LaLiga
Rayo Vallecano
10 oktober 2026
14.00
Athletic Bilbao
Donkergroen stadion met verlichting en grasveld
Rayo Vallecano

Rayo Vallecano - Athletic Bilbao: statistieken LaLiga

Komende zaterdag staat Rayo Vallecano tegen Athletic Bilbao op het programma. Wij hebben de statistieken van beide ploegen voor je gecheckt. Kijken we naar de vorige onderlinge wedstrijden, dan lijkt Athletic in het voordeel tegen Vallecano. Welke uitslag levert het komende duel op?

De ploegen zijn elkaar dit seizoen nog niet tegengekomen, maar in vijf eerdere LaLiga-seizoenen speelden ze twaalf keer tegen elkaar. Van deze duels won Rayo Vallecano éénmaal, Athletic Club won er acht en drie keer was het gelijkspel.

Als je kijkt naar de laatste vijf competitiewedstrijden van beide clubs, dan doet Athletic het op papier beter: de ploeg won twee keer, verloor één wedstrijd en speelde twee keer gelijk. Vallecano won tweemaal, tweemaal verloren en éénmaal gelijkgespeeld.

Rayo Vallecano - Athletic Bilbao
LaLiga
10 oktober 2026
14.00, Vallecas

Terugkijkend: Athletic wint meer onderlinge duels dan Vallecano

Rayo Vallecano en de spelers van Athletic Club kwamen elkaar sinds 2018 twaalfmaal tegen in de LaLiga:
  • Er vielen 31 goals, gemiddeld 2,58 doelpunten per wedstrijd.
  • De meeste treffers vielen in de tweede helft, namelijk zestien goals. Dit is een gemiddelde van 1,33 per wedstrijd.
  • Daarnaast werd er 57 keer op goal geschoten. Dit is gemiddeld 4,75 schoten per wedstrijd. Spelers van Athletic schoten het vaakst, namelijk 29 keer.
  • Er werd één goal gescoord met een kopbal, een gemiddelde van 0,08. De spelers van Rayo Vallecano maakten de meeste doelpunten met het hoofd, namelijk éénmaal.

Vorige ontmoetingen in de LaLiga:

DatumTeamsStand
28-02-2026Vallecano
Athletic
1-1
25-08-2025Athletic
Vallecano
1-0
13-04-2025Athletic
Vallecano
3-1
01-12-2024Vallecano
Athletic
1-2
25-05-2024Vallecano
Athletic
0-1
02-12-2023Athletic
Vallecano
4-0
05-03-2023Vallecano
Athletic
0-0
17-09-2022Athletic
Vallecano
3-2
23-01-2022Vallecano
Athletic
0-1
21-09-2021Athletic
Vallecano
1-2
14-04-2019Athletic
Vallecano
3-2
24-10-2018Vallecano
Athletic
1-1

De spelers van Rayo Vallecano kleurloos

De spelers van Rayo Vallecano geven laatste wedstrijden weinig richting. Het vorige duel speelde Vallecano gelijk tegen Osasuna. Het werd 1-1. De afgelopen vijf competitiewedstrijden wonnen de spelers van Rayo Vallecano twee duels, verloren tweemaal en speelden één keer gelijk. In geen enkele van de voorgaande vijf wedstrijden hield Vallecano de nul. Over het algemeen maakt de ploeg meer doelpunten in de eerste helft dan in de tweede helft.

Teamstats Rayo Vallecano:

  • scoorde elf goals deze competitie in zeven wedstrijden. Dit is een gemiddelde van 1,57.
  • maakte tijdens thuiswedstrijden zes van deze goals en uit vijf doelpunten.
  • de spelers schoten in totaal 21 keer op goal. Dit is gemiddeld 3 keer per wedstrijd.

Voorgaande vijf duels van Vallecano in deze competitie:

DatumTeamsStand
19-09-2026Osasuna
Vallecano
1-1
15-09-2026Vallecano
Espanyol
2-1
12-09-2026Real
Vallecano
4-1
05-09-2026Vallecano
Racing Santander
3-2
31-08-2026Barca
Vallecano
5-2

Spelerstats Rayo Vallecano:

  • Sergio Camello is de topscorer van Rayo Vallecano deze competitie, met zeven doelpunten.
  • Sergio Camello maakte één goal uit een kopbal.
  • Sergio Camello maakte drie goals met de linkervoet.
  • Sergio Camello scoorde driemaal met de rechtervoet.
  • Unai López gaf drie keer een assist.

