Serie A
Napoli
24 oktober 2026
18.00
AS_Roma
AS Roma
Donkergroen stadion met verlichting en grasveld
Napoli

Napoli - AS Roma: statistieken Serie A

Aanstaande zaterdag speelt Napoli thuis tegen AS Roma in de 8e ronde van de Serie A. Wij hebben de statistieken van beide ploegen voor je op een rij gezet, zodat jij betere keuzes kan maken. Napoli lijkt op basis van vorige ontmoetingen in het voordeel tegen Roma, maar zijn de spelers van AS Roma in Stadio Diego Armando Maradona in betere vorm?

De ploegen zijn elkaar dit seizoen nog niet tegengekomen, maar in vijf eerdere Serie A-seizoenen speelden ze zestien keer tegen elkaar. Van deze duels won Napoli achtmaal, AS Roma won er twee en zes keer was het gelijkspel.

De laatste vijf competitiewedstrijden presteert Roma op papier beter dan Napoli. AS Roma won drie keer, verloor nul wedstrijden en speelde twee keer gelijk. Napoli won tweemaal, verloor twee duels en speelde éénmaal gelijk.

Napoli - AS Roma
Serie A
24 oktober 2026
18.00, Stadio Diego Armando Maradona

Terugblik: Napoli wint onderlinge duels vaker dan Roma

Napoli en de spelers van AS Roma troffen elkaar vanaf 2018 zestien keer in de Serie A:
  • Er werden 39 doelpunten gemaakt. Dit is gemiddeld 2,44 goals per duel.
  • De meeste treffers vielen in de tweede helft, namelijk 26 goals. Dit is een gemiddelde van 1,62 per wedstrijd.
  • Daarnaast werd er 93 keer op goal geschoten. Dit is gemiddeld 5,81 schoten per wedstrijd. de spelers van Napoli schoten het vaakst op doel, namelijk 61 keer.
  • Tweemaal werd er gescoord met een kopbal. Dit is een gemiddelde van 0,12. Beide teams scoorden even vaak met een kopbal.

Vorige ontmoetingen in de Serie A:

DatumTeamsStand
15-02-2026Napoli
Roma
2-2
30-11-2025Roma
Napoli
0-1
02-02-2025Roma
Napoli
1-1
24-11-2024Napoli
Roma
1-0
28-04-2024Napoli
Roma
2-2
23-12-2023Roma
Napoli
2-0
29-01-2023Napoli
Roma
2-1
23-10-2022Roma
Napoli
0-1
18-04-2022Napoli
Roma
1-1
24-10-2021Roma
Napoli
0-0
21-03-2021Roma
Napoli
0-2
29-11-2020Napoli
Roma
4-0
05-07-2020Napoli
Roma
2-1
02-11-2019Roma
Napoli
2-1
31-03-2019Roma
Napoli
1-4
28-10-2018Napoli
Roma
1-1

Napoli zonder richting

Napoli kan de laatste wedstrijden weinig richting geven. De vorige competitiewedstrijd verloor Napoli van Venezia met 0-1. De afgelopen vijf competitiewedstrijden wonnen de spelers van Napoli twee duels, verloren tweemaal en speelden één keer gelijk. In twee van de vijf voorgaande wedstrijden hield Napoli de nul. Over het algemeen maakt de ploeg meer doelpunten in de tweede helft dan in de eerste helft.

Teamstats Napoli:

  • maakte tien doelpunten in zeven competitieduels, een gemiddelde van 1,43.
  • scoorde thuis vijf keer en uit vijfmaal.
  • de spelers schoten in totaal 27 keer op goal. Dit is gemiddeld 3,86 keer per wedstrijd.

Voorgaande vijf duels van Napoli in deze competitie:

DatumTeamsStand
17-10-2026Venezia
Napoli
1-0
10-10-2026Napoli
Frosinone
3-0
20-09-2026Fiorentina
Napoli
1-1
13-09-2026Napoli
Bologna
1-0
05-09-2026Inter
Napoli
3-2

Spelerstats Napoli:

  • Kevin De Bruyne is met drie goals de topscorer van de spelers van Napoli in deze competitie.
  • Rasmus Højlund scoorde twee keer met de linkervoet.
  • Kevin De Bruyne scoorde drie keer met de rechtervoet.

