LaLiga
Real Betis
31 oktober 2026
18.30
Málaga
Donkergroen stadion met verlichting en grasveld

Real Betis - Málaga: statistieken LaLiga

Komende zaterdag staat Real Betis tegen Málaga op het programma. Wij hebben de statistieken van beide ploegen voor je gecheckt. Zijn de spelers van Real Betis in een betere vorm tegen Málaga in Estadio La Cartuja?

Als je kijkt naar de laatste vijf competitiewedstrijden van beide clubs, dan doet Betis het op papier beter: de ploeg won twee keer, verloor één wedstrijd en speelde twee keer gelijk. Málaga won niet, driemaal verloren en tweemaal gelijkgespeeld.

Real Betis - Málaga
LaLiga
31 oktober 2026
18.30, Estadio La Cartuja

Real Betis zonder richting

Real Betis kan de laatste wedstrijden weinig richting geven. Het vorige duel speelde Betis gelijk tegen Celta. Het werd 0-0. De afgelopen vijf competitieduels won Real Betis twee wedstrijden, verloor éénmaal en speelde twee keer gelijk. Betis hield tweemaal de nul in de voorgaande vijf duels. De club scoort gemiddeld vaker in de eerste helft dan in de tweede helft.

Teamstats Real Betis:

  • maakte zestien doelpunten in tien competitieduels, een gemiddelde van 1,6.
  • scoorde thuis tien keer en uit zesmaal.
  • spelers schoten 45 keer op goal, gemiddeld 4,5 keer per duel.

Laatste vijf wedstrijden van Betis in deze competitie:

DatumTeamsStand
25-10-2026Celta
Betis
0-0
17-10-2026Betis
Barca
2-5
11-10-2026Betis
Osasuna
5-2
20-09-2026Deportivo La Coruña
Betis
1-1
17-09-2026Betis
Getafe
1-0

Spelerstats Real Betis:

  • Abde Ezzalzouli is de topscorer van Real Betis deze competitie, met drie doelpunten.
  • Valentín Gómez en Rodrigo Riquelme scoorden ieder éénmaal met het hoofd.
  • Abde Ezzalzouli scoorde driemaal met de rechtervoet.
  • Cucho gaf twee keer een assist.

Spelers van de spelers van Real Betis met speelminuten deze competitie:

SpelerGoalsAssistsRoodGeelMinuten
Abde Ezzalzouli3000516
Cucho2201593
Isco2000471
Rodrigo Riquelme2000410
Troy Parrott1100237
Marc Bartra1000357
Valentín Gómez1001439
Natan1002720
Pablo Garcia100154
José Antonio Morante10001
Héctor Bellerín0102675
Fran García0101662
Nelson Deossa0100440
Pablo Fornals0100638
Giovani Lo Celso010094
Marc Roca0102596
Alvaro Valles0000900
Junior Firpo0001149
Diego Llorente0002377
Ángel Ortiz0001227
Facundo Bernal0012470
Dani Ceballos0000213
Álvaro Fidalgo000069
Antony0000602

Málaga al een tijd zonder winst

Málaga heeft het moeilijk en kan de laatste tien wedstrijden geen overwinning boeken. De vorige competitiewedstrijd speelde Málaga gelijk tegen Deportivo Alavés (1-1). De afgelopen vijf competitiewedstrijden verloren de spelers van Málaga drie duels en speelden er twee gelijk. Málaga hield in geen enkele van de voorgaande vijf duels de nul. De club scoort gemiddeld vaker in de tweede helft dan in de eerste helft.

Teamstats Málaga:

  • scoorde zeven goals deze competitie in tien wedstrijden. Dit is een gemiddelde van 0,7.
  • scoorde thuis vijf keer en uit tweemaal.
  • de spelers schoten in totaal 22 keer op goal. Dit is gemiddeld 2,2 keer per wedstrijd.

Laatste vijf wedstrijden van Málaga in deze competitie:

DatumTeamsStand
23-10-2026Deportivo Alavés
Málaga
1-1
18-10-2026Málaga
Sociedad
2-5
09-10-2026Málaga
Espanyol
1-1
20-09-2026Getafe
Málaga
1-0
17-09-2026Málaga
Villarreal
1-3

Spelerstats Málaga:

  • Adrián Niño is de topscorer van Málaga deze competitie, met vier doelpunten.
  • Adrián Niño scoorde twee of meer wedstrijden achter elkaar.
  • Adrián Niño maakte één goal uit een kopbal.
  • Adrián Niño maakte één goal met de linkervoet.
  • Adrián Niño maakte twee goals met de rechtervoet.
  • Pablo Martínez gaf tweemaal een assist.

Spelers van Málaga met speelminuten deze competitie:

SpelerGoalsAssistsRoodGeelMinuten
Adrián Niño4000286
Pablo Martínez1201481
Carlos Dotor1002557
Chupe1003758
Rafael Garrido0101832
Ramón Enríquez0103236
Juan Cruz0101245
Alfonso Herrero0001900
Adam Aznou0001142
Juan Berrocal0000108
Fernando Calero0000164
Einar Galilea0002559
Carlos Puga0003493
José Salinas0001430
Jens Cajuste000010
Juan Pedro Jiménez000090
Dani Lorenzo0001618
Izan Merino0000485
Angel Recio Gutiérrez0000900
Rafa Rodriguez0000246
Haitam Abaida000043
Eneko Jauregi000156
David Larrubia0003823
Julen Lobete00006
Joaquín Muñoz0000475

De competitiestanden van de LaLiga op 29-10-2026

TeamGesWGVDVDTPt
1Barca10901401127
2Atlético1081120825
3Real10802251024
4Betis10622161420
5Sociedad10613191819
6Sevilla10523161617
7Deportivo Alavés10334141112
8Athletic933312912
9Celta1026210712
10Villarreal10334151412
11Deportivo La Coruña10253131311
12Osasuna10325102011
13Racing Santander10325152611
14Levante10244161910
15Elche10244141710
16Vallecano923412209
17Getafe102355159
18Espanyol1022612148
19Valencia101367176
20Málaga100557195

Goals per 15 minuten

Overzicht van goals per 15 minuten laatste 5 wedstrijden
IntervalReal BetisMálaga
Minuut 0-1511
Minuut 15-3010
Minuut 30-4521
Minuut 45-6021
Minuut 60-7511
Minuut 75-9000

Goals per 10 minuten

Overzicht van goals per 10 minuten laatste 5 wedstrijden
IntervalReal BetisMálaga
Minuut 0-1000
Minuut 10-2011
Minuut 30-4010
Minuut 40-5010
Minuut 50-6021
Minuut 70-8011
Minuut 80-9011