Serie A
Lecce
Lecce
25 oktober 2026
18.00
Juventus
Donkergroen stadion met verlichting en grasveld
Lecce

Lecce - Juventus: statistieken Serie A

In de Serie A speelt Lecce tegen Juventus. Om jou op weg te helpen naar jouw misschien wel winnende weddenschap, hebben wij de statistieken van beide clubs verzameld. Juventus lijkt op basis van vorige ontmoetingen in het voordeel tegen Lecce, maar zijn de spelers van Lecce in Stadio Via del Mare in betere vorm?

De clubs hebben dit seizoen nog niet tegen elkaar gespeeld, maar in de eerdere vijf Serie A-seizoenen zijn de ploegen elkaar tienmaal tegengekomen. Juventus won zeven wedstrijden en driemaal was het gelijkspel.

Als je kijkt naar de laatste vijf competitiewedstrijden van beide clubs, dan doet Lecce het op papier beter: de ploeg won twee keer, verloor drie wedstrijden en speelde nul keer gelijk. Juventus won éénmaal, tweemaal verloren en tweemaal gelijkgespeeld.

Lecce - Juventus
Serie A
25 oktober 2026
18.00, Stadio Via del Mare

Terugblik: Juventus wint onderlinge duels vaker dan Lecce

Lecce en de spelers van Juventus troffen elkaar vanaf 2018 tien keer in de Serie A:
  • Er vielen 22 goals, gemiddeld 2,2 doelpunten per wedstrijd.
  • De meeste treffers vielen in de tweede helft, namelijk vijftien goals. Dit is een gemiddelde van 1,5 per wedstrijd.
  • Daarnaast werd er 64 keer op goal geschoten. Dit is gemiddeld 6,4 schoten per wedstrijd. de spelers van Juventus schoten het vaakst op doel, namelijk 41 keer.
  • Driemaal werd er gescoord met een kopbal. Dit is een gemiddelde van 0,3. Juventus scoorde met twee kopballen de meeste.

Vorige ontmoetingen in de Serie A:

DatumTeamsStand
09-05-2026Lecce
Juventus
0-1
03-01-2026Juventus
Lecce
1-1
12-04-2025Juventus
Lecce
2-1
01-12-2024Lecce
Juventus
1-1
21-01-2024Lecce
Juventus
0-3
26-09-2023Juventus
Lecce
1-0
03-05-2023Juventus
Lecce
2-1
29-10-2022Lecce
Juventus
0-1
26-06-2020Juventus
Lecce
4-0
26-10-2019Lecce
Juventus
1-1

Lecce kleurloos

Lecce kan de laatste wedstrijden weinig richting geven. De vorige competitiewedstrijd won Lecce van Udinese met 3-0. De afgelopen vijf competitiewedstrijden wonnen de spelers van Lecce twee duels en verloren er drie Lecce hield éénmaal de nul in de voorgaande vijf duels. De club scoort gemiddeld vaker in de eerste helft dan in de tweede helft.

Teamstats Lecce:

  • maakte negen doelpunten in zeven competitieduels, een gemiddelde van 1,29.
  • scoorde thuis vier keer en uit vijfmaal.
  • spelers schoten 24 keer op goal, gemiddeld 3,43 keer per duel.

Voorgaande vijf duels van Lecce in deze competitie:

DatumTeamsStand
18-10-2026Udinese
Lecce
0-3
11-10-2026Lecce
Bologna
1-2
20-09-2026Milan
Lecce
3-0
13-09-2026Lecce
Monza
3-2
07-09-2026Cagliari
Lecce
1-0

Spelerstats Lecce:

  • Tiago Gabriel en Lassana Coulibaly zijn de topscorers van Lecce deze competitie, met ieder twee doelpunten.
  • Tiago Gabriel scoorde tweemaal met het hoofd.
  • Lassana Coulibaly scoorde één keer met de linkervoet.
  • Jamil Siebert en Olaf Gorter maakten ieder één goal met de rechtervoet.
  • Danilo Veiga gaf driemaal een assist.

