Eredivisie
PSV
31 oktober 2026
18.45
Polo met verticale rode, witte en blauwe strepen
Willem II
Donkergroen stadion met verlichting en grasveld

PSV - Willem II: statistieken Eredivisie

In de Eredivisie speelt PSV tegen Willem II. Om jou op weg te helpen naar jouw misschien wel winnende weddenschap, hebben wij de statistieken van beide clubs verzameld. Als je kijkt naar de vorige onderlinge wedstrijden dan lijkt PSV in het voordeel tegen Willem II. Wat wordt de uitkomst in het Philips Stadion?

De clubs hebben dit seizoen nog niet tegen elkaar gespeeld, maar in de eerdere vijf Eredivisie-seizoenen zijn de ploegen elkaar tienmaal tegengekomen. Van deze duels won de 27-voudig landskampioen zevenmaal, de club uit Tilburg won er twee en één keer was het gelijkspel.

Als je kijkt naar de laatste vijf competitiewedstrijden van beide clubs, dan doet PSV het op papier beter: de ploeg won twee keer, verloor twee wedstrijden en speelde één keer gelijk. Willem II won niet, vijfmaal verloren en niet gelijkgespeeld.

PSV - Willem II
Eredivisie
31 oktober 2026
18.45, Philips Stadion

Terugblik: PSV wint onderlinge duels vaker dan Willem II

De club uit Eindhoven en de Tricolores kwamen elkaar sinds 2018 tienmaal tegen in de Eredivisie:
  • Er vielen 34 goals, gemiddeld 3,4 doelpunten per wedstrijd.
  • De meeste treffers vielen in de eerste helft, namelijk zestien goals. Dit is een gemiddelde van 1,6 per wedstrijd.
  • Daarnaast werd er 50 keer op goal geschoten, gemiddeld 5 keer per wedstrijd. de Eindhovenaren schoten het vaakst op doel, namelijk 41 keer.
  • Er werden zes goals gescoord met een kopbal, een gemiddelde van 0,6. De Eindhovenaren maakten de meeste doelpunten met het hoofd, namelijk vijfmaal.

Vorige ontmoetingen in de Eredivisie:

DatumTeamsStand
08-02-2025PSV
Willem II
1-1
28-09-2024Willem II
PSV
0-2
01-05-2022PSV
Willem II
4-2
25-09-2021Willem II
PSV
2-1
09-05-2021Willem II
PSV
0-2
08-11-2020PSV
Willem II
3-0
08-02-2020PSV
Willem II
3-0
10-11-2019Willem II
PSV
2-1
25-04-2019Willem II
PSV
0-3
01-09-2018PSV
Willem II
6-1

PSV scoort veel

De Eindhovenaren scoorden de laatste vijf duels gemiddeld 2 doelpunten. De vorige competitiewedstrijd speelde PSV gelijk tegen Feyenoord (1-1). De afgelopen vijf competitieduels won de equipe van Peter Bosz twee wedstrijden, verloor tweemaal en speelde één keer gelijk. In één van de vijf voorgaande wedstrijden hield PSV de nul. De club scoort gemiddeld vaker in de eerste helft dan in de tweede helft.

Teamstats PSV:

  • scoorde 28 goals deze competitie in tien wedstrijden. Dit is een gemiddelde van 2,8.
  • maakte tijdens thuiswedstrijden veertien van deze goals en uit veertien doelpunten.
  • de spelers schoten in totaal 44 keer op goal. Dit is gemiddeld 4,4 keer per wedstrijd.

Voorgaande vijf duels van PSV in deze competitie:

DatumTeamsStand
25-10-2026PSV
Feyenoord
1-1
17-10-2026ADO
PSV
2-1
09-10-2026PSV
Heerenveen
2-0
20-09-2026Twente
PSV
3-2
13-09-2026PSV
Sparta
4-1

Spelerstats PSV:

  • Guus Til is de topscorer van de 27-voudig landskampioen deze competitie, met zes doelpunten.
  • Guus Til scoorde tweemaal met het hoofd.
  • Sven Mijnans scoorde tweemaal met de linkervoet.
  • Guus Til maakte drie goals met de rechtervoet.
  • Ruben van Bommel gaf drie keer een assist.

