Serie A
Lecce
Lecce
1 november 2026
18.00
Genoa
Genoa
Donkergroen stadion met verlichting en grasveld
Lecce

Lecce - Genoa: statistieken Serie A

Komende zondag staat Lecce tegen Genoa op het programma. Wij hebben de statistieken van beide ploegen voor je gecheckt. Als je kijkt naar de vorige onderlinge wedstrijden dan lijkt Genoa in het voordeel tegen Lecce. Wat wordt de uitkomst in Stadio Via del Mare?

De ploegen zijn elkaar dit seizoen nog niet tegengekomen, maar in vijf eerdere Serie A-seizoenen speelden ze acht keer tegen elkaar. Van deze wedstrijden won Lecce twee keer, Genoa won er drie en drie keer eindigde de wedstrijd in gelijkspel.

Als je kijkt naar de laatste vijf competitiewedstrijden van beide clubs, dan doet Genoa het op papier beter: de ploeg won drie keer, verloor twee wedstrijden en speelde nul keer gelijk. Lecce won éénmaal, viermaal verloren en niet gelijkgespeeld.

Lecce - Genoa
Serie A
1 november 2026
18.00, Stadio Via del Mare

Terugblik: Genoa wint onderlinge duels vaker dan Lecce

Lecce en de spelers van Genoa troffen elkaar vanaf 2018 acht keer in de Serie A:
  • Er werden vijftien doelpunten gemaakt. Dit is gemiddeld 1,88 goals per duel.
  • Er werd in beide helften even vaak gescoord.
  • Daarnaast werd er 28 keer op goal geschoten, gemiddeld 3,5 keer per wedstrijd. Spelers van Lecce schoten het vaakst, namelijk vijftien keer.
  • Er werden twee goals gescoord met een kopbal, een gemiddelde van 0,25. Spelers van beide ploegen scoorden even vaak met een kopbal.

Vorige ontmoetingen in de Serie A:

DatumTeamsStand
24-05-2026Lecce
Genoa
1-0
23-08-2025Genoa
Lecce
0-0
14-03-2025Genoa
Lecce
2-1
05-01-2025Lecce
Genoa
0-0
28-01-2024Genoa
Lecce
2-1
22-09-2023Lecce
Genoa
1-0
19-07-2020Genoa
Lecce
2-1
08-12-2019Lecce
Genoa
2-2

Lecce zonder richting

De spelers van Lecce geven laatste wedstrijden weinig richting. Het vorige duel verloor Lecce van Frosinone. Het werd 1-5. De afgelopen vijf competitieduels won Lecce één wedstrijd en verloor er vier Lecce hield éénmaal de nul in de voorgaande vijf duels. Over het algemeen maakt de ploeg meer doelpunten in de tweede helft dan in de eerste helft.

Teamstats Lecce:

  • scoorde tien goals deze competitie in negen wedstrijden. Dit is een gemiddelde van 1,11.
  • scoorde thuis vier keer en uit zesmaal.
  • spelers schoten 33 keer op goal, gemiddeld 3,67 keer per duel.

Laatste vijf wedstrijden van Lecce in deze competitie:

DatumTeamsStand
29-10-2026Frosinone
Lecce
5-1
25-10-2026Lecce
Juventus
0-2
18-10-2026Udinese
Lecce
0-3
11-10-2026Lecce
Bologna
1-2
20-09-2026Milan
Lecce
3-0

Spelerstats Lecce:

  • Tiago Gabriel en Lassana Coulibaly zijn met twee goals de topscorers van de spelers van Lecce in deze competitie.
  • Tiago Gabriel maakte twee goals uit een kopbal.
  • Lassana Coulibaly scoorde éénmaal met de linkervoet.
  • Danilo Veiga gaf drie keer een assist.

