LaLiga
Rayo_Vallecano
Rayo Vallecano
31 oktober 2026
16.15
RC_Celta
Celta De Vigo
Donkergroen stadion met verlichting en grasveld
Rayo Vallecano

Rayo Vallecano - RC Celta: statistieken LaLiga

Aanstaande zaterdag speelt Rayo Vallecano thuis tegen RC Celta in de 11e ronde van de LaLiga. Wij hebben de statistieken van beide ploegen voor je op een rij gezet, zodat jij betere keuzes kan maken. Zijn de spelers van RC Celta in een betere vorm tegen Rayo Vallecano in Vallecas?

De clubs hebben dit seizoen nog niet tegen elkaar gespeeld, maar in de eerdere vijf LaLiga-seizoenen zijn de ploegen elkaar twaalfmaal tegengekomen. De teams wonnen ieder drie keer en zes wedstrijden eindigden in gelijkspel.

De laatste vijf competitiewedstrijden presteert Celta op papier beter dan Vallecano. RC Celta won twee keer, verloor nul wedstrijden en speelde drie keer gelijk. Rayo Vallecano won éénmaal, verloor twee duels en speelde tweemaal gelijk.

Rayo Vallecano - Celta De Vigo
LaLiga
31 oktober 2026
16.15, Vallecas

Terugblik: clubs aan elkaar gewaagd

Rayo Vallecano en de spelers van RC Celta kwamen elkaar sinds 2018 twaalfmaal tegen in de LaLiga:
  • Er vielen 26 goals, gemiddeld 2,17 doelpunten per wedstrijd.
  • De meeste treffers vielen in de tweede helft, namelijk dertien goals. Dit is een gemiddelde van 1,08 per wedstrijd.
  • Daarnaast werd er 72 keer op goal geschoten, gemiddeld 6 keer per wedstrijd. de spelers van RC Celta schoten het vaakst op doel, namelijk 40 keer.
  • Er werd één goal gescoord met een kopbal, een gemiddelde van 0,08. De spelers van Rayo Vallecano maakten de meeste doelpunten met het hoofd, namelijk éénmaal.

Vorige ontmoetingen in de LaLiga:

DatumTeamsStand
18-01-2026Celta
Vallecano
3-0
21-09-2025Vallecano
Celta
1-1
18-05-2025RC Celta
Vallecano
1-2
10-01-2025Vallecano
RC Celta
2-1
31-03-2024RC Celta
Vallecano
0-0
11-12-2023Vallecano
RC Celta
0-0
11-03-2023RC Celta
Vallecano
3-0
10-11-2022Vallecano
RC Celta
0-0
05-02-2022RC Celta
Vallecano
2-0
01-11-2021Vallecano
RC Celta
0-0
18-05-2019RC Celta
Vallecano
2-2
11-01-2019Vallecano
RC Celta
4-2

Rayo Vallecano al een tijd zonder winst

Rayo Vallecano heeft het moeilijk en kan de laatste drie wedstrijden geen overwinning boeken. De vorige competitiewedstrijd verloor Vallecano van Elche met 0-3. De afgelopen vijf competitiewedstrijden wonnen de spelers van Rayo Vallecano één duel, verloren tweemaal en speelden twee keer gelijk. In geen enkele van de voorgaande vijf wedstrijden hield Vallecano de nul. De club scoort gemiddeld vaker in de eerste helft dan in de tweede helft.

Teamstats Rayo Vallecano:

  • scoorde twaalf goals deze competitie in negen wedstrijden. Dit is een gemiddelde van 1,33.
  • scoorde thuis zes keer en uit zesmaal.
  • spelers schoten 30 keer op goal, gemiddeld 3,33 keer per duel.

Laatste vijf wedstrijden van Vallecano in deze competitie:

DatumTeamsStand
24-10-2026Vallecano
Elche
0-3
19-10-2026Getafe
Vallecano
1-1
19-09-2026Osasuna
Vallecano
1-1
15-09-2026Vallecano
Espanyol
2-1
12-09-2026Real
Vallecano
4-1

Spelerstats Rayo Vallecano:

  • Sergio Camello is de topscorer van Rayo Vallecano deze competitie, met zeven doelpunten.
  • Sergio Camello scoorde éénmaal met het hoofd.
  • Sergio Camello scoorde drie keer met de linkervoet.
  • Sergio Camello scoorde drie keer met de rechtervoet.
  • Unai López gaf driemaal een assist.

