Keuken Kampioen Divisie
MVV_Maastricht
MVV
31 oktober 2026
16.30
VVV-Venlo
Donkergroen stadion met verlichting en grasveld
mvv-fans

MVV Maastricht - VVV-Venlo: statistieken Keuken Kampioen Divisie

Komende zaterdag staat MVV Maastricht tegen VVV-Venlo op het programma. Wij hebben de statistieken van beide ploegen voor je gecheckt. Kijken we naar de vorige onderlinge wedstrijden, dan lijkt VVV in het voordeel tegen MVV. Welke uitslag levert het komende duel op?

De ploegen zijn elkaar dit seizoen nog niet tegengekomen, maar in vijf eerdere Keuken Kampioen Divisie-seizoenen speelden ze tien keer tegen elkaar. Van deze wedstrijden won MVV vier keer, VVV won er vijf en één keer eindigde de wedstrijd in gelijkspel.

Als je kijkt naar de laatste vijf competitiewedstrijden van beide clubs, dan doet VVV het op papier beter: de ploeg won drie keer, verloor één wedstrijd en speelde één keer gelijk. MVV won éénmaal, driemaal verloren en éénmaal gelijkgespeeld.

MVV - VVV-Venlo
Keuken Kampioen Divisie
31 oktober 2026
16.30, Stadion De Geusselt

Terugblik: VVV wint onderlinge duels vaker dan MVV

De ploeg uit Maastricht en de Venlonaren kwamen elkaar sinds 2018 tienmaal tegen in de Keuken Kampioen Divisie:
  • Er werden 23 doelpunten gemaakt. Dit is gemiddeld 2,3 goals per duel.
  • Na rust werden de meeste goals gescoord, namelijk veertien doelpunten. Gemiddeld zijn dit 1,4 goals per duel.

Vorige ontmoetingen in de Keuken Kampioen Divisie:

DatumTeamsStand
13-03-2026MVV
VVV
2-1
21-09-2025VVV
MVV
1-0
09-02-2025VVV
MVV
0-0
13-10-2024MVV
VVV
2-0
10-05-2024MVV
VVV
2-0
13-08-2023VVV
MVV
1-3
03-03-2023MVV
VVV
0-1
11-12-2022VVV
MVV
2-1
04-02-2022MVV
VVV
0-5
09-10-2021VVV
MVV
2-0

De Maastrichtenaren al een tijd zonder winst

De Sterrendragers hebben het lastig en kunnen de laatste vier duels niet winnen. De vorige competitiewedstrijd speelde MVV gelijk tegen Den Bosch (2-2). De afgelopen vijf competitieduels won de ploeg uit Maastricht één wedstrijd, verloor driemaal en speelde één keer gelijk. MVV hield éénmaal de nul in de voorgaande vijf duels. De club scoort gemiddeld vaker in de tweede helft dan in de eerste helft.

Teamstats MVV:

  • scoorde zestien goals deze competitie in twaalf wedstrijden. Dit is een gemiddelde van 1,33.
  • scoorde thuis zeven keer en uit negenmaal.

Voorgaande vijf duels van MVV in deze competitie:

DatumTeamsStand
23-10-2026Den Bosch
MVV
2-2
18-10-2026MVV
Heracles
1-5
09-10-2026NAC
MVV
1-0
03-10-2026Oss
MVV
4-1
26-09-2026MVV
Helmond
2-0

Spelerstats MVV:

  • Olivier Dumont is de topscorer van de ploeg uit Maastricht deze competitie, met vijf doelpunten.

