Eredivisie
PSV
25 oktober 2026
14.30
Feyenoord
Feyenoord
Donkergroen stadion met verlichting en grasveld

PSV - Feyenoord: statistieken Eredivisie

PSV treft Feyenoord in Eindhoven voor de Eredivisie. Wij hebben de cijfers naast elkaar gezet, om jouw weddenschappen beter te maken. Weten de Eindhovenaren de winstreeks van De Feyenoorders te doorbreken?

De clubs hebben dit seizoen nog niet tegen elkaar gespeeld, maar in de eerdere vijf Eredivisie-seizoenen zijn de ploegen elkaar zestienmaal tegengekomen. Van deze wedstrijden won PSV zes keer, Feyenoord won er vier en zes keer eindigde de wedstrijd in gelijkspel.

De laatste vijf competitiewedstrijden presteert Feyenoord op papier beter dan PSV. De 16-voudig landskampioen won vijf keer, verloor nul wedstrijden en speelde nul keer gelijk. De 27-voudig landskampioen won driemaal, verloor twee duels en speelde niet gelijk.

PSV - Feyenoord
Eredivisie
25 oktober 2026
14.30, Philips Stadion

Terugblik: PSV wint onderlinge duels vaker dan Feyenoord

De equipe van Peter Bosz en De Rotterdammers kwamen elkaar sinds 2018 zestienmaal tegen in de Eredivisie:
  • Er vielen 59 goals, gemiddeld 3,69 doelpunten per wedstrijd.
  • De meeste treffers vielen in de tweede helft, namelijk 31 goals. Dit is een gemiddelde van 1,94 per wedstrijd.
  • Daarnaast werd er 123 keer op goal geschoten, gemiddeld 7,69 keer per wedstrijd. Spelers van PSV schoten het vaakst, namelijk 71 keer.
  • Er werden negen goals gescoord met een kopbal, een gemiddelde van 0,56. PSV scoorde met vijf kopballen de meeste.

Vorige ontmoetingen in de Eredivisie:

DatumTeamsStand
01-02-2026PSV
Feyenoord
3-0
26-10-2025Feyenoord
PSV
2-3
11-05-2025Feyenoord
PSV
2-3
22-12-2024PSV
Feyenoord
3-0
03-03-2024PSV
Feyenoord
2-2
03-12-2023Feyenoord
PSV
1-2
05-02-2023Feyenoord
PSV
2-2
18-09-2022PSV
Feyenoord
4-3
08-05-2022Feyenoord
PSV
2-2
19-09-2021PSV
Feyenoord
0-4
14-03-2021PSV
Feyenoord
1-1
31-01-2021Feyenoord
PSV
3-1
01-03-2020PSV
Feyenoord
1-1
15-12-2019Feyenoord
PSV
3-1
24-02-2019PSV
Feyenoord
1-1
02-12-2018Feyenoord
PSV
2-1

De equipe van Peter Bosz scoort veel

De Eindhovenaren scoorden de laatste vijf duels gemiddeld 2,4 doelpunten. De vorige competitiewedstrijd verloor PSV van ADO met 1-2. De afgelopen vijf competitiewedstrijden wonnen de Eindhovenaren drie duels en verloren er twee In één van de vijf voorgaande wedstrijden hield PSV de nul. De club scoort gemiddeld vaker in de eerste helft dan in de tweede helft.

Teamstats PSV:

  • maakte 27 doelpunten in negen competitieduels, een gemiddelde van 3.
  • scoorde thuis dertien keer en uit veertienmaal.
  • de spelers schoten in totaal 39 keer op goal. Dit is gemiddeld 4,33 keer per wedstrijd.

Voorgaande vijf duels van PSV in deze competitie:

DatumTeamsStand
17-10-2026ADO
PSV
2-1
09-10-2026PSV
Heerenveen
2-0
20-09-2026Twente
PSV
3-2
13-09-2026PSV
Sparta
4-1
05-09-2026Ajax
PSV
1-3

Spelerstats PSV:

  • Sven Mijnans en Guus Til zijn met vijf goals de topscorers van de Eindhovenaren in deze competitie.
  • Guus Til scoorde tweemaal met het hoofd.
  • Sven Mijnans scoorde tweemaal met de linkervoet.
  • Ruben van Bommel gaf driemaal een assist.

