Serie A
Napoli
10 oktober 2026
20.45
Frosinone
Frosinone
Donkergroen stadion met verlichting en grasveld
Napoli

Napoli - Frosinone: statistieken Serie A

Napoli treft Frosinone in Napels voor de Serie A. Wij hebben de cijfers naast elkaar gezet, om jouw weddenschappen beter te maken. Napoli heeft historisch het overwicht maar Frosinone lijkt in betere vorm. Kunnen de spelers van Napoli dit doortrekken?

De ploegen zijn elkaar dit seizoen nog niet tegengekomen, maar in vijf eerdere Serie A-seizoenen speelden ze vier keer tegen elkaar. Van deze wedstrijden won Napoli drie keer en één keer eindigde de wedstrijd in gelijkspel.

Als je kijkt naar de laatste vijf competitiewedstrijden van beide clubs, dan doet Frosinone het op papier beter: de ploeg won drie keer, verloor één wedstrijd en speelde één keer gelijk. Napoli won tweemaal, tweemaal verloren en éénmaal gelijkgespeeld.

Napoli - Frosinone
Serie A
10 oktober 2026
20.45, Stadio Diego Armando Maradona

Terugblik: Napoli wint onderlinge duels vaker dan Frosinone

Napoli en de spelers van Frosinone kwamen elkaar sinds 2018 viermaal tegen in de Serie A:
  • Er vielen veertien goals, gemiddeld 3,5 doelpunten per wedstrijd.
  • Er werd even vaak in de eerste als de tweede helft gescoord.
  • Daarnaast werd er 35 keer op goal geschoten. Dit is gemiddeld 8,75 schoten per wedstrijd. Spelers van Napoli schoten het vaakst, namelijk 26 keer.
  • Tweemaal werd er gescoord met een kopbal. Dit is een gemiddelde van 0,5. Napoli scoorde met twee kopballen de meeste.

Vorige ontmoetingen in de Serie A:

DatumTeamsStand
14-04-2024Napoli
Frosinone
2-2
19-08-2023Frosinone
Napoli
1-3
28-04-2019Frosinone
Napoli
0-2
08-12-2018Napoli
Frosinone
4-0

Napoli kleurloos

Napoli kan de laatste wedstrijden weinig richting geven. Het vorige duel speelde Napoli gelijk tegen Fiorentina. Het werd 1-1. De afgelopen vijf competitiewedstrijden wonnen de spelers van Napoli twee duels, verloren tweemaal en speelden één keer gelijk. In twee van de vijf voorgaande wedstrijden hield Napoli de nul. De club scoort gemiddeld vaker in de tweede helft dan in de eerste helft.

Teamstats Napoli:

  • scoorde zeven goals deze competitie in vijf wedstrijden. Dit is een gemiddelde van 1,4.
  • scoorde thuis twee keer en uit vijfmaal.
  • spelers schoten veertien keer op goal, gemiddeld 2,8 keer per duel.

Laatste vijf wedstrijden van Napoli in deze competitie:

DatumTeamsStand
20-09-2026Fiorentina
Napoli
1-1
13-09-2026Napoli
Bologna
1-0
05-09-2026Inter
Napoli
3-2
30-08-2026Napoli
Como
1-2
22-08-2026Genoa
Napoli
0-2

Spelerstats Napoli:

  • Rasmus Højlund is met twee goals de topscorer van de spelers van Napoli in deze competitie.
  • Rasmus Højlund scoorde tweemaal met de linkervoet.