Spelers van Lecce met speelminuten deze competitie:

SpelerGoalsAssistsRoodGeelMinuten
Tiago Gabriel2100422
Lassana Coulibaly2100581
Kialonda Gaspar1002426
Jamil Siebert1001484
Olaf Gorter1000106
Amar Fatah1000250
Konan N'Dri1001309
Danilo Veiga0303630
Ivan Ilic0202257
Antonino Gallo0100495
Wladimiro Falcone0001630
Corrie Ndaba0000135
Medon Berisha00008
Omri Gandelman000013
Mohamed Kaba000077
Youssef Maleh0001417
Oumar Ngom0001397
Paco Esteban0001147
Willem Geubbels0000224
Joël Monteiro0000231
Santiago Pierotti0000456
Nikola Štulic0000264

De spelers van Juventus kleurloos

Juventus kan de laatste wedstrijden weinig richting geven. Het vorige duel verloor Juventus van Lazio. Het werd 0-3. De afgelopen vijf competitiewedstrijden wonnen de spelers van Juventus één duel, verloren tweemaal en speelden twee keer gelijk. Juventus hield éénmaal de nul in de voorgaande vijf duels. De club scoort gemiddeld vaker in de tweede helft dan in de eerste helft.

Teamstats Juventus:

  • scoorde negen goals deze competitie in zeven wedstrijden. Dit is een gemiddelde van 1,29.
  • maakte tijdens thuiswedstrijden vijf van deze goals en uit vier doelpunten.
  • spelers schoten 32 keer op goal, gemiddeld 4,57 keer per duel.

Voorgaande vijf duels van Juventus in deze competitie:

DatumTeamsStand
18-10-2026Juventus
Lazio
0-3
11-10-2026Cagliari
Juventus
1-1
20-09-2026Juventus
Atalanta
2-0
13-09-2026Sassuolo
Juventus
3-2
06-09-2026Juventus
Milan
1-1

Spelerstats Juventus:

  • Gleison Bremer en Edon Zhegrova zijn met twee goals de topscorers van de spelers van Juventus in deze competitie.
  • Gleison Bremer maakte twee goals uit een kopbal.
  • Edon Zhegrova maakte twee goals met de linkervoet.

Spelers van de spelers van Juventus met speelminuten deze competitie:

SpelerGoalsAssistsRoodGeelMinuten
Edon Zhegrova2100142
Gleison Bremer2000630
Teun Koopmeiners1100140
Francisco Conceição1101435
Randal Kolo Muani1100629
Federico Gatti10012
Nicolás González1000359
Zeki Çelik0101566
Manuel Locatelli0101270
Kerim Alajbegovic0100320
Mattia Perin00001
Guglielmo Vicario0000630
Andrea Cambiaso000177
Pierre Kalulu0000630
Lloyd Kelly0000153
Jhon Lucumí0002480
Douglas Luiz0001575
Weston McKennie0001311
Pape Sarr0000242
Jeremie Boga0000110
Jonathan David000057
Justin Oboavwoduo00004
Nick Woltemade0000128
Kenan Yildiz000069

De competitiestanden van de Serie A op 23-10-2026

TeamGesWGVDVDTPt
1Inter761021919
2Lazio761014419
3Roma752016317
4Milan743014715
5Como742112714
6Frosinone741213913
7Cagliari74126713
8Juventus73229811
9Napoli731310710
10Torino731310910
11Atalanta730410119
12Lecce73049129
13Sassuolo722312148
14Monza721413157
15Bologna71246105
16Udinese71159164
17Genoa71155134
18Fiorentina71158174
19Parma71154134
20Venezia71066163

Goals per 15 minuten

Overzicht van goals per 15 minuten laatste 5 wedstrijden
IntervalLecceJuventus
Minuut 0-1530
Minuut 15-3011
Minuut 30-4510
Minuut 45-6000
Minuut 60-7510
Minuut 75-9013

Goals per 10 minuten

Overzicht van goals per 10 minuten laatste 5 wedstrijden
IntervalLecceJuventus
Minuut 0-1010
Minuut 10-2020
Minuut 30-4011
Minuut 40-5010
Minuut 50-6000
Minuut 70-8000
Minuut 80-9010