Spelers van Vallecano met speelminuten deze competitie:

SpelerGoalsAssistsRoodGeelMinuten
Sergio Camello7102470
Álvaro García2201531
Adrià Pedrosa1101400
Andrei Ratiu1000540
Unai López0302556
Jorge de Frutos0110374
Emil Audero0000270
Augusto Batalla0000150
Daniel Cárdenas0000211
Iván Balliu0000212
Pelayo Fernández000068
Florian Lejeune0001630
Mujaid Sadick0000166
Jozhua Vertrouwd0000122
Rayane Belaid000024
Gnangoro Bouare0001191
Pathé Ciss0004630
Pedro Díaz0000325
Randy Nteka0000155
Óscar Valentín0001377
Alexandre Alemão0002127
Isi Palazon000082
Fran Perez0011145
Giorgi Tsitaishvili0001203

Athletic al een tijdje ongeslagen

Athletic Club speelt stabiel. De laatste vier wedstrijden won de club of werd er gelijk gespeeld. Het vorige duel speelde Athletic gelijk tegen Deportivo Alavés. Het werd 0-0. De afgelopen vijf competitiewedstrijden wonnen de spelers van Athletic Club twee duels, verloren éénmaal en speelden twee keer gelijk. In drie van de vijf voorgaande wedstrijden hield Athletic de nul. De club scoort gemiddeld vaker in de tweede helft dan in de eerste helft.

Teamstats Athletic Bilbao:

  • scoorde zeven goals deze competitie in zes wedstrijden. Dit is een gemiddelde van 1,17.
  • scoorde thuis vijf keer en uit tweemaal.
  • de spelers schoten in totaal twintig keer op goal. Dit is gemiddeld 3,33 keer per wedstrijd.

Laatste vijf wedstrijden van Athletic in deze competitie:

DatumTeamsStand
19-09-2026Athletic
Deportivo Alavés
0-0
12-09-2026Athletic
Elche
1-1
05-09-2026Athletic
Atlético
3-0
30-08-2026Celta
Athletic
0-2
27-08-2026Barca
Athletic
2-0

Spelerstats Athletic Bilbao:

  • Robert Navarro is de topscorer van Athletic Club deze competitie, met twee doelpunten.
  • Nico Williams maakte één goal uit een kopbal.
  • Robert Navarro en Iñaki Williams maakten ieder één goal met de linkervoet.
  • Iñaki Williams gaf tweemaal een assist.

Spelers van de spelers van Athletic Club met speelminuten deze competitie:

SpelerGoalsAssistsRoodGeelMinuten
Robert Navarro2001318
Iñaki Williams1200392
Álex Berenguer1101284
Aitor Paredes1000299
Oihan Sancet1000515
Nico Williams1000366
Yeray Álvarez0100315
Benat Gerenabarrena0102374
Unai Simón0000540
Jesús Areso Blanco0001344
Yuri Berchiche0012367
Adama Boiro000021
Aymeric Laporte0000483
Johaneko Louisjean0001171
Hugo Rincón0000107
Peio Canales0000222
Mikel Jauregizar0000215
Iñigo Ruiz de Galarreta0002288
Álvaro Djaló000010
Gorka Guruzeta0002180
Maroan Sannadi000072
Nico Serrano00005

De competitiestanden van de LaLiga op 08-10-2026

TeamGesWGVDVDTPt
1Barca770031721
2Atlético751116716
3Betis75119716
4Real750218815
5Sevilla741210913
6Deportivo Alavés732211611
7Deportivo La Coruña724110810
8Sociedad731391310
9Villarreal722313128
10Athletic6222768
11Getafe7223478
12Vallecano722311168
13Osasuna72236138
14Celta7142867
15Espanyol721410107
16Racing Santander721411217
17Levante61238125
18Elche712411175
19Valencia71154134
20Málaga70343123

Goals per 15 minuten

Overzicht van goals per 15 minuten laatste 5 wedstrijden
IntervalRayo VallecanoAthletic Bilbao
Minuut 0-1520
Minuut 15-3022
Minuut 30-4510
Minuut 45-6042
Minuut 60-7500
Minuut 75-9001

Goals per 10 minuten

Overzicht van goals per 10 minuten laatste 5 wedstrijden
IntervalRayo VallecanoAthletic Bilbao
Minuut 0-1010
Minuut 10-2020
Minuut 30-4012
Minuut 40-5000
Minuut 50-6022
Minuut 70-8030
Minuut 80-9000