Serie A
Napoli
Napoli
29 oktober 2023
22.45
AC Milan

Napoli - AC Milan: statistieken Serie A

In de Serie A speelt Napoli tegen AC Milan. Om jou op weg te helpen naar jouw misschien wel winnende weddenschap, hebben wij de statistieken van beide clubs verzameld. Napoli lijkt op basis van vorige ontmoetingen in het voordeel tegen Milan, maar zijn de spelers van AC Milan in Stadio Diego Armando Maradona in betere vorm?

Napoli

Napoli - AC Milan: statistieken Serie A

In de Serie A speelt Napoli tegen AC Milan. Om jou op weg te helpen naar jouw misschien wel winnende weddenschap, hebben wij de statistieken van beide clubs verzameld. Napoli lijkt op basis van vorige ontmoetingen in het voordeel tegen Milan, maar zijn de spelers van AC Milan in Stadio Diego Armando Maradona in betere vorm?

De ploegen zijn elkaar dit seizoen nog niet tegengekomen, maar in vijf eerdere Serie A-seizoenen speelden ze tien keer tegen elkaar. Van deze wedstrijden won Napoli vier keer, Milan won er drie en drie keer eindigde de wedstrijd in gelijkspel.

Als je kijkt naar de laatste vijf competitiewedstrijden van beide clubs, dan doet Milan het op papier beter: de ploeg won vier keer, verloor één wedstrijd en speelde nul keer gelijk. Napoli won driemaal, éénmaal verloren en éénmaal gelijkgespeeld.

Napoli - AC Milan
Serie A
29 oktober 2023
22.45, Stadio Diego Armando Maradona
Scheidsrechter, Daniele Orsato

Terugblik: Napoli wint onderlinge duels vaker dan Milan

Napoli en de spelers van AC Milan troffen elkaar vanaf 2018 tien keer in de Serie A:
  • Er werden 25 doelpunten gemaakt. Dit is gemiddeld 2,5 goals per duel.
  • Na rust werden de meeste goals gescoord, namelijk zestien doelpunten. Gemiddeld zijn dit 1,6 goals per duel.
  • Daarnaast werd er 74 keer op goal geschoten. Dit is gemiddeld 7,4 schoten per wedstrijd. Spelers van Napoli schoten het vaakst, namelijk 39 keer.
  • Er werden vier goals gescoord met een kopbal, een gemiddelde van 0,4. De spelers van Napoli maakten de meeste doelpunten met het hoofd, namelijk driemaal.

Vorige ontmoetingen in de Serie A:

DatumTeamsStand
02-04-2023Napoli
Milan
0-4
18-09-2022Milan
Napoli
1-2
06-03-2022Napoli
Milan
0-1
19-12-2021Milan
Napoli
0-1
14-03-2021Milan
Napoli
0-1
22-11-2020Napoli
Milan
1-3
12-07-2020Napoli
Milan
2-2
23-11-2019Milan
Napoli
1-1
26-01-2019Milan
Napoli
0-0
25-08-2018Napoli
Milan
3-2

Napoli scoort veel

Napoli scoorde de laatste vijf wedstrijden gemiddeld 2,4 goals per wedstrijd. De vorige competitiewedstrijd won Napoli van Hellas met 3-1. De afgelopen vijf competitiewedstrijden wonnen de spelers van Napoli drie duels, verloren éénmaal en speelden één keer gelijk. In twee van de vijf voorgaande wedstrijden hield Napoli de nul. De club scoort gemiddeld even vaak in de eerste helft als in de tweede helft.

Teamstats Napoli:

  • maakte twintig doelpunten in negen competitieduels, een gemiddelde van 2,22.
  • scoorde thuis acht keer en uit twaalfmaal.
  • de spelers schoten in totaal 35 keer op goal. Dit is gemiddeld 3,89 keer per wedstrijd.

Laatste vijf wedstrijden van Napoli in deze competitie:

DatumTeamsStand
21-10-2023Hellas
Napoli
1-3
08-10-2023Napoli
Fiorentina
1-3
30-09-2023Lecce
Napoli
0-4
27-09-2023Napoli
Udinese
4-1
24-09-2023Bologna
Napoli
0-0

Spelerstats Napoli:

  • Victor Osimhen is met zes goals de topscorer van de spelers van Napoli in deze competitie.
  • Matteo Politano maakte vier goals met de linkervoet.
  • Victor Osimhen scoorde vijf keer met de rechtervoet.
  • Chvitsja Kvaratschelia en Matteo Politano gaven ieder drie keer een assist.