Spelers van de spelers van Napoli met speelminuten deze competitie:

SpelerGoalsAssistsRoodGeelMinuten
Rasmus Højlund2000363
Kevin De Bruyne1100266
Antonio Vergara1101131
Matteo Politano1101337
Billy Gilmour1000191
Stanislav Lobotka1000440
Giovanni Di Lorenzo0101450
Amir Rrahmani0100450
Costantino Favasuli010063
Alex Meret0000270
Vanja Milinkovic-Savic0000180
Benoît Badiashile000011
Rafa Márin0001441
Mathías Olivera0000159
Leonardo Spinazzola0000305
Scott McTominay0000146
André-Frank Zambo Anguissa0000238
Noa Lang0000184
Lorenzo Lucca000092
David Neres000073
Alisson Santos0000181

De spelers van Frosinone kleurloos

Frosinone kan de laatste wedstrijden weinig richting geven. Frosinone boekte de vorige wedstrijd een overwinning op Como. Het werd 2-0. De afgelopen vijf competitiewedstrijden wonnen de spelers van Frosinone drie duels, verloren éénmaal en speelden één keer gelijk. Frosinone hield tweemaal de nul in de voorgaande vijf duels. De club scoort gemiddeld vaker in de eerste helft dan in de tweede helft.

Teamstats Frosinone:

  • scoorde negen goals deze competitie in vijf wedstrijden. Dit is een gemiddelde van 1,8.
  • scoorde thuis vijf keer en uit viermaal.
  • spelers schoten achttien keer op goal, gemiddeld 3,6 keer per duel.

Laatste vijf wedstrijden van Frosinone in deze competitie:

DatumTeamsStand
20-09-2026Frosinone
Como
2-0
12-09-2026Genoa
Frosinone
1-1
06-09-2026Frosinone
Venezia
3-2
29-08-2026Fiorentina
Frosinone
0-3
23-08-2026Frosinone
Juventus
0-1

Spelerstats Frosinone:

  • Antonio Raimondo is de topscorer van Frosinone deze competitie, met vier doelpunten.
  • Giorgi Kvernadze scoorde minstens twee wedstrijden achter elkaar.
  • Gabriele Bracaglia en Antonio Raimondo scoorden ieder éénmaal met het hoofd.
  • Antonio Raimondo maakte twee goals met de linkervoet.
  • Giorgi Kvernadze scoorde drie keer met de rechtervoet.
  • Romano Schmid gaf driemaal een assist.

Spelers van Frosinone met speelminuten deze competitie:

SpelerGoalsAssistsRoodGeelMinuten
Antonio Raimondo4002423
Giorgi Kvernadze3101437
Gabriele Bracaglia1103420
Giacomo Calò1100429
Romano Schmid0302365
Anthony Oyono0101384
Patrizio Masini0100392
Lorenzo Palmisani0000450
Wisdom Amey00006
Gabriele Calvani0002434
Giorgio Cittadini0001269
Ilario Monterisi0000267
Aleksa Terzic000032
Matteo Cichella0000113
Anouar El Azzouzi00003
Seydou Fini0000179
Florian Grillitsch00009
Luis Hasa000044
Alessio Zerbin000092
Daniel Birligea000011
Tomas Bobcek000019
Farès Ghedjemis0000195

De competitiestanden van de Serie A op 08-10-2026

TeamGesWGVDVDTPt
1Roma541014313
2Inter541015813
3Lazio54108313
4Cagliari54015212
5Milan532010411
6Frosinone53119410
7Juventus53118410
8Como53119610
9Napoli5212767
10Sassuolo5212997
11Atalanta5203576
12Lecce52035106
13Udinese51138114
14Torino5113584
15Parma5113474
16Monza51138124
17Fiorentina51136124
18Bologna5023362
19Genoa50143101
20Venezia50054130

Goals per 15 minuten

Overzicht van goals per 15 minuten laatste 5 wedstrijden
IntervalNapoliFrosinone
Minuut 0-1502
Minuut 15-3012
Minuut 30-4512
Minuut 45-6020
Minuut 60-7511
Minuut 75-9021

Goals per 10 minuten

Overzicht van goals per 10 minuten laatste 5 wedstrijden
IntervalNapoliFrosinone
Minuut 0-1000
Minuut 10-2002
Minuut 30-4012
Minuut 40-5012
Minuut 50-6000
Minuut 70-8020
Minuut 80-9011