Keuken Kampioen Divisie
NAC_Breda
NAC
23 oktober 2026
20.00
Heracles
Heracles Almelo
Donkergroen stadion met verlichting en grasveld
nac-breda-stadion

NAC Breda - Heracles Almelo: statistieken Keuken Kampioen Divisie

Aanstaande vrijdag speelt NAC Breda thuis tegen Heracles Almelo in de 12e ronde van de Keuken Kampioen Divisie. Wij hebben de statistieken van beide ploegen voor je op een rij gezet, zodat jij betere keuzes kan maken. Heracles lijkt op basis van vorige ontmoetingen in het voordeel tegen NAC, maar zijn de Bredanaars in het Rat Verlegh Stadion in betere vorm?

De ploegen zijn elkaar dit seizoen nog niet tegengekomen, maar in vijf eerdere Keuken Kampioen Divisie-seizoenen speelden ze twee keer tegen elkaar. Deze duels werden allemaal in winst omgezet door Heracles.

Als je kijkt naar de laatste vijf competitiewedstrijden van beide clubs, dan doet NAC het op papier beter: de ploeg won vier keer, verloor nul wedstrijden en speelde één keer gelijk. Heracles won driemaal, éénmaal verloren en éénmaal gelijkgespeeld.

NAC - Heracles Almelo
Keuken Kampioen Divisie
23 oktober 2026
20.00, Rat Verlegh Stadion

Terugkijkend: Heracles wint meer onderlinge duels dan NAC

De Parel van het Zuiden en de Almeloërs troffen elkaar vanaf 2018 twee keer in de Keuken Kampioen Divisie:
  • Er werden negen doelpunten gemaakt. Dit is gemiddeld 4,5 goals per duel.
  • De meeste treffers vielen in de tweede helft, namelijk vijf goals. Dit is een gemiddelde van 2,5 per wedstrijd.

Vorige ontmoetingen in de Keuken Kampioen Divisie:

DatumTeamsStand
12-05-2023NAC
Heracles
0-3
11-11-2022Heracles
NAC
5-1

NAC al een tijdje ongeslagen

De club van Carl Hoefkens kan verlies al een tijd voorkomen. De laatste vijf duels won de club of werd er gelijk gespeeld. NAC boekte de vorige wedstrijd een overwinning op Helmond. Het werd 2-0. De afgelopen vijf competitieduels won de Parel van het Zuiden vier wedstrijden en speelde er één gelijk. In twee van de vijf voorgaande wedstrijden hield NAC de nul. De club scoort gemiddeld vaker in de eerste helft dan in de tweede helft.

Teamstats NAC:

  • scoorde 22 goals deze competitie in elf wedstrijden. Dit is een gemiddelde van 2.
  • maakte tijdens thuiswedstrijden tien van deze goals en uit twaalf doelpunten.

Voorgaande vijf duels van NAC in deze competitie:

DatumTeamsStand
16-10-2026Helmond
NAC
0-2
09-10-2026NAC
MVV
1-0
03-10-2026Vitesse
NAC
2-2
26-09-2026NAC
Eindhoven
4-2
20-09-2026De Graafschap
NAC
1-2

Spelerstats NAC:

  • Charles-Andreas Brym is de topscorer van De club van Carl Hoefkens deze competitie, met zes doelpunten.
  • Charles-Andreas Brym scoorde minstens twee wedstrijden achter elkaar.

Spelers van NAC met speelminuten deze competitie:

SpelerGoalsAssistsRoodGeelMinuten
Charles-Andreas Brym6001600
Moussa Soumano4201702
Paul Gladon4001327
Mohamed Nassoh2303899
Pepijn Reulen2001100
Kamal Sowah1100418
Mohamed Bouchouari1000125
Imran Nazih1001181
Gabriel Misehouy0300228
Boyd Lucassen0201633
Mats Seuntjens010196
Jannes Van Hecke0100840
Michael Verrips0001990
Mylan Brouwers0000130
Leo Greiml0010837
Rio Hillen0002945
Cherrion Valerius0000271
Rayan van Aarst000011
Jan Van den Bergh0004953
Max Balard0001767
Fredrik Oldrup Jensen0002582
Raul Paula0000122
Brahim Ghalidi0001101
Elijah Ikpia000016
Karim Mperanyi00009

De Heraclieden scoren veel

De ploeg uit Almelo scoorde de laatste vijf wedstrijden gemiddeld 2,4 goals per wedstrijd. De vorige competitiewedstrijd won Heracles van MVV met 5-1. De afgelopen vijf competitiewedstrijden wonnen de Almeloërs drie duels, verloren éénmaal en speelden één keer gelijk. In twee van de vijf voorgaande wedstrijden hield Heracles de nul. De ploeg maakt gemiddeld evenveel doelpunten in beide helften.

Teamstats Heracles Almelo:

  • maakte 36 doelpunten in elf competitieduels, een gemiddelde van 3,27.
  • maakte tijdens thuiswedstrijden zestien van deze goals en uit twintig doelpunten.

Voorgaande vijf duels van Heracles in deze competitie:

DatumTeamsStand
18-10-2026MVV
Heracles
1-5
09-10-2026Heracles
RKC
3-0
02-10-2026Helmond
Heracles
2-2
26-09-2026Heracles
Vitesse
2-0
18-09-2026Almere City
Heracles
1-0

Spelerstats Heracles Almelo:

  • Jean-Paul N'Djoli is de topscorer van De Almelose club deze competitie, met twaalf doelpunten.
  • Manny Rodríguez scoorde twee of meer wedstrijden achter elkaar.

Spelers van De Almelose club met speelminuten deze competitie:

SpelerGoalsAssistsRoodGeelMinuten
Jean-Paul N'Djoli12202976
Tristan van Gilst7201800
Sem Scheperman3201959
Manny Rodríguez3002823
Chafik Abbas2601792
Damon Mirani2000962
Maurice Wrusch2001724
Djevencio van der Kust1301957
David Vicente1110728
Mario Borac1000245
Thomas Bruns0301294
Max Hauswirth0201819
Mimeirhel Benita0101204
Mario Engels010038
Fabian de Keijzer0001990
Stijn Bultman000132
Mike te Wierik0001117
Jeff Reine-Adélaïde000181
David Tomic0000263
Daniël van Kaam00008
Fodé Fofana00001
Luka Kulenovic000033
Vincent Poppler00006
Diego van Oorschot00003

De competitiestanden van de Keuken Kampioen Divisie op 21-10-2026

TeamGesWGVDVDTPt
1Heracles11911361328
2Almere City1171323922
3VVV11713301822
4Emmen11713241922
5NAC11623221920
6Roda1154212919
7Vitesse11524161517
8Volendam11515231816
9MVV11515142516
10RKC11362201615
11Jong AZ11425262214
12Den Bosch11425161914
13Jong PSV11344151813
14Oss11407161712
15Eindhoven11326152311
16Jong Ajax11326152611
17De Graafschap11326142511
18Dordrecht11326142711
19Helmond1123616219
20Jong Utrecht1121817257

Goals per 15 minuten

Overzicht van goals per 15 minuten laatste 5 wedstrijden
IntervalNACHeracles Almelo
Minuut 0-1522
Minuut 15-3020
Minuut 30-4533
Minuut 45-6012
Minuut 60-7513
Minuut 75-9010

Goals per 10 minuten

Overzicht van goals per 10 minuten laatste 5 wedstrijden
IntervalNACHeracles Almelo
Minuut 0-1021
Minuut 10-2011
Minuut 30-4010
Minuut 40-5020
Minuut 50-6013
Minuut 70-8012
Minuut 80-9013