat jij betere keuzes kan maken. Bologna lijkt op basis van vorige ontmoetingen in het voordeel tegen Lecce, maar zijn de spelers van Lecce in Stadio Via del Mare in betere vorm?

De clubs hebben dit seizoen nog niet tegen elkaar gespeeld, maar in de eerdere vijf Serie A-seizoenen zijn de ploegen elkaar tienmaal tegengekomen. Van deze wedstrijden won Bologna zeven keer en drie keer eindigden de wedstrijden in gelijkspel.

De laatste vijf competitiewedstrijden presteert Lecce op papier beter dan Bologna. Lecce won twee keer, verloor drie wedstrijden en speelde nul keer gelijk. Bologna won niet, verloor drie duels en speelde tweemaal gelijk.

Lecce - Bologna
Serie A
11 oktober 2026
15.00, Stadio Via del Mare

Terugkijkend: Bologna wint meer onderlinge duels dan Lecce

Lecce en de spelers van Bologna kwamen elkaar sinds 2018 tienmaal tegen in de Serie A:
  • Er werden 30 doelpunten gemaakt. Dit is gemiddeld 3 goals per duel.
  • Na rust werden de meeste goals gescoord, namelijk achttien doelpunten. Gemiddeld zijn dit 1,8 goals per duel.
  • Daarnaast werd er 71 keer op goal geschoten, gemiddeld 7,1 keer per wedstrijd. Spelers van Bologna schoten het vaakst, namelijk 42 keer.
  • Vijfmaal werd er gescoord met een kopbal. Dit is een gemiddelde van 0,5. De spelers van Bologna maakten de meeste doelpunten met het hoofd, namelijk viermaal.

Vorige ontmoetingen in de Serie A:

DatumTeamsStand
12-04-2026Bologna
Lecce
2-0
28-09-2025Lecce
Bologna
2-2
09-02-2025Lecce
Bologna
0-0
02-11-2024Bologna
Lecce
1-0
11-02-2024Bologna
Lecce
4-0
03-12-2023Lecce
Bologna
1-1
04-06-2023Lecce
Bologna
2-3
23-10-2022Bologna
Lecce
2-0
26-07-2020Bologna
Lecce
3-2
22-12-2019Lecce
Bologna
2-3

Lecce kleurloos

Lecce kan de laatste wedstrijden weinig richting geven. Het vorige duel verloor Lecce van Milan. Het werd 0-3. De afgelopen vijf competitieduels won Lecce twee wedstrijden en verloor er drie In één van de vijf voorgaande wedstrijden hield Lecce de nul. De club scoort gemiddeld vaker in de eerste helft dan in de tweede helft.

Teamstats Lecce:

  • scoorde vijf goals deze competitie in vijf wedstrijden. Dit is een gemiddelde van 1.
  • scoorde thuis drie keer en uit tweemaal.
  • spelers schoten twaalf keer op goal, gemiddeld 2,4 keer per duel.

Voorgaande vijf duels van Lecce in deze competitie:

DatumTeamsStand
20-09-2026Milan
Lecce
3-0
13-09-2026Lecce
Monza
3-2
07-09-2026Cagliari
Lecce
1-0
31-08-2026Lecce
Roma
0-4
23-08-2026Venezia
Lecce
0-2

Spelerstats Lecce:

  • Tiago Gabriel en Lassana Coulibaly zijn de topscorers van Lecce deze competitie, met ieder twee doelpunten.
  • Tiago Gabriel maakte twee goals uit een kopbal.
  • Lassana Coulibaly scoorde één keer met de linkervoet.
  • Olaf Gorter scoorde éénmaal met de rechtervoet.
  • Danilo Veiga en Ivan Ilic gaven tweemaal een assist.