Spelers van de Eindhovenaren met speelminuten deze competitie:

SpelerGoalsAssistsRoodGeelMinuten
Guus Til6101798
Sven Mijnans5110421
Ricardo Pepi3000436
Ruben van Bommel2303609
Sergiño Dest2200809
Ivan Perišic2102602
Lutsharel Geertruida1202439
Mauro Júnior1201841
Esmir Bajraktarevic1200278
Ryan Flamingo1000523
Noah Fernandez1001347
Kodai Sano1002734
Paul Wanner0200405
Amir Bouhamdi0200202
Alassane Pléa010023
Matej Kovár0000900
Yarek Gasiorowski000034
Filip Kostic0002240
Armando Obispo0003864
Kiliann Sildillia000013
Shuryjano Cornecion000044
Ayoni Santos000067
Joey Veerman000090
Mikkel Bro Hansen000066
Dennis Man0001110

De Tricolores op verliesreeks

De Tilburgers moeten terugvechten. De club verloor de laatste vijf duels. De vorige competitiewedstrijd verloor Willem II van Cambuur met 1-6. De afgelopen vijf competitieduels verloor de club uit Tilburg alles. In geen enkele van de voorgaande vijf wedstrijden hield Willem II de nul. Over het algemeen maakt de ploeg meer doelpunten in de tweede helft dan in de eerste helft.

Teamstats Willem II:

  • scoorde tien goals deze competitie in tien wedstrijden. Dit is een gemiddelde van 1.
  • maakte tijdens thuiswedstrijden vier van deze goals en uit zes doelpunten.
  • de spelers schoten in totaal zeventien keer op goal. Dit is gemiddeld 1,7 keer per wedstrijd.

Voorgaande vijf duels van Willem II in deze competitie:

DatumTeamsStand
24-10-2026Willem II
Cambuur
1-6
17-10-2026Sparta
Willem II
3-2
11-10-2026Utrecht
Willem II
3-1
19-09-2026Willem II
Fortuna
0-1
15-09-2026Ajax
Willem II
5-1

Spelerstats Willem II:

  • Devin Haen is met drie goals de topscorer van de Tricolores in deze competitie.
  • Uriël van Aalst en Devin Haen maakten ieder twee goals met de rechtervoet.

Spelers van de club uit Tilburg met speelminuten deze competitie:

SpelerGoalsAssistsRoodGeelMinuten
Devin Haen3100900
Uriël van Aalst2201888
Alessandro Ciranni1000241
Tonny Vilhena1001425
Anass Zarrouk1000130
Jaden Slory1002813
Thomas Verheydt1001146
Nathan Tjoe-a-on0202846
Vito van Crooij0202236
Hidde ter Avest0101713
Calvin Twigt0100624
Karst de Leeuw0000180
Maxime Delanghe0000540
Thomas Didillon-Hödl0000158
Wouter van der Steen000023
Maxim Dekker0000532
Amine Et-Taïbi000059
Justin Hoogma0000225
Mats Lemmens0000223
Finn Stam0001900
Per van Loon0000322
Kasper Boogaard0001350
Divano Fernandez Iglesias00002
Jari Schuurman000010
Julian van Esdonk00001
Armin Culum000045
Eser Gürbüz0000352
Ismael Mouhoul00011
Chido Obi000153

De competitiestanden van de Eredivisie op 29-10-2026

TeamGesWGVDVDTPt
1Feyenoord10730321124
2Ajax10631291321
3PSV10622281320
4Twente10622191020
5AZ10622201220
6Fortuna10532171718
7Heerenveen10433181315
8Groningen10433242115
9Go Ahead10352232314
10Cambuur10334192212
11Utrecht10334172712
12NEC10253171811
13Excelsior10325161911
14Sparta1023517249
15PEC1022611238
16Telstar1013612216
17ADO1013613236
18Willem II1002810322

Goals per 15 minuten

Overzicht van goals per 15 minuten laatste 5 wedstrijden
IntervalPSVWillem II
Minuut 0-1500
Minuut 15-3061
Minuut 30-4510
Minuut 45-6000
Minuut 60-7512
Minuut 75-9012

Goals per 10 minuten

Overzicht van goals per 10 minuten laatste 5 wedstrijden
IntervalPSVWillem II
Minuut 0-1000
Minuut 10-2001
Minuut 30-4060
Minuut 40-5010
Minuut 50-6000
Minuut 70-8000
Minuut 80-9002