LaLiga
Racing Santander
1 november 2026
16.15
Real Madrid
Donkergroen stadion met verlichting en grasveld

Racing Santander - Real Madrid: statistieken LaLiga

In de LaLiga speelt Racing Santander tegen Real Madrid. Om jou op weg te helpen naar jouw misschien wel winnende weddenschap, hebben wij de statistieken van beide clubs verzameld. Real lijkt in betere vorm tegen Racing Santander, maar wie trekt er aan het langste eind in El Sardinero?

De laatste vijf competitiewedstrijden presteert Real op papier beter dan Racing Santander. De Koninklijke won vier keer, verloor één wedstrijd en speelde nul keer gelijk. Racing Santander won éénmaal, verloor drie duels en speelde éénmaal gelijk.

Racing Santander - Real Madrid
LaLiga
1 november 2026
16.15, El Sardinero

Racing Santander zonder richting

De spelers van Racing Santander geven laatste wedstrijden weinig richting. De vorige competitiewedstrijd won Racing Santander van Espanyol met 2-1. De afgelopen vijf competitiewedstrijden wonnen de spelers van Racing Santander één duel, verloren driemaal en speelden één keer gelijk. In geen enkele van de voorgaande vijf wedstrijden hield Racing Santander de nul. Over het algemeen maakt de ploeg meer doelpunten in de tweede helft dan in de eerste helft.

Teamstats Racing Santander:

  • maakte vijftien doelpunten in tien competitieduels, een gemiddelde van 1,5.
  • scoorde thuis elf keer en uit viermaal.
  • spelers schoten 32 keer op goal, gemiddeld 3,2 keer per duel.

Voorgaande vijf duels van Racing Santander in deze competitie:

DatumTeamsStand
24-10-2026Racing Santander
Espanyol
2-1
18-10-2026Osasuna
Racing Santander
2-0
11-10-2026Racing Santander
Valencia
2-2
19-09-2026Celta
Racing Santander
5-0
16-09-2026Barca
Racing Santander
7-2

Spelerstats Racing Santander:

  • Yassir Zabiri is met acht goals de topscorer van de spelers van Racing Santander in deze competitie.
  • Yassir Zabiri maakte zes goals met de linkervoet.
  • Yassir Zabiri scoorde tweemaal met de rechtervoet.
  • Iñigo Vicente gaf driemaal een assist.

Spelers van de spelers van Racing Santander met speelminuten deze competitie:

SpelerGoalsAssistsRoodGeelMinuten
Yassir Zabiri8004656
Sergio Canales1101735
Jeanuël Belocian1001486
Maguette Gueye1000159
Iván Martín1002662
Sergio Martinez Montero1000114
Pablo Garcia1000280
Andres Martin1000381
Iñigo Vicente0303812
Álvaro Mantilla0103783
Jorge Salinas0105808
Asier Villalibre0100261
Julen Agirrezabala0000900
Pedro Felipe000185
Facundo González0001248
Manu Hernando0001398
Aaron Martín0000157
Pablo Ramon Parra0004616
André Almeida0010239
Diego Díaz000014
Matteo Prati0000505
Gustavo Puerta0001268
Iñigo Sainz-Maza000085
Juan Carlos Arana000063
Giorgi Guliashvili000069
Iker Luque0000163

Los Blancos scoren veel

Real Madrid scoorde de laatste vijf wedstrijden gemiddeld 2,2 goals per wedstrijd. Real boekte de vorige wedstrijd een overwinning op Barca. Het werd 2-1. De afgelopen vijf competitiewedstrijden wonnen Los Blancos vier duels en verloren er één Real hield éénmaal de nul in de voorgaande vijf duels. Over het algemeen maakt de ploeg meer doelpunten in de tweede helft dan in de eerste helft.

Teamstats Real Madrid:

  • scoorde 25 goals deze competitie in tien wedstrijden. Dit is een gemiddelde van 2,5.
  • scoorde thuis zeventien keer en uit achtmaal.
  • spelers schoten 45 keer op goal, gemiddeld 4,5 keer per duel.

Laatste vijf wedstrijden van Real in deze competitie:

DatumTeamsStand
25-10-2026Barca
Real
1-2
18-10-2026Real
Sevilla
4-1
10-10-2026Real
Villarreal
1-0
20-09-2026Atlético
Real
2-1
15-09-2026Elche
Real
2-3

Spelerstats Real Madrid:

  • Kylian Mbappé is de topscorer van Real Madrid deze competitie, met elf doelpunten.
  • Kylian Mbappé scoorde minstens twee wedstrijden achter elkaar.
  • Antonio Rüdiger en Jude Bellingham scoorden ieder éénmaal met het hoofd.
  • Kylian Mbappé scoorde driemaal met de linkervoet.
  • Kylian Mbappé scoorde achtmaal met de rechtervoet.
  • Jude Bellingham en Vinícius Júnior gaven ieder drie keer een assist.

Spelers van Real Madrid met speelminuten deze competitie:

SpelerGoalsAssistsRoodGeelMinuten
Kylian Mbappé11202895
Jude Bellingham3302780
Arda Güler2201597
Yan Diomande2201551
Carlos Espí200036
Vinícius Júnior1312586
Álvaro Carreras1001247
Antonio Rüdiger1001307
Federico Valverde0200801
Trent Alexander-Arnold0100267
Eduardo Camavinga0102282
Bernardo Silva0100385
Aurélien Tchouaméni0102449
Thibaut Courtois0000810
Andriy Lunin000090
Marc Cucurella0001657
Denzel Dumfries0001450
Dean Huijsen0012682
Ibrahima Konaté0004810
Éder Militão00006
Brahim Díaz0000123
Endrick000074

De competitiestanden van de LaLiga op 30-10-2026

TeamGesWGVDVDTPt
1Barca10901401127
2Atlético1081120825
3Real10802251024
4Betis10622161420
5Sociedad10613191819
6Sevilla10523161617
7Deportivo Alavés10334141112
8Athletic933312912
9Celta1026210712
10Villarreal10334151412
11Deportivo La Coruña10253131311
12Osasuna10325102011
13Racing Santander10325152611
14Levante10244161910
15Elche10244141710
16Vallecano923412209
17Getafe102355159
18Espanyol1022612148
19Valencia101367176
20Málaga100557195

Goals per 15 minuten

Overzicht van goals per 15 minuten laatste 5 wedstrijden
IntervalRacing SantanderReal Madrid
Minuut 0-1500
Minuut 15-3000
Minuut 30-4524
Minuut 45-6010
Minuut 60-7522
Minuut 75-9013

Goals per 10 minuten

Overzicht van goals per 10 minuten laatste 5 wedstrijden
IntervalRacing SantanderReal Madrid
Minuut 0-1000
Minuut 10-2000
Minuut 30-4000
Minuut 40-5023
Minuut 50-6011
Minuut 70-8000
Minuut 80-9022