Serie A
Parma
28 oktober 2026
18.30
Udinese
Donkergroen stadion met verlichting en grasveld
Udinese

Parma - Udinese: statistieken Serie A

Komende woensdag staat Parma tegen Udinese op het programma. Wij hebben de statistieken van beide ploegen voor je gecheckt. Parma lijkt in betere vorm tegen Udinese, maar wie trekt er aan het langste eind in ?

De clubs hebben dit seizoen nog niet tegen elkaar gespeeld, maar in de eerdere vijf Serie A-seizoenen zijn de ploegen elkaar tienmaal tegengekomen. Iedere ploeg won viermaal en twee wedstrijden eindigden met gelijke stand.

Als je kijkt naar de laatste vijf competitiewedstrijden van beide clubs, dan doet Parma het op papier beter: de ploeg won één keer, verloor vier wedstrijden en speelde nul keer gelijk. Udinese won niet, vijfmaal verloren en niet gelijkgespeeld.

Parma - Udinese
Serie A
28 oktober 2026
18.30,
Scheidsrechter, Davide Massa

Terugkijkend: teams opgewassen tegen elkaar

Parma en de spelers van Udinese kwamen elkaar sinds 2018 tienmaal tegen in de Serie A:
  • Er vielen 31 goals, gemiddeld 3,1 doelpunten per wedstrijd.
  • Na rust werden de meeste goals gescoord, namelijk zestien doelpunten. Gemiddeld zijn dit 1,6 goals per duel.
  • Daarnaast werd er 59 keer op goal geschoten. Dit is gemiddeld 5,9 schoten per wedstrijd. de spelers van Udinese schoten het vaakst op doel, namelijk 41 keer.
  • Er werden zeven goals gescoord met een kopbal, een gemiddelde van 0,7. De spelers van Udinese maakten de meeste doelpunten met het hoofd, namelijk vijfmaal.

Vorige ontmoetingen in de Serie A:

DatumTeamsStand
18-04-2026Udinese
Parma
0-1
29-11-2025Parma
Udinese
0-2
01-03-2025Udinese
Parma
1-0
16-09-2024Parma
Udinese
2-3
21-02-2021Parma
Udinese
2-2
18-10-2020Udinese
Parma
3-2
26-01-2020Parma
Udinese
2-0
01-09-2019Udinese
Parma
1-3
19-01-2019Udinese
Parma
1-2
19-08-2018Parma
Udinese
2-2

De spelers van Parma al een tijd zonder winst

De spelers van Parma hebben het lastig en kunnen de laatste drie duels niet winnen. Het vorige duel verloor Parma van Lazio. Het werd 1-2. De afgelopen vijf competitiewedstrijden wonnen de spelers van Parma één duel en verloren er vier In geen enkele van de voorgaande vijf wedstrijden hield Parma de nul. Over het algemeen maakt de ploeg meer doelpunten in de tweede helft dan in de eerste helft.

Teamstats Parma:

  • scoorde vijf goals deze competitie in acht wedstrijden. Dit is een gemiddelde van 0,62.
  • scoorde thuis drie keer en uit tweemaal.
  • de spelers schoten in totaal 23 keer op goal. Dit is gemiddeld 2,88 keer per wedstrijd.

Laatste vijf wedstrijden van Parma in deze competitie:

DatumTeamsStand
24-10-2026Lazio
Parma
2-1
19-10-2026Parma
Torino
0-3
10-10-2026Inter
Parma
3-0
20-09-2026Parma
Genoa
2-1
14-09-2026Como
Parma
2-1

Spelerstats Parma:

  • Simone Lontani en David Romero zijn met twee goals de topscorers van de spelers van Parma in deze competitie.
  • Pontus Almqvist en Simone Lontani scoorden ieder één keer met de linkervoet.
  • David Romero scoorde tweemaal met de rechtervoet.

