Serie A
Monza
Monza
19 oktober 2026
18.30
Cagliari
Cagliari
Donkergroen stadion met verlichting en grasveld
Monza

Monza - Cagliari: statistieken Serie A

Monza treft Cagliari in Monza voor de Serie A. Wij hebben de cijfers naast elkaar gezet, om jouw weddenschappen beter te maken. Als je kijkt naar de vorige onderlinge wedstrijden dan lijkt Cagliari in het voordeel tegen Monza. Wat wordt de uitkomst in Stadio Brianteo?

De ploegen zijn elkaar dit seizoen nog niet tegengekomen, maar in vijf eerdere Serie A-seizoenen speelden ze vier keer tegen elkaar. Van deze wedstrijden won Monza één keer, Cagliari won er twee en één keer eindigde de wedstrijd in gelijkspel.

Als je kijkt naar de laatste vijf competitiewedstrijden van beide clubs, dan doet Cagliari het op papier beter: de ploeg won drie keer, verloor één wedstrijd en speelde één keer gelijk. Monza won éénmaal, driemaal verloren en éénmaal gelijkgespeeld.

Monza - Cagliari
Serie A
19 oktober 2026
18.30, Stadio Brianteo

Terugblik: Cagliari wint onderlinge duels vaker dan Monza

Monza en de spelers van Cagliari troffen elkaar vanaf 2018 vier keer in de Serie A:
  • Er werden negen doelpunten gemaakt. Dit is gemiddeld 2,25 goals per duel.
  • Na rust werden de meeste goals gescoord, namelijk vijf doelpunten. Gemiddeld zijn dit 1,25 goals per duel.
  • Daarnaast werd er vijftien keer op goal geschoten, gemiddeld 3,75 keer per wedstrijd. de spelers van Monza schoten het vaakst op doel, namelijk negen keer.
  • Er werden twee goals gescoord met een kopbal, een gemiddelde van 0,5. Beide teams scoorden even vaak met een kopbal.

Vorige ontmoetingen in de Serie A:

DatumTeamsStand
30-03-2025Cagliari
Monza
3-0
05-01-2025Monza
Cagliari
1-2
16-03-2024Monza
Cagliari
1-0
26-11-2023Cagliari
Monza
1-1

De spelers van Monza kleurloos

Monza kan de laatste wedstrijden weinig richting geven. De vorige competitiewedstrijd verloor Monza van Lazio met 1-3. De afgelopen vijf competitieduels won Monza één wedstrijd, verloor driemaal en speelde één keer gelijk. In geen enkele van de voorgaande vijf wedstrijden hield Monza de nul. Over het algemeen maakt de ploeg meer doelpunten in de tweede helft dan in de eerste helft. Lorenzo Lucchesi neemt de aankomende wedstrijd niet deel, vanwege een eerdere rode kaart.

Teamstats Monza:

  • scoorde negen goals deze competitie in zes wedstrijden. Dit is een gemiddelde van 1,5.
  • scoorde thuis vier keer en uit vijfmaal.
  • de spelers schoten in totaal 25 keer op goal. Dit is gemiddeld 4,17 keer per wedstrijd.

Voorgaande vijf duels van Monza in deze competitie:

DatumTeamsStand
11-10-2026Lazio
Monza
3-1
18-09-2026Monza
Sassuolo
2-1
13-09-2026Lecce
Monza
3-2
06-09-2026Parma
Monza
1-1
29-08-2026Monza
Udinese
2-3

Spelerstats Monza:

  • Gustavo Varela is met vier goals de topscorer van de spelers van Monza in deze competitie.
  • Gustavo Varela scoorde tweemaal met het hoofd.
  • Gustavo Varela scoorde twee keer met de rechtervoet.
  • Ricardo Mangas en Samuele Birindelli gaven tweemaal een assist.

