LaLiga
Levante UD
31 oktober 2026
14.00
Atlético Madrid
Donkergroen stadion met verlichting en grasveld

Levante UD - Atlético Madrid: statistieken LaLiga

Komende zaterdag staat Levante UD tegen Atlético Madrid op het programma. Wij hebben de statistieken van beide ploegen voor je gecheckt. Weet Levante UD de winstreeks van Atlético Madrid te doorbreken?

De ploegen zijn elkaar dit seizoen nog niet tegengekomen, maar in vijf eerdere LaLiga-seizoenen speelden ze tien keer tegen elkaar. Van deze duels won Levante UD tweemaal, Atlético Madrid won er vier en vier keer was het gelijkspel.

De laatste vijf competitiewedstrijden presteert Atlético op papier beter dan Levante. Atlético Madrid won vijf keer, verloor nul wedstrijden en speelde nul keer gelijk. Levante UD won éénmaal, verloor twee duels en speelde tweemaal gelijk.

Levante UD - Atlético Madrid
LaLiga
31 oktober 2026
14.00, Ciudad de Valencia

Terugkijkend: Atlético wint meer onderlinge duels dan Levante

Levante UD en de spelers van Atlético Madrid troffen elkaar vanaf 2018 tien keer in de LaLiga:
  • Er vielen 22 goals, gemiddeld 2,2 doelpunten per wedstrijd.
  • Voor rust werden de meeste goals gescoord, namelijk tien doelpunten. Gemiddeld zijn dit 1 goals per duel.
  • Daarnaast werd er 75 keer op goal geschoten. Dit is gemiddeld 7,5 schoten per wedstrijd. Spelers van Atlético schoten het vaakst, namelijk 53 keer.
  • Driemaal werd er gescoord met een kopbal. Dit is een gemiddelde van 0,3. Atlético scoorde met twee kopballen de meeste.

Vorige ontmoetingen in de LaLiga:

DatumTeamsStand
31-01-2026Levante
Atlético
0-0
08-11-2025Atlético
Levante
3-1
16-02-2022Atlético
Levante
0-1
28-10-2021Levante
Atlético
2-2
20-02-2021Atlético
Levante
0-2
17-02-2021Levante
Atlético
1-1
23-06-2020Levante
Atlético
0-1
04-01-2020Atlético
Levante
2-1
18-05-2019Levante
Atlético
2-2
13-01-2019Atlético
Levante
1-0

De spelers van Levante UD kleurloos

De spelers van Levante UD geven laatste wedstrijden weinig richting. Het vorige duel verloor Levante van Sociedad. Het werd 1-2. De afgelopen vijf competitiewedstrijden wonnen de spelers van Levante UD één duel, verloren tweemaal en speelden twee keer gelijk. Levante hield in geen enkele van de voorgaande vijf duels de nul. Over het algemeen maakt de ploeg meer doelpunten in de tweede helft dan in de eerste helft.

Teamstats Levante UD:

  • scoorde zestien goals deze competitie in tien wedstrijden. Dit is een gemiddelde van 1,6.
  • scoorde thuis dertien keer en uit driemaal.
  • spelers schoten 26 keer op goal, gemiddeld 2,6 keer per duel.

Voorgaande vijf duels van Levante in deze competitie:

DatumTeamsStand
25-10-2026Sociedad
Levante
2-1
21-10-2026Levante
Athletic
3-1
16-10-2026Deportivo La Coruña
Levante
1-1
12-10-2026Levante
Sevilla
3-3
20-09-2026Villarreal
Levante
3-1

Spelerstats Levante UD:

  • Roger Brugué is de topscorer van Levante UD deze competitie, met vijf doelpunten.
  • Roger Brugué scoorde twee keer met de linkervoet.
  • Iván Romero scoorde driemaal met de rechtervoet.