Spelers van Lecce met speelminuten deze competitie:

SpelerGoalsAssistsRoodGeelMinuten
Lassana Coulibaly2100450
Tiago Gabriel2000242
Olaf Gorter1000106
Danilo Veiga0203450
Ivan Ilic0201221
Wladimiro Falcone0001450
Antonino Gallo0000315
Kialonda Gaspar0002336
Corrie Ndaba0000135
Jamil Siebert0001385
Medon Berisha00008
Omri Gandelman00001
Mohamed Kaba000027
Youssef Maleh0000256
Oumar Ngom0001252
Paco Esteban000062
Amar Fatah0000102
Willem Geubbels0000127
Joël Monteiro0000210
Konan N'Dri0001198
Santiago Pierotti0000372
Nikola Štulic0000264

Bologna al een tijd zonder winst

Bologna heeft het zwaar en kan de laatste vijf duels geen overwinning boeken. De vorige competitiewedstrijd speelde Bologna gelijk tegen Torino (1-1). De afgelopen vijf competitieduels verloor Bologna drie wedstrijden en speelde er twee gelijk. In geen enkele van de voorgaande vijf wedstrijden hield Bologna de nul. De club scoort gemiddeld vaker in de tweede helft dan in de eerste helft.

Teamstats Bologna:

  • scoorde drie goals deze competitie in vijf wedstrijden. Dit is een gemiddelde van 0,6.
  • maakte tijdens thuiswedstrijden drie van deze goals en uit nul doelpunten.
  • de spelers schoten in totaal dertien keer op goal. Dit is gemiddeld 2,6 keer per wedstrijd.

Laatste vijf wedstrijden van Bologna in deze competitie:

DatumTeamsStand
19-09-2026Bologna
Torino
1-1
13-09-2026Napoli
Bologna
1-0
06-09-2026Bologna
Sassuolo
2-2
31-08-2026Atalanta
Bologna
1-0
24-08-2026Bologna
Lazio
0-1

Spelerstats Bologna:

  • Roberto Piccoli scoorde éénmaal met het hoofd.
  • Federico Bernardeschi en Artem Dovbyk maakten ieder één goal met de linkervoet.
  • Juan Miranda gaf één keer een assist.

Spelers van Bologna met speelminuten deze competitie:

SpelerGoalsAssistsRoodGeelMinuten
Federico Bernardeschi1000364
Artem Dovbyk100187
Roberto Piccoli1001358
Juan Miranda0100315
Massimo Pessina000090
Lukasz Skorupski0000360
Rahim Alhassane0000135
Lorenzo De Silvestri000033
Torbjørn Heggem0001450
Eivind Helland0000238
Emil Holm0001280
Arthur Theate0000270
Mikel Amondarain000197
Oussama El Azzouzi000179
Lewis Ferguson0000450
Marco Libra000078
Nikola Moro000095
Tommaso Pobega0000252
Nadir Zortea0000173
Nicolò Cambiaghi0001357
Jay Enem00009
Samuel Mbangula000014
Jens Odgaard0001261
Riccardo Orsolini000097
Jonathan Rowe000030

De competitiestanden van de Serie A op 09-10-2026

TeamGesWGVDVDTPt
1Roma541014313
2Inter541015813
3Lazio54108313
4Cagliari54015212
5Milan532010411
6Frosinone53119410
7Juventus53118410
8Como53119610
9Napoli5212767
10Sassuolo5212997
11Atalanta5203576
12Lecce52035106
13Udinese51138114
14Torino5113584
15Parma5113474
16Monza51138124
17Fiorentina51136124
18Bologna5023362
19Genoa50143101
20Venezia50054130

Goals per 15 minuten

Overzicht van goals per 15 minuten laatste 5 wedstrijden
IntervalLecceBologna
Minuut 0-1521
Minuut 15-3010
Minuut 30-4500
Minuut 45-6011
Minuut 60-7500
Minuut 75-9010

Goals per 10 minuten

Overzicht van goals per 10 minuten laatste 5 wedstrijden
IntervalLecceBologna
Minuut 0-1010
Minuut 10-2011
Minuut 30-4010
Minuut 40-5000
Minuut 50-6010
Minuut 70-8001
Minuut 80-9000