Serie A
Napoli
Napoli
8 oktober 2023
20.45
Fiorentina
Fiorentina

Napoli - Fiorentina: statistieken Serie A

Aanstaande zondag speelt Napoli thuis tegen Fiorentina in de 8e ronde van de Serie A. Wij hebben de statistieken van beide ploegen voor je op een rij gezet, zodat jij betere keuzes kan maken. Napoli heeft historisch het overwicht maar Fiorentina lijkt in betere vorm. Kunnen de spelers van Napoli dit doortrekken?

Napoli

Napoli - Fiorentina: statistieken Serie A

Aanstaande zondag speelt Napoli thuis tegen Fiorentina in de 8e ronde van de Serie A. Wij hebben de statistieken van beide ploegen voor je op een rij gezet, zodat jij betere keuzes kan maken. Napoli heeft historisch het overwicht maar Fiorentina lijkt in betere vorm. Kunnen de spelers van Napoli dit doortrekken?

De clubs hebben dit seizoen nog niet tegen elkaar gespeeld, maar in de eerdere vijf Serie A-seizoenen zijn de ploegen elkaar tienmaal tegengekomen. Van deze wedstrijden won Napoli zes keer, Fiorentina won er twee en twee keer eindigde de wedstrijd in gelijkspel.

De laatste vijf competitiewedstrijden presteert Fiorentina op papier beter dan Napoli. Fiorentina won drie keer, verloor één wedstrijd en speelde één keer gelijk. Napoli won tweemaal, verloor één duel en speelde tweemaal gelijk.

Napoli - Fiorentina
Serie A
8 oktober 2023
20.45, Stadio Diego Armando Maradona
Scheidsrechter, Federico La Penna

Terugblik: Napoli wint onderlinge duels vaker dan Fiorentina

Napoli en I Viola troffen elkaar vanaf 2018 tien keer in de Serie A:
  • Er vielen 27 goals, gemiddeld 2,7 doelpunten per wedstrijd.
  • De meeste treffers vielen in de tweede helft, namelijk vijftien goals. Dit is een gemiddelde van 1,5 per wedstrijd.
  • Daarnaast werd er 49 keer op goal geschoten, gemiddeld 4,9 keer per wedstrijd. I Viola schoten het vaakst op doel, namelijk 26 keer.
  • Er werden drie goals gescoord met een kopbal, een gemiddelde van 0,3. De spelers van Napoli maakten de meeste doelpunten met het hoofd, namelijk tweemaal.

Vorige ontmoetingen in de Serie A:

DatumTeamsStand
07-05-2023Napoli
Fiorentina
1-0
28-08-2022Fiorentina
Napoli
0-0
10-04-2022Napoli
Fiorentina
2-3
03-10-2021Fiorentina
Napoli
1-2
16-05-2021Fiorentina
Napoli
0-2
17-01-2021Napoli
Fiorentina
6-0
18-01-2020Napoli
Fiorentina
0-2
24-08-2019Fiorentina
Napoli
3-4
09-02-2019Fiorentina
Napoli
0-0
15-09-2018Napoli
Fiorentina
1-0

De spelers van Napoli scoren veel

Napoli scoorde de laatste vijf wedstrijden gemiddeld 2,2 goals per wedstrijd. Napoli boekte de vorige wedstrijd een overwinning op Lecce. Het werd 4-0. De afgelopen vijf competitieduels won Napoli twee wedstrijden, verloor éénmaal en speelde twee keer gelijk. In twee van de vijf voorgaande wedstrijden hield Napoli de nul. De club scoort gemiddeld vaker in de tweede helft dan in de eerste helft.

Teamstats Napoli:

  • maakte zestien doelpunten in zeven competitieduels, een gemiddelde van 2,29.
  • maakte tijdens thuiswedstrijden zeven van deze goals en uit negen doelpunten.
  • de spelers schoten in totaal 25 keer op goal. Dit is gemiddeld 3,57 keer per wedstrijd.

Laatste vijf wedstrijden van Napoli in deze competitie:

DatumTeamsStand
30-09-2023Lecce
Napoli
0-4
27-09-2023Napoli
Udinese
4-1
24-09-2023Bologna
Napoli
0-0
16-09-2023Genoa
Napoli
2-2
02-09-2023Napoli
Lazio
1-2

Spelerstats Napoli:

  • Victor Osimhen is met vijf goals de topscorer van de spelers van Napoli in deze competitie.
  • Victor Osimhen scoorde minstens twee wedstrijden achter elkaar.
  • Matteo Politano scoorde drie keer met de linkervoet.
  • Victor Osimhen maakte vier goals met de rechtervoet.
  • Chvitsja Kvaratschelia gaf drie keer een assist.