Spelers van de spelers van Napoli met speelminuten deze competitie:

SpelerGoalsAssistsRoodGeelMinuten
Kevin De Bruyne3100393
Rasmus Højlund2000461
Antonio Vergara1101131
Matteo Politano1101374
Billy Gilmour1000265
Stanislav Lobotka1000601
Noa Lang1000256
Giovanni Di Lorenzo0101630
Amir Rrahmani0101630
Costantino Favasuli010063
Giovane010073
Alex Meret0000450
Vanja Milinkovic-Savic0000180
Benoît Badiashile0001191
Sam Beukema000064
Rafa Márin0001531
Mathías Olivera0000168
Leonardo Spinazzola0000468
Scott McTominay0000266
André-Frank Zambo Anguissa0000238
Lorenzo Lucca0000176
David Neres0000134
Alisson Santos0000218

Roma al een tijdje ongeslagen

AS Roma speelt stabiel. De laatste zeven wedstrijden won de club of werd er gelijk gespeeld. Roma boekte de vorige wedstrijd een overwinning op Genoa. Het werd 2-0. De afgelopen vijf competitiewedstrijden wonnen de spelers van AS Roma drie duels en speelden er twee gelijk. In drie van de vijf voorgaande wedstrijden hield Roma de nul. Over het algemeen maakt de ploeg meer doelpunten in de tweede helft dan in de eerste helft.

Teamstats AS Roma:

  • scoorde zestien goals deze competitie in zeven wedstrijden. Dit is een gemiddelde van 2,29.
  • scoorde thuis tien keer en uit zesmaal.
  • spelers schoten 26 keer op goal, gemiddeld 3,71 keer per duel.

Laatste vijf wedstrijden van Roma in deze competitie:

DatumTeamsStand
17-10-2026Roma
Genoa
2-0
11-10-2026Como
Roma
0-0
19-09-2026Roma
Inter
2-2
14-09-2026Torino
Roma
0-2
05-09-2026Roma
Atalanta
2-1

Spelerstats AS Roma:

  • Donyell Malen is de topscorer van AS Roma deze competitie, met zes doelpunten.
  • Mario Hermoso maakte één goal uit een kopbal.
  • Donyell Malen en Matías Soulé maakten ieder twee goals met de linkervoet.
  • Donyell Malen maakte vier goals met de rechtervoet.
  • Paulo Dybala gaf vier keer een assist.

Spelers van AS Roma met speelminuten deze competitie:

SpelerGoalsAssistsRoodGeelMinuten
Donyell Malen6011397
Matías Soulé2102416
Manu Koné2002412
Niccolò Pisilli2002247
Mario Hermoso1002506
Emanuele Lulli1000402
Rodrigo Mora1000238
Santiago Castro1000200
Paulo Dybala0400496
Gianluca Mancini0200482
Nahuel Molina0100300
Wesley0100433
Pierluigi Gollini0000180
Mile Svilar0000450
Leonardo Balerdi0000301
Daniele Ghilardi0001147
Konstantinos Koulierakis000197
Evan N'Dicka0001368
Devyne Rensch0000131
Bryan Cristante0000424
Marten de Roon0001214
Alessandro Di Nunzio00003
Neil El Aynaoui000012
Lorenzo Pellegrini000071

De competitiestanden van de Serie A op 22-10-2026

TeamGesWGVDVDTPt
1Inter761021919
2Lazio761014419
3Roma752016317
4Milan743014715
5Como742112714
6Frosinone741213913
7Cagliari74126713
8Juventus73229811
9Napoli731310710
10Torino731310910
11Atalanta730410119
12Lecce73049129
13Sassuolo722312148
14Monza721413157
15Bologna71246105
16Udinese71159164
17Genoa71155134
18Fiorentina71158174
19Parma71154134
20Venezia71066163

Goals per 15 minuten

Overzicht van goals per 15 minuten laatste 5 wedstrijden
IntervalNapoliAS Roma
Minuut 0-1501
Minuut 15-3020
Minuut 30-4512
Minuut 45-6021
Minuut 60-7511
Minuut 75-9000

Goals per 10 minuten

Overzicht van goals per 10 minuten laatste 5 wedstrijden
IntervalNapoliAS Roma
Minuut 0-1001
Minuut 10-2000
Minuut 30-4020
Minuut 40-5011
Minuut 50-6001
Minuut 70-8021
Minuut 80-9011