Spelers van de spelers van Rayo Vallecano met speelminuten deze competitie:

SpelerGoalsAssistsRoodGeelMinuten
Sergio Camello7103605
Álvaro García3202701
Adrià Pedrosa1102551
Andrei Ratiu1000540
Unai López0302726
Jorge de Frutos0210484
Emil Audero0000450
Augusto Batalla0000150
Daniel Cárdenas0000211
Iván Balliu0001347
Pelayo Fernández000068
Florian Lejeune0001810
Mujaid Sadick0000346
Jozhua Vertrouwd0000152
Rayane Belaid000024
Gnangoro Bouare0001206
Pathé Ciss0006810
Pedro Díaz0000418
Randy Nteka0000155
Óscar Valentín0001409
Alexandre Alemão0002183
Isi Palazon0000171
Fran Perez0011156
Giorgi Tsitaishvili0001274

RC Celta al een tijd zonder verlies

RC Celta kan verlies al een tijd voorkomen. De laatste zeven duels won de club of werd er gelijk gespeeld. Het vorige duel speelde Celta gelijk tegen Betis. Het werd 0-0. De afgelopen vijf competitieduels won RC Celta twee wedstrijden en speelde er drie gelijk. Celta hield driemaal de nul in de voorgaande vijf duels. Over het algemeen maakt de ploeg meer doelpunten in de tweede helft dan in de eerste helft.

Teamstats Celta De Vigo:

  • scoorde tien goals deze competitie in tien wedstrijden. Dit is een gemiddelde van 1.
  • scoorde thuis negen keer en uit éénmaal.
  • de spelers schoten in totaal 23 keer op goal. Dit is gemiddeld 2,3 keer per wedstrijd.

Voorgaande vijf duels van Celta in deze competitie:

DatumTeamsStand
25-10-2026Celta
Betis
0-0
18-10-2026Celta
Deportivo Alavés
2-1
11-10-2026Elche
Celta
0-0
19-09-2026Celta
Racing Santander
5-0
13-09-2026Celta
Málaga
1-1

Spelerstats Celta De Vigo:

  • Pablo Durán en Ferran Jutglà zijn met twee goals de topscorers van de spelers van RC Celta in deze competitie.
  • Carl Starfelt scoorde éénmaal met het hoofd.

Spelers van de spelers van RC Celta met speelminuten deze competitie:

SpelerGoalsAssistsRoodGeelMinuten
Pablo Durán2000376
Ferran Jutglà2000587
Miguel Roman1200579
Hugo González1200293
Javier Rodriguez1100411
Iago Aspas1100267
Carl Starfelt1001219
Ilaix Moriba1001718
Hugo Álvarez0200500
Andrei Radu0001900
Marcos Alonso0012603
Sebastián Cáceres0001259
Sergio Carreira0002590
Abdoulaye Faye000045
Javi Galán0000396
Alvaro Nunez0000354
Javi Rueda0003581
Andrés Antañón000084
Hugo Burcio0000112
Aleix Febas0001376
Yoel Lago0004855
Couhaib Driouech0001154
Jones El-Abdellaoui0000154
Borja Iglesias000081
Williot Swedberg0000409

De competitiestanden van de LaLiga op 29-10-2026

TeamGesWGVDVDTPt
1Barca10901401127
2Atlético1081120825
3Real10802251024
4Betis10622161420
5Sociedad10613191819
6Sevilla10523161617
7Deportivo Alavés10334141112
8Athletic933312912
9Celta1026210712
10Villarreal10334151412
11Deportivo La Coruña10253131311
12Osasuna10325102011
13Racing Santander10325152611
14Levante10244161910
15Elche10244141710
16Vallecano923412209
17Getafe102355159
18Espanyol1022612148
19Valencia101367176
20Málaga100557195

Goals per 15 minuten

Overzicht van goals per 15 minuten laatste 5 wedstrijden
IntervalRayo VallecanoCelta De Vigo
Minuut 0-1520
Minuut 15-3010
Minuut 30-4503
Minuut 45-6021
Minuut 60-7502
Minuut 75-9001

Goals per 10 minuten

Overzicht van goals per 10 minuten laatste 5 wedstrijden
IntervalRayo VallecanoCelta De Vigo
Minuut 0-1010
Minuut 10-2010
Minuut 30-4010
Minuut 40-5001
Minuut 50-6002
Minuut 70-8021
Minuut 80-9001