Keuken Kampioen Divisie
MVV_Maastricht
MVV
18 oktober 2026
16.45
Heracles
Heracles Almelo
Donkergroen stadion met verlichting en grasveld
mvv-fans

MVV Maastricht - Heracles Almelo: statistieken Keuken Kampioen Divisie

MVV Maastricht treft Heracles Almelo in Maastricht voor de Keuken Kampioen Divisie. Wij hebben de cijfers naast elkaar gezet, om jouw weddenschappen beter te maken. Als je kijkt naar de vorige onderlinge wedstrijden dan lijkt Heracles in het voordeel tegen MVV. Wat wordt de uitkomst in Stadion De Geusselt?

De clubs hebben dit seizoen nog niet tegen elkaar gespeeld, maar in de eerdere vijf Keuken Kampioen Divisie-seizoenen zijn de ploegen elkaar tweemaal tegengekomen. Heracles won één wedstrijd en éénmaal was het gelijkspel.

De laatste vijf competitiewedstrijden presteert Heracles op papier beter dan MVV. De Almelose club won drie keer, verloor één wedstrijd en speelde één keer gelijk. De ploeg uit Maastricht won éénmaal, verloor vier duels en speelde niet gelijk.

MVV - Heracles Almelo
Keuken Kampioen Divisie
18 oktober 2026
16.45, Stadion De Geusselt

Terugkijkend: Heracles wint meer onderlinge duels dan MVV

De ploeg uit Maastricht en de Heraclieden troffen elkaar vanaf 2018 twee keer in de Keuken Kampioen Divisie:
  • Er werden zes doelpunten gemaakt. Dit is gemiddeld 3 goals per duel.
  • Na rust werden de meeste goals gescoord, namelijk vier doelpunten. Gemiddeld zijn dit 2 goals per duel.

Vorige ontmoetingen in de Keuken Kampioen Divisie:

DatumTeamsStand
13-02-2023MVV
Heracles
0-2
29-08-2022Heracles
MVV
2-2

De Sterrendragers scoort weinig

De Sterrendragers scoorden de laatste vijf duels slechts 0,8 doelpunten gemiddeld per wedstrijd. Het vorige duel verloor MVV van NAC. Het werd 0-1. De afgelopen vijf competitiewedstrijden wonnen de Sterrendragers één duel en verloren er vier MVV hield éénmaal de nul in de voorgaande vijf duels. De club scoort gemiddeld vaker in de tweede helft dan in de eerste helft.

Teamstats MVV:

  • maakte dertien doelpunten in tien competitieduels, een gemiddelde van 1,3.
  • maakte tijdens thuiswedstrijden zes van deze goals en uit zeven doelpunten.

Laatste vijf wedstrijden van MVV in deze competitie:

DatumTeamsStand
09-10-2026NAC
MVV
1-0
03-10-2026Oss
MVV
4-1
26-09-2026MVV
Helmond
2-0
18-09-2026RKC
MVV
6-1
11-09-2026MVV
Almere City
0-4

Spelerstats MVV:

  • Olivier Dumont is de topscorer van de ploeg uit Maastricht deze competitie, met vijf doelpunten.

Spelers van de ploeg uit Maastricht met speelminuten deze competitie:

SpelerGoalsAssistsRoodGeelMinuten
Olivier Dumont5102900
Elias Sierra2101821
Ilias Breugelmans100090
Noa El Hamdaoui1000664
Jaël Pawirodihardjo100069
Stan Van Dessel1000297
Toni Vinogradac1000434
Robert Klaasen0202594
Milan Hofland0101492
Finn Dicke0100900
Sil van der Wegen0101900
Delano Asante0101762
Lennerd Daneels0101860
Onesime Zimuangana0100126
Hugo Wentges0001900
Sven Bouland0001720
Yaël Liesdek000083
Lars Schenk000150
Mika Luijendijk0000112
Naïm Matoug0001140
Thijme Verheijen000014

De Almelose club scoort veel

De ploeg uit Almelo scoorde de laatste vijf wedstrijden gemiddeld 2 goals per wedstrijd. De vorige competitiewedstrijd won Heracles van RKC met 3-0. De afgelopen vijf competitiewedstrijden wonnen de Heraclieden drie duels, verloren éénmaal en speelden één keer gelijk. In twee van de vijf voorgaande wedstrijden hield Heracles de nul. De club scoort gemiddeld vaker in de tweede helft dan in de eerste helft.

Teamstats Heracles Almelo:

  • maakte 31 doelpunten in tien competitieduels, een gemiddelde van 3,1.
  • maakte tijdens thuiswedstrijden zestien van deze goals en uit vijftien doelpunten.

Laatste vijf wedstrijden van Heracles in deze competitie:

DatumTeamsStand
09-10-2026Heracles
RKC
3-0
02-10-2026Helmond
Heracles
2-2
26-09-2026Heracles
Vitesse
2-0
18-09-2026Almere City
Heracles
1-0
11-09-2026Heracles
Jong AZ
3-2

Spelerstats Heracles Almelo:

  • Jean-Paul N'Djoli is de topscorer van de ploeg uit Almelo deze competitie, met elf doelpunten.
  • Manny Rodríguez scoorde minstens twee wedstrijden achter elkaar.

Spelers van de ploeg uit Almelo met speelminuten deze competitie:

SpelerGoalsAssistsRoodGeelMinuten
Jean-Paul N'Djoli11102886
Tristan van Gilst7201761
Sem Scheperman3201869
Damon Mirani2000872
Manny Rodríguez2002746
Chafik Abbas1401702
Djevencio van der Kust1301874
David Vicente1110728
Mario Borac1000245
Maurice Wrusch1001634
Thomas Bruns0301242
Max Hauswirth0201780
Mimeirhel Benita0101127
Fabian de Keijzer0001900
Stijn Bultman000132
Mike te Wierik0001103
Jeff Reine-Adélaïde000181
David Tomic0000211
Mario Engels000024
Fodé Fofana00001
Luka Kulenovic000033
Vincent Poppler00006
Diego van Oorschot00003

De competitiestanden van de Keuken Kampioen Divisie op 16-10-2026

TeamGesWGVDVDTPt
1Heracles10811311225
2Almere City1071222722
3VVV10703261421
4Emmen10613221819
5NAC10523201917
6Roda1044210816
7MVV10514132016
8Volendam10505221715
9RKC10352191514
10Vitesse10424151514
11Jong AZ10415221813
12Jong PSV10343151713
13Oss10406151512
14Den Bosch10325141811
15Eindhoven10325152211
16De Graafschap10325132311
17Helmond1023516199
18Jong Ajax1022613258
19Dordrecht1022613278
20Jong Utrecht1021716237

Goals per 15 minuten

Overzicht van goals per 15 minuten laatste 5 wedstrijden
IntervalMVVHeracles Almelo
Minuut 0-1503
Minuut 15-3010
Minuut 30-4501
Minuut 45-6012
Minuut 60-7503
Minuut 75-9020

Goals per 10 minuten

Overzicht van goals per 10 minuten laatste 5 wedstrijden
IntervalMVVHeracles Almelo
Minuut 0-1002
Minuut 10-2001
Minuut 30-4010
Minuut 40-5000
Minuut 50-6011
Minuut 70-8002
Minuut 80-9003