LaLiga
Real Madrid
7 oktober 2023
16.15
CA Osasuna

Real Madrid - CA Osasuna: statistieken LaLiga

Real Madrid treft CA Osasuna in Madrid voor de LaLiga. Wij hebben de cijfers naast elkaar gezet, om jouw weddenschappen beter te maken. Real heeft historisch het overwicht bij treffers met Osasuna. Kunnen Los Blancos dit doortrekken?

Real Madrid - CA Osasuna: statistieken LaLiga

Real Madrid treft CA Osasuna in Madrid voor de LaLiga. Wij hebben de cijfers naast elkaar gezet, om jouw weddenschappen beter te maken. Real heeft historisch het overwicht bij treffers met Osasuna. Kunnen Los Blancos dit doortrekken?

De clubs hebben dit seizoen nog niet tegen elkaar gespeeld, maar in de eerdere vijf LaLiga-seizoenen zijn de ploegen elkaar achtmaal tegengekomen. Real won vijf wedstrijden en driemaal was het gelijkspel.

Als je kijkt naar de laatste vijf competitiewedstrijden van beide clubs, dan doet Real het op papier beter: de ploeg won vier keer, verloor één wedstrijd en speelde nul keer gