LaLiga
Rayo Vallecano
24 oktober 2026
14.00
Elche CF
Donkergroen stadion met verlichting en grasveld
Rayo Vallecano

Rayo Vallecano - Elche CF: statistieken LaLiga

Komende zaterdag staat Rayo Vallecano tegen Elche CF op het programma. Wij hebben de statistieken van beide ploegen voor je gecheckt. Vallecano lijkt in betere vorm tegen Elche, maar wie trekt er aan het langste eind in Vallecas?

De ploegen zijn elkaar dit seizoen nog niet tegengekomen, maar in vijf eerdere LaLiga-seizoenen speelden ze zes keer tegen elkaar. De teams hielden elkaar in evenwicht door ieder drie keer te winnen.

Als je kijkt naar de laatste vijf competitiewedstrijden van beide clubs, dan doet Vallecano het op papier beter: de ploeg won twee keer, verloor één wedstrijd en speelde twee keer gelijk. Elche won éénmaal, éénmaal verloren en driemaal gelijkgespeeld.

Rayo Vallecano - Elche CF
LaLiga
24 oktober 2026
14.00, Vallecas

Terugkijkend: teams opgewassen tegen elkaar

Rayo Vallecano en de spelers van Elche CF kwamen elkaar sinds 2018 zesmaal tegen in de LaLiga:
  • Er werden achttien doelpunten gemaakt. Dit is gemiddeld 3 goals per duel.
  • De meeste treffers vielen in de tweede helft, namelijk twaalf goals. Dit is een gemiddelde van 2 per wedstrijd.
  • Daarnaast werd er 37 keer op goal geschoten. Dit is gemiddeld 6,17 schoten per wedstrijd. Spelers van Vallecano schoten het vaakst, namelijk twintig keer.
  • Viermaal werd er gescoord met een kopbal. Dit is een gemiddelde van 0,67. De spelers van Elche CF maakten de meeste doelpunten met het hoofd, namelijk driemaal.

Vorige ontmoetingen in de LaLiga:

DatumTeamsStand
03-04-2026Vallecano
Elche
1-0
21-12-2025Elche
Vallecano
4-0
29-04-2023Elche
Vallecano
4-0
03-10-2022Vallecano
Elche
2-1
18-02-2022Elche
Vallecano
2-1
17-10-2021Vallecano
Elche
2-1

Rayo Vallecano al een tijd zonder verlies

Rayo Vallecano kan verlies al een tijd voorkomen. De laatste drie duels won de club of werd er gelijk gespeeld. De vorige competitiewedstrijd speelde Vallecano gelijk tegen Getafe (1-1). De afgelopen vijf competitiewedstrijden wonnen de spelers van Rayo Vallecano twee duels, verloren éénmaal en speelden twee keer gelijk. Vallecano hield in geen enkele van de voorgaande vijf duels de nul. Over het algemeen maakt de ploeg meer doelpunten in de eerste helft dan in de tweede helft.

Teamstats Rayo Vallecano:

  • maakte twaalf doelpunten in acht competitieduels, een gemiddelde van 1,5.
  • maakte tijdens thuiswedstrijden zes van deze goals en uit zes doelpunten.
  • de spelers schoten in totaal 25 keer op goal. Dit is gemiddeld 3,12 keer per wedstrijd.

Voorgaande vijf duels van Vallecano in deze competitie:

DatumTeamsStand
19-10-2026Getafe
Vallecano
1-1
19-09-2026Osasuna
Vallecano
1-1
15-09-2026Vallecano
Espanyol
2-1
12-09-2026Real
Vallecano
4-1
05-09-2026Vallecano
Racing Santander
3-2

Spelerstats Rayo Vallecano:

  • Sergio Camello is met zeven goals de topscorer van de spelers van Rayo Vallecano in deze competitie.
  • Sergio Camello maakte één goal uit een kopbal.
  • Sergio Camello maakte drie goals met de linkervoet.
  • Sergio Camello scoorde drie keer met de rechtervoet.
  • Unai López gaf drie keer een assist.