Spelers van de spelers van Levante UD met speelminuten deze competitie:

SpelerGoalsAssistsRoodGeelMinuten
Roger Brugué5100741
Iván Romero3002695
Adrian De La Fuente2003700
Enzo Bardeli1100450
Jon Ander Olasagasti1100797
Daniel Requena1101397
Karl Etta Eyong1101113
Ifeanyi Ndukwe1000409
Nacho Pérez1000473
Jeremy Toljan0102454
Thiago Fernández0100581
Petar Ratkov0100257
Mathew Ryan0000900
Victor García0001348
Aïssa Mandi0003693
Manu Sánchez0001880
Marc Santos000027
Axel Tape-Kobrissa000029
Carlos Álvarez000045
Paco Cortes000083
Oriol Rey0000632
Hugo Sotelo0001100
Yanis Musuayi0001126
Kareem Tunde000014

Atlético Madrid werkt aan winstreeks

Atlético Madrid is goed op dreef. De club kon de laatste zes wedstrijden winnen. Atlético boekte de vorige wedstrijd een overwinning op Deportivo La Coruña. Het werd 1-0. De afgelopen vijf competitieduels won Atlético Madrid alles. In drie van de vijf voorgaande wedstrijden hield Atlético de nul. De club scoort gemiddeld vaker in de tweede helft dan in de eerste helft.

Teamstats Atlético Madrid:

  • maakte twintig doelpunten in tien competitieduels, een gemiddelde van 2.
  • maakte tijdens thuiswedstrijden elf van deze goals en uit negen doelpunten.
  • de spelers schoten in totaal 42 keer op goal. Dit is gemiddeld 4,2 keer per wedstrijd.

Voorgaande vijf duels van Atlético in deze competitie:

DatumTeamsStand
24-10-2026Atlético
Deportivo La Coruña
1-0
17-10-2026Espanyol
Atlético
0-1
10-10-2026Deportivo Alavés
Atlético
1-2
20-09-2026Atlético
Real
2-1
16-09-2026Atlético
Osasuna
4-0

Spelerstats Atlético Madrid:

  • Álex Baena is de topscorer van Atlético Madrid deze competitie, met vijf doelpunten.
  • Cristian Romero scoorde éénmaal met het hoofd.
  • Álex Grimaldo scoorde driemaal met de linkervoet.
  • Álex Baena maakte vijf goals met de rechtervoet.

Spelers van Atlético met speelminuten deze competitie:

SpelerGoalsAssistsRoodGeelMinuten
Álex Baena5203620
Álex Grimaldo3200760
Jonathan David3200296
Giuliano Simeone2201684
Lee Kang-in2102634
Julián Álvarez1100265
Robin Le Normand1011365
Marc Pubill1003585
Cristian Romero1002436
Ademola Lookman1002597
Dávid Hancko0201755
Pablo Barrios0100451
Johnny Cardoso0102318
Marcos Llorente0101681
Jan Oblak0000900
Jorge Domínguez000145
José María Giménez000137
Dani Martinez0000135
Morten Hjulmand0002515
Koke0000452
Rodrigo Mendoza0001143
Carlos Martin000057
Arnau Ortiz0000152
Alexander Sørloth000142

De competitiestanden van de LaLiga op 29-10-2026

TeamGesWGVDVDTPt
1Barca10901401127
2Atlético1081120825
3Real10802251024
4Betis10622161420
5Sociedad10613191819
6Sevilla10523161617
7Deportivo Alavés10334141112
8Athletic933312912
9Celta1026210712
10Villarreal10334151412
11Deportivo La Coruña10253131311
12Osasuna10325102011
13Racing Santander10325152611
14Levante10244161910
15Elche10244141710
16Vallecano923412209
17Getafe102355159
18Espanyol1022612148
19Valencia101367176
20Málaga100557195

Goals per 15 minuten

Overzicht van goals per 15 minuten laatste 5 wedstrijden
IntervalLevante UDAtlético Madrid
Minuut 0-1500
Minuut 15-3031
Minuut 30-4511
Minuut 45-6014
Minuut 60-7501
Minuut 75-9013

Goals per 10 minuten

Overzicht van goals per 10 minuten laatste 5 wedstrijden
IntervalLevante UDAtlético Madrid
Minuut 0-1000
Minuut 10-2000
Minuut 30-4031
Minuut 40-5001
Minuut 50-6011
Minuut 70-8013
Minuut 80-9001