Spelers van de Eindhovenaren met speelminuten deze competitie:

SpelerGoalsAssistsRoodGeelMinuten
Sven Mijnans5110421
Guus Til5100708
Ricardo Pepi3000436
Ruben van Bommel2303533
Sergiño Dest2200719
Ivan Perišic2102512
Mauro Júnior1200751
Esmir Bajraktarevic1200195
Lutsharel Geertruida1102349
Ryan Flamingo1000523
Noah Fernandez1001347
Kodai Sano1001658
Paul Wanner0200405
Amir Bouhamdi0200202
Alassane Pléa010023
Matej Kovár0000810
Yarek Gasiorowski000034
Filip Kostic0001150
Armando Obispo0003774
Kiliann Sildillia000013
Shuryjano Cornecion000029
Ayoni Santos000067
Joey Veerman000090
Mikkel Bro Hansen000051
Dennis Man0001102

Zegereeks Feyenoord

De Stadionclub timmert aan de weg. De club kon de laatste vijf duels winnen. De vorige competitiewedstrijd won Feyenoord van Telstar met 4-3. De afgelopen vijf competitiewedstrijden wonnen De Rotterdammers alles. In drie van de vijf voorgaande wedstrijden hield Feyenoord de nul. Over het algemeen maakt de ploeg meer doelpunten in de tweede helft dan in de eerste helft.

Teamstats Feyenoord:

  • scoorde 31 goals deze competitie in negen wedstrijden. Dit is een gemiddelde van 3,44.
  • maakte tijdens thuiswedstrijden elf van deze goals en uit twintig doelpunten.
  • de spelers schoten in totaal 46 keer op goal. Dit is gemiddeld 5,11 keer per wedstrijd.

Laatste vijf wedstrijden van Feyenoord in deze competitie:

DatumTeamsStand
17-10-2026Telstar
Feyenoord
3-4
10-10-2026Feyenoord
AZ
2-0
20-09-2026Feyenoord
Utrecht
5-0
13-09-2026PEC
Feyenoord
0-7
05-09-2026NEC
Feyenoord
1-3

Spelerstats Feyenoord:

  • Nacho Ferri is de topscorer van De club van Giovanni van Bronckhorst deze competitie, met zes doelpunten.
  • Nacho Ferri scoorde twee of meer wedstrijden achter elkaar.
  • Nacho Ferri en Ayase Ueda maakten ieder één goal uit een kopbal.
  • Anis Hadj Moussa scoorde vijfmaal met de linkervoet.
  • Gjivai Zechiël scoorde vijf keer met de rechtervoet.
  • Givairo Read gaf vijf keer een assist.

Spelers van Feyenoord met speelminuten deze competitie:

SpelerGoalsAssistsRoodGeelMinuten
Nacho Ferri6101417
Gjivai Zechiël5402764
Anis Hadj Moussa5101706
Luciano Valente4101704
Ayase Ueda3100309
Sem Steijn2100193
Gaoussou Diarra2101417
Javi López1002249
Jerayno Schaken100032
Jivayno Zinhagel100046
Givairo Read0500751
Jordan Lotomba010036
Mika Mármol0100781
Tsuyoshi Watanabe0100581
Oussama Targhalline0102462
Charles Vanhoutte0102627
Tjark Ernst0000810
Mats Deijl000027
Jeremiah St. Juste0000619
Tijme Wessels000019
Thijs Kraaijeveld0000194
Tobias van den Elshout000062
Gonçalo Borges000026
Reiss Nelson000013
Shaqueel van Persie0000105

De competitiestanden van de Eredivisie op 23-10-2026

TeamGesWGVDVDTPt
1Feyenoord9720311023
2AZ9621201020
3PSV9612271219
4Ajax9531271218
5Twente9522171017
6Fortuna9432161715
7Groningen9423221914
8Heerenveen9333151112
9Go Ahead9252202111
10Excelsior9324161811
11Utrecht9324162611
12NEC9243151610
13Sparta923416229
14Cambuur923413219
15PEC921610227
16Telstar913510186
17ADO913511206
18Willem II90279262

Goals per 15 minuten

Overzicht van goals per 15 minuten laatste 5 wedstrijden
IntervalPSVFeyenoord
Minuut 0-1514
Minuut 15-3053
Minuut 30-4513
Minuut 45-6005
Minuut 60-7515
Minuut 75-9011

Goals per 10 minuten

Overzicht van goals per 10 minuten laatste 5 wedstrijden
IntervalPSVFeyenoord
Minuut 0-1013
Minuut 10-2002
Minuut 30-4052
Minuut 40-5012
Minuut 50-6002
Minuut 70-8004
Minuut 80-9005