Spelers van de spelers van Napoli met speelminuten deze competitie:

SpelerGoalsAssistsRoodGeelMinuten
Victor Osimhen5000544
Matteo Politano3101377
Piotr Zielinski2200591
Chvitsja Kvaratschelia1302402
Giovanni Di Lorenzo1200630
Giacomo Raspadori1100340
Leo Østigård1000362
Gianluca Gaetano10008
Giovanni Simeone1002103
Jens Cajuste0102110
Alex Meret0000630
Juan Jesus0000360
Natan0000270
Mathías Olivera0002401
Amir Rrahmani0000270
Mário Rui0001232
Eljif Elmas000190
Jesper Lindström0000102
Stanislav Lobotka0002591
André-Frank Zambo Anguissa0000546
Alessio Zerbin00002

I Viola kleurloos

I Viola geven laatste wedstrijden weinig richting. De vorige competitiewedstrijd won Fiorentina van Cagliari met 3-0. De afgelopen vijf competitiewedstrijden wonnen I Viola drie duels, verloren éénmaal en speelden één keer gelijk. In twee van de vijf voorgaande wedstrijden hield Fiorentina de nul. De club scoort gemiddeld vaker in de eerste helft dan in de tweede helft.

Teamstats Fiorentina:

  • scoorde vijftien goals deze competitie in zeven wedstrijden. Dit is een gemiddelde van 2,14.
  • scoorde thuis acht keer en uit zevenmaal.
  • spelers schoten veertien keer op goal, gemiddeld 2 keer per duel.

Voorgaande vijf duels van Fiorentina in deze competitie:

DatumTeamsStand
02-10-2023Fiorentina
Cagliari
3-0
28-09-2023Frosinone
Fiorentina
1-1
24-09-2023Udinese
Fiorentina
0-2
17-09-2023Fiorentina
Atalanta
3-2
03-09-2023Inter
Fiorentina
4-0

Spelerstats Fiorentina:

  • Nicolás González is met vier goals de topscorer van I Viola in deze competitie.
  • Nicolás González scoorde minstens twee wedstrijden achter elkaar.
  • Nicolás González maakte drie goals uit een kopbal.
  • Nicolás González en M'Bala Nzola maakten ieder één goal met de linkervoet.
  • Giacomo Bonaventura scoorde driemaal met de rechtervoet.
  • Alfred Duncan gaf drie keer een assist.

Spelers van I Viola met speelminuten deze competitie:

SpelerGoalsAssistsRoodGeelMinuten
Nicolás González4100435
Giacomo Bonaventura3201540
Lucas Martínez Quarta2001450
Alfred Duncan1300376
Cristiano Biraghi1101332
Rolando Mandragora1101351
M'Bala Nzola1100414
Christian Kouamé1000174
Arthur0100441
Lucas Beltrán0100247
Oliver Christensen0000180
Pietro Terracciano0000450
Michael Kayode0000302
Dodo0000269
Michael Kayode000082
Nikola Milenkovic0002566
Fabiano Parisi0002360
Luca Ranieri0002270
Lorenzo Amatucci000016
Antonín Barák000023
Gino Infantino000174
Maxime Lopez000075
Josip Brekalo0000371
Jonathan Ikoné000056
Riccardo Sottil0000190

De competitiestanden van de Serie A op 06-10-2023

TeamGesWGVDVDTPt
1Inter760119318
2Milan760115818
3Napoli742116614
4Juventus742112614
5Fiorentina7421151014
6Atalanta741211513
7Lecce833291012
8Bologna72416410
9Sassuolo8314121410
10Frosinone72329109
11Torino7232679
12Monza7232579
13Roma722315118
14Genoa722310118
15Hellas7223468
16Lazio72147107
17Udinese80534125
18Empoli81161164
19Salernitana70344143
20Cagliari70252122

Goals per 15 minuten

Overzicht van goals per 15 minuten laatste 5 wedstrijden
IntervalNapoliFiorentina
Minuut 0-1501
Minuut 15-3021
Minuut 30-4522
Minuut 45-6011
Minuut 60-7510
Minuut 75-9041

Goals per 10 minuten

Overzicht van goals per 10 minuten laatste 5 wedstrijden
IntervalNapoliFiorentina
Minuut 0-1001
Minuut 10-2021
Minuut 30-4000
Minuut 40-5022
Minuut 50-6001
Minuut 70-8010
Minuut 80-9000