Spelers van Parma met speelminuten deze competitie:

SpelerGoalsAssistsRoodGeelMinuten
Simone Lontani2000422
David Romero2000366
Pontus Almqvist110191
Giovanni Fabbian0100200
Nesta Elphege0100176
El Bilal Touré0100616
Edoardo Corvi0000720
Sascha Britschgi0001334
Franco Carboni000078
Enrico Del Prato0002720
Djibril Diallo000021
Diego Carlos0001423
Dominik Drobnic0001315
Abdoulaye Ndiaye000090
Mariano Troilo0003715
Lautaro Rodrigo Valenti000045
Emanuele Valeri0000720
Adrián Bernabé0000328
Benjamín Cremaschi000035
Mandela Keita0001706
Abdou-Salam Konate000196
Rachid Kouda000015
Christian Ordóñez0000280
Vincent Sierro0001297
Ousmane Diallo Thiao000016
Matija Frigan0000128

Udinese op verliesreeks

Udinese moet terugvechten. De club verloor de laatste zes duels. De vorige competitiewedstrijd verloor Udinese van Milan met 0-2. De afgelopen vijf competitiewedstrijden verloren de spelers van Udinese alles. In geen enkele van de voorgaande vijf wedstrijden hield Udinese de nul. Over het algemeen maakt de ploeg meer doelpunten in de eerste helft dan in de tweede helft.

Teamstats Udinese:

  • scoorde negen goals deze competitie in acht wedstrijden. Dit is een gemiddelde van 1,12.
  • maakte tijdens thuiswedstrijden twee van deze goals en uit zeven doelpunten.
  • de spelers schoten in totaal 23 keer op goal. Dit is gemiddeld 2,88 keer per wedstrijd.

Laatste vijf wedstrijden van Udinese in deze competitie:

DatumTeamsStand
25-10-2026Udinese
Milan
0-2
18-10-2026Udinese
Lecce
0-3
12-10-2026Torino
Udinese
2-1
19-09-2026Udinese
Cagliari
0-1
14-09-2026Inter
Udinese
5-3

Spelerstats Udinese:

  • Jurgen Ekkelenkamp is de topscorer van Udinese deze competitie, met drie doelpunten.
  • James Abankwah scoorde éénmaal met het hoofd.
  • Hassane Kamara scoorde twee keer met de linkervoet.
  • Jurgen Ekkelenkamp maakte twee goals met de rechtervoet.
  • Keinan Davis gaf tweemaal een assist.

Spelers van Udinese met speelminuten deze competitie:

SpelerGoalsAssistsRoodGeelMinuten
Jurgen Ekkelenkamp3100705
Hassane Kamara2101620
James Abankwah1001586
Jesper Karlström1003713
Jakub Piotrowski1002236
Idrissa Gueye1000178
Keinan Davis0201454
Unai Gómez0101305
Vakoun Issouf Bayo010195
Maduka Okoye0000720
David Alaba000064
Nicolo Bertola000286
Enzo Ebosse0000537
Christian Kabasele0000304
Matteo Palma0000180
Oumar Solet0000398
Mërgim Vojvoda0000654
Alessandro Zanoli000048
Juan Arizala000088
Giorgi Chakvetadze0000307
Sandi Lovric000019
Lennon Miller0001302
Nicolò Zaniolo0001163
Oier Zarraga0000164
Lazar Jovanovic000019
Giulio Vinciati00008

De competitiestanden van de Serie A op 26-10-2026

TeamGesWGVDVDTPt
1Inter8710231022
2Lazio871016522
3Roma853019618
4Milan853016718
5Como852114717
6Frosinone8422171314
7Juventus842211814
8Torino8413131113
9Cagliari84136913
10Napoli8323131011
11Atalanta8314141510
12Lecce83059149
13Bologna82248108
14Sassuolo822412168
15Monza821515187
16Genoa82156137
17Udinese81169184
18Fiorentina81169194
19Parma81165154
20Venezia81076173

Goals per 15 minuten

Overzicht van goals per 15 minuten laatste 5 wedstrijden
IntervalParmaUdinese
Minuut 0-1501
Minuut 15-3001
Minuut 30-4511
Minuut 45-6000
Minuut 60-7500
Minuut 75-9010

Goals per 10 minuten

Overzicht van goals per 10 minuten laatste 5 wedstrijden
IntervalParmaUdinese
Minuut 0-1001
Minuut 10-2001
Minuut 30-4000
Minuut 40-5010
Minuut 50-6001
Minuut 70-8000
Minuut 80-9000