Spelers van Monza met speelminuten deze competitie:

SpelerGoalsAssistsRoodGeelMinuten
Gustavo Varela4001428
Ricardo Mangas1200440
Saba Goglichidze100054
Andrea Colpani1000255
Jay Robinson1000235
Exequiel Zeballos100072
Samuele Birindelli0201534
Ebenezer Akinsanmiro0100355
Mathis Mout0100151
Dany Mota0100150
Semuel Pizzignacco000090
Demba Thiam Ngagne0000270
Noel Törnqvist0000180
Adam Bakoune0000182
Andrea Carboni0001486
Filippo Delli Carri000034
Eddy Kouadio0002531
Lorenzo Lucchesi0012453
Yvan Maye000056
Leonardo Colombo000129
Manga Foe Ondoa0000225
Michael Folorunsho0002352
Nicolas Galazzi000021
Patrick Cutrone0000193
Omari Forson000098
Cyril Ngonge000037

Cagliari zonder richting

Cagliari kan de laatste wedstrijden weinig richting geven. Het vorige duel speelde Cagliari gelijk tegen Juventus. Het werd 1-1. De afgelopen vijf competitiewedstrijden wonnen de spelers van Cagliari drie duels, verloren éénmaal en speelden één keer gelijk. In twee van de vijf voorgaande wedstrijden hield Cagliari de nul. Over het algemeen maakt de ploeg meer doelpunten in de eerste helft dan in de tweede helft.

Teamstats Cagliari:

  • scoorde zes goals deze competitie in zes wedstrijden. Dit is een gemiddelde van 1.
  • scoorde thuis twee keer en uit viermaal.
  • de spelers schoten in totaal zeventien keer op goal. Dit is gemiddeld 2,83 keer per wedstrijd.

Laatste vijf wedstrijden van Cagliari in deze competitie:

DatumTeamsStand
11-10-2026Cagliari
Juventus
1-1
19-09-2026Udinese
Cagliari
0-1
12-09-2026Atalanta
Cagliari
1-2
07-09-2026Cagliari
Lecce
1-0
30-08-2026Cagliari
Inter
0-1

Spelerstats Cagliari:

  • Daniel Maldini is met vier goals de topscorer van de spelers van Cagliari in deze competitie.
  • Daniel Maldini scoorde twee of meer wedstrijden achter elkaar.
  • Daniel Maldini scoorde éénmaal met het hoofd.
  • Daniel Maldini scoorde twee keer met de linkervoet.
  • Daniel Maldini scoorde één keer met de rechtervoet.
  • Michel Ndary Adopo gaf tweemaal een assist.

Spelers van de spelers van Cagliari met speelminuten deze competitie:

SpelerGoalsAssistsRoodGeelMinuten
Daniel Maldini4000441
Paul Mendy1100430
Alessandro Romano1000535
Michel Ndary Adopo0200540
Jacopo Fazzini0101248
Elia Caprile0000540
Giuseppe Aurelio00004
Raphael Kofler000071
Yerry Mina0000180
Adam Obert0000531
Juan Rodríguez0001440
Yukinari Sugawara000077
Gabriele Zappa000025
Zé Pedro0001494
Alessandro Deiola0003488
Roberto Gagliardini000023
Yanis Massolin000060
Harry Winks0000507
Gennaro Borrelli000038
Riccardo Ciervo00008
Alieu Fadera0000128
Mattia Felici000039
Kevin Carlos000178
Kingstone Mutandwa00003
M'Bala Nzola000022
Alessandro Sugamele000017

De competitiestanden van de Serie A op 17-10-2026

TeamGesWGVDVDTPt
1Inter651018816
2Lazio651011416
3Roma642014314
4Cagliari64116313
5Frosinone741213913
6Milan633011512
7Juventus63219511
8Como63219611
9Napoli731310710
10Atalanta6303889
11Sassuolo722312148
12Torino6213797
13Lecce62046126
14Bologna6123575
15Udinese61149134
16Monza61149154
17Genoa61145114
18Parma61144104
19Fiorentina61147144
20Venezia71066163

Goals per 15 minuten

Overzicht van goals per 15 minuten laatste 5 wedstrijden
IntervalMonzaCagliari
Minuut 0-1500
Minuut 15-3013
Minuut 30-4520
Minuut 45-6021
Minuut 60-7521
Minuut 75-9010

Goals per 10 minuten

Overzicht van goals per 10 minuten laatste 5 wedstrijden
IntervalMonzaCagliari
Minuut 0-1000
Minuut 10-2001
Minuut 30-4012
Minuut 40-5020
Minuut 50-6010
Minuut 70-8011
Minuut 80-9021