Spelers van de Sterrendragers met speelminuten deze competitie:

SpelerGoalsAssistsRoodGeelMinuten
Olivier Dumont51021064
Elias Sierra21011001
Robert Klaasen1202754
Finn Dicke11001080
Sil van der Wegen11021080
Ilias Breugelmans100090
Noa El Hamdaoui1000664
Jaël Pawirodihardjo100069
Stan Van Dessel1000297
Toni Vinogradac1000434
Lennerd Daneels02021040
Milan Hofland0101577
Yaël Liesdek0100245
Delano Asante0101793
Onesime Zimuangana0100146
Hugo Wentges00011080
Sven Bouland0001816
Lars Schenk000150
Mika Luijendijk0000276
Naïm Matoug0001234
Thijme Verheijen0001124
Yanis Bourard00002

VVV scoort veel

De ploeg uit Venlo scoorde de laatste vijf wedstrijden gemiddeld 3 goals per wedstrijd. VVV boekte de vorige wedstrijd een overwinning op Dordrecht. Het werd 4-2. De afgelopen vijf competitiewedstrijden wonnen de Venlonaren drie duels, verloren éénmaal en speelden één keer gelijk. VVV hield tweemaal de nul in de voorgaande vijf duels. Over het algemeen maakt de ploeg meer doelpunten in de tweede helft dan in de eerste helft.

Teamstats VVV-Venlo:

  • scoorde 34 goals deze competitie in twaalf wedstrijden. Dit is een gemiddelde van 2,83.
  • scoorde thuis achttien keer en uit zestienmaal.

Laatste vijf wedstrijden van VVV in deze competitie:

DatumTeamsStand
24-10-2026Dordrecht
VVV
2-4
16-10-2026VVV
Jong AZ
4-4
09-10-2026Jong Ajax
VVV
0-3
04-10-2026VVV
Roda
2-0
26-09-2026Volendam
VVV
3-2

Spelerstats VVV-Venlo:

  • Gino Schmidt is met vijf goals de topscorer van de Venlonaren in deze competitie.
  • Éanna Clancy scoorde twee of meer wedstrijden achter elkaar.

Spelers van VVV met speelminuten deze competitie:

SpelerGoalsAssistsRoodGeelMinuten
Gino Schmidt5100399
Edhy Zuliani4103839
Éanna Clancy40011055
Dean Zandbergen4000334
Nassim Ait Mouhou3001891
Lars de Blok2801814
Mohammed Odriss1301864
Philip Heise1201291
Ismail Oulad M'Hand1202469
Raf Vullers1102958
Devy Hendrikx110054
Thomas Janssen1102331
Mattheos Tsigkas1100304
Luis Görlich1004452
Amir Rais1000119
Tristan Schenkhuizen1000843
Andreas Verstraeten1001388
Alex Schalk0201235
Youri Schoonderwaldt00001080
Gabin Blancquart0000959
Michael Davis000080
Tijn Joosten000069
Yousri El Anbri000179
Luuk Verheij000027

De competitiestanden van de Keuken Kampioen Divisie op 29-10-2026

TeamGesWGVDVDTPt
1Heracles12921371429
2VVV12813342025
3Emmen12813261925
4Almere City12714251222
5Roda12642151122
6NAC12633232021
7Volendam12615292019
8Jong AZ12525312617
9Vitesse12525161717
10MVV12525162717
11RKC12372211716
12Jong PSV12444171916
13Den Bosch12435182115
14Oss12417192013
15Jong Ajax12336182912
16De Graafschap12336152612
17Eindhoven12327162511
18Dordrecht12327163111
19Helmond1223720269
20Jong Utrecht1221919317

Goals per 15 minuten

Overzicht van goals per 15 minuten laatste 5 wedstrijden
IntervalMVVVVV-Venlo
Minuut 0-1502
Minuut 15-3012
Minuut 30-4512
Minuut 45-6024
Minuut 60-7503
Minuut 75-9021

Goals per 10 minuten

Overzicht van goals per 10 minuten laatste 5 wedstrijden
IntervalMVVVVV-Venlo
Minuut 0-1002
Minuut 10-2002
Minuut 30-4010
Minuut 40-5012
Minuut 50-6011
Minuut 70-8013
Minuut 80-9002