Spelers van Vallecano met speelminuten deze competitie:

SpelerGoalsAssistsRoodGeelMinuten
Sergio Camello7103560
Álvaro García3201611
Adrià Pedrosa1101490
Andrei Ratiu1000540
Unai López0302636
Jorge de Frutos0210439
Emil Audero0000360
Augusto Batalla0000150
Daniel Cárdenas0000211
Iván Balliu0001271
Pelayo Fernández000068
Florian Lejeune0001720
Mujaid Sadick0000256
Jozhua Vertrouwd0000122
Rayane Belaid000024
Gnangoro Bouare0001191
Pathé Ciss0005720
Pedro Díaz0000357
Randy Nteka0000155
Óscar Valentín0001409
Alexandre Alemão0002138
Isi Palazon0000141
Fran Perez0011156
Giorgi Tsitaishvili0001229

De spelers van Elche CF al een tijd zonder verlies

Elche kan verlies al een tijd voorkomen. De laatste drie duels won de club of werd er gelijk gespeeld. Het vorige duel speelde Elche gelijk tegen Villarreal. Het werd 0-0. De afgelopen vijf competitieduels won Elche één wedstrijd, verloor éénmaal en speelde drie keer gelijk. Elche hield tweemaal de nul in de voorgaande vijf duels. Over het algemeen maakt de ploeg meer doelpunten in de tweede helft dan in de eerste helft.

Teamstats Elche CF:

  • maakte elf doelpunten in negen competitieduels, een gemiddelde van 1,22.
  • scoorde thuis vier keer en uit zevenmaal.
  • spelers schoten 27 keer op goal, gemiddeld 3 keer per duel.

Laatste vijf wedstrijden van Elche in deze competitie:

DatumTeamsStand
17-10-2026Villarreal
Elche
0-0
11-10-2026Elche
Celta
0-0
18-09-2026Espanyol
Elche
1-3
15-09-2026Elche
Real
2-3
12-09-2026Athletic
Elche
1-1

Spelerstats Elche CF:

  • Fer Niño is met vijf goals de topscorer van de spelers van Elche CF in deze competitie.
  • Fer Niño scoorde twee keer met de rechtervoet.
  • Tete Morente gaf driemaal een assist.

Spelers van Elche met speelminuten deze competitie:

SpelerGoalsAssistsRoodGeelMinuten
Fer Niño5002568
Buba Sangaré1000624
Marc Aguado1002375
Facundo Buonanotte1001223
Thomas Lemar1001320
Abiel Osorio1001274
Germán Valera1001752
Tete Morente0302486
Roy Revivo0201447
Lucas Cepeda0202317
Víctor Chust0101810
Gonzalo Villar0103735
Josan Ferrández010128
Matías Dituro0000810
David Affengruber0000270
Matia Barzic000014
Pedro Bigas0000193
Rubén Sánchez0001189
Javi Morcillo0000489
Martim Neto0000209
Federico Redondo0011390
Ali Houary0001191
Umaru Konare000122
Alvaro Padilla000010
Ezequiel Ponce0000122

De competitiestanden van de LaLiga op 22-10-2026

TeamGesWGVDVDTPt
1Barca990039927
2Atlético971119822
3Real970223921
4Betis9612161419
5Sociedad9513171716
6Sevilla9423141614
7Deportivo Alavés9324131011
8Celta925210711
9Deportivo La Coruña9252131211
10Osasuna9324101811
11Levante9243151710
12Villarreal923413139
13Athletic8233899
14Vallecano823312179
15Getafe92345119
16Espanyol922511128
17Racing Santander922513258
18Elche914411177
19Valencia91356156
20Málaga90456184

Goals per 15 minuten

Overzicht van goals per 15 minuten laatste 5 wedstrijden
IntervalRayo VallecanoElche CF
Minuut 0-1520
Minuut 15-3022
Minuut 30-4510
Minuut 45-6031
Minuut 60-7501
Minuut 75-9002

Goals per 10 minuten

Overzicht van goals per 10 minuten laatste 5 wedstrijden
IntervalRayo VallecanoElche CF
Minuut 0-1010
Minuut 10-2020
Minuut 30-4012
Minuut 40-5000
Minuut 50-6020
Minuut 70-8021
Minuut 80-9000