Spelers van Lecce met speelminuten deze competitie:

SpelerGoalsAssistsRoodGeelMinuten
Tiago Gabriel2101572
Lassana Coulibaly2100581
Olaf Gorter1100140
Kialonda Gaspar1012516
Jamil Siebert1002619
Amar Fatah1000340
Joël Monteiro1000359
Konan N'Dri1001428
Danilo Veiga0303810
Ivan Ilic0202257
Antonino Gallo0100675
Wladimiro Falcone0001810
Corrie Ndaba0000211
Medon Berisha00008
Omri Gandelman000071
Mohamed Kaba0000130
Youssef Maleh0001564
Oumar Ngom0002577
Paco Esteban0001224
Willem Geubbels0000295
Santiago Pierotti0000456
Nikola Štulic0000303

Genoa zonder richting

Genoa kan de laatste wedstrijden weinig richting geven. De vorige competitiewedstrijd won Genoa van Juventus met 2-0. De afgelopen vijf competitieduels won Genoa drie wedstrijden en verloor er twee Genoa hield tweemaal de nul in de voorgaande vijf duels. De club scoort gemiddeld vaker in de eerste helft dan in de tweede helft.

Teamstats Genoa:

  • scoorde acht goals deze competitie in negen wedstrijden. Dit is een gemiddelde van 0,89.
  • scoorde thuis zeven keer en uit éénmaal.
  • spelers schoten achttien keer op goal, gemiddeld 2 keer per duel.

Voorgaande vijf duels van Genoa in deze competitie:

DatumTeamsStand
28-10-2026Genoa
Juventus
2-0
25-10-2026Genoa
Venezia
1-0
17-10-2026Roma
Genoa
2-0
10-10-2026Genoa
Fiorentina
2-1
20-09-2026Parma
Genoa
2-1

Spelerstats Genoa:

  • Milutin Osmajic is de topscorer van Genoa deze competitie, met drie doelpunten.
  • Milutin Osmajic scoorde tweemaal met de rechtervoet.
  • Lorenzo Colombo gaf tweemaal een assist.

Spelers van de spelers van Genoa met speelminuten deze competitie:

SpelerGoalsAssistsRoodGeelMinuten
Milutin Osmajic3100649
Tommaso Baldanzi1100393
Mikael Egill Ellertsson1102742
Kingsley Ehizibue1001295
Johan Vásquez1012701
Junior Messias1000435
Lorenzo Colombo0200360
Djibril Sow0101313
Stephan El Shaarawy0100246
Justin Bijlow0000810
Alessandro Marcandalli0001667
Mario Mitaj0000131
Brooke Norton-Cuffy0000180
Leo Østigård0004786
Sebastian Otoa0002221
David Puczka0000141
Stefano Sabelli000255
Alexsandro Amorim0001216
Morten Frendrup0000742
Franz-Ethan Meichtry000073
Samuel Wiafe0001214
Robinho Junior00008
Hamed Traorè0001187
Vitinha0001377
Adam Žulevic00004

De competitiestanden van de Serie A op 30-10-2026

TeamGesWGVDVDTPt
1Inter9810251025
2Lazio981022725
3Roma963023821
4Como962117820
5Milan9531181118
6Frosinone9522221417
7Napoli9423171114
8Juventus9423111014
9Torino9414141413
10Cagliari941481313
11Bologna9324121211
12Atalanta9324161711
13Genoa931581310
14Lecce930610199
15Sassuolo922514228
16Monza921616227
17Udinese91269185
18Fiorentina912611215
19Parma91265155
20Venezia91086193

Goals per 15 minuten

Overzicht van goals per 15 minuten laatste 5 wedstrijden
IntervalLecceGenoa
Minuut 0-1512
Minuut 15-3003
Minuut 30-4510
Minuut 45-6000
Minuut 60-7511
Minuut 75-9020

Goals per 10 minuten

Overzicht van goals per 10 minuten laatste 5 wedstrijden
IntervalLecceGenoa
Minuut 0-1001
Minuut 10-2012
Minuut 30-4002
Minuut 40-5010
Minuut 50-6000
Minuut 70-8000
Minuut 80-9010