Spelers van Napoli met speelminuten deze competitie:

SpelerGoalsAssistsRoodGeelMinuten
Victor Osimhen6000621
Matteo Politano4301518
Chvitsja Kvaratschelia3302569
Piotr Zielinski2200751
Giovanni Di Lorenzo1200810
Giacomo Raspadori1200466
Leo Østigård1000452
Gianluca Gaetano100029
Giovanni Simeone1003141
Jens Cajuste0103234
Alex Meret0000810
Juan Jesus0000360
Natan0000450
Mathías Olivera0002491
Amir Rrahmani0000360
Mário Rui0002299
Alessandro Zanoli000024
Eljif Elmas000190
Jesper Lindström0001131
Stanislav Lobotka0002758
André-Frank Zambo Anguissa0000578
Alessio Zerbin00009

Milan kleurloos

De spelers van AC Milan geven laatste wedstrijden weinig richting. De vorige competitiewedstrijd verloor Milan van Juventus met 0-1. De afgelopen vijf competitiewedstrijden wonnen de spelers van AC Milan vier duels en verloren er één Milan hield driemaal de nul in de voorgaande vijf duels. De club scoort gemiddeld vaker in de tweede helft dan in de eerste helft.

Teamstats AC Milan:

  • maakte zestien doelpunten in negen competitieduels, een gemiddelde van 1,78.
  • maakte tijdens thuiswedstrijden zeven van deze goals en uit negen doelpunten.
  • spelers schoten 23 keer op goal, gemiddeld 2,56 keer per duel.

Voorgaande vijf duels van Milan in deze competitie:

DatumTeamsStand
22-10-2023Milan
Juventus
0-1
07-10-2023Genoa
Milan
0-1
30-09-2023Milan
Lazio
2-0
27-09-2023Cagliari
Milan
1-3
23-09-2023Milan
Hellas
1-0

Spelerstats AC Milan:

  • Olivier Giroud en Christian Pulisic zijn de topscorers van AC Milan deze competitie, met ieder vier doelpunten.
  • Olivier Giroud en Christian Pulisic maakten ieder drie goals met de linkervoet.
  • Rafael Leão scoorde twee keer met de rechtervoet.
  • Olivier Giroud en Rafael Leão gaven driemaal een assist.

Spelers van Milan met speelminuten deze competitie:

SpelerGoalsAssistsRoodGeelMinuten
Olivier Giroud4300505
Christian Pulisic4101615
Rafael Leão3301649
Noah Okafor2001240
Ruben Loftus-Cheek1102435
Theo Hernandez1005621
Fikayo Tomori1011691
Tijjani Reijnders0201755
Davide Calabria0100504
Yunus Musah0102394
Mike Maignan0011540
Antonio Mirante000090
Marco Sportiello0000180
Davide Bartesaghi000024
Alessandro Florenzi0001360
Pierre Kalulu000092
Simon Kjær0000297
Malick Thiaw0013657
Yacine Adli0001254
Samuel Chukwueze0000216
Rade Krunic0001456
Tommaso Pobega0000104
Luka Romero000033
Luka Jovic0000161

De competitiestanden van de Serie A op 27-10-2023

TeamGesWGVDVDTPt
1Inter971124522
2Milan970216921
3Juventus962115620
4Napoli9522201017
5Fiorentina9522181317
6Atalanta951315816
7Roma9423201214
8Bologna935110714
9Lazio9414121213
10Lecce9342101113
11Monza93338812
12Frosinone9333121312
13Genoa10325111411
14Sassuolo9315121610
15Torino92346129
16Hellas92256118
17Empoli92163167
18Udinese90635136
19Salernitana100466204
20Cagliari90365183

Goals per 15 minuten

Overzicht van goals per 15 minuten laatste 5 wedstrijden
IntervalNapoliAC Milan
Minuut 0-1501
Minuut 15-3030
Minuut 30-4521
Minuut 45-6020
Minuut 60-7512
Minuut 75-9022

Goals per 10 minuten

Overzicht van goals per 10 minuten laatste 5 wedstrijden
IntervalNapoliAC Milan
Minuut 0-1001
Minuut 10-2020
Minuut 30-4010
Minuut 40-5010
Minuut 50-6011
Minuut 70-8020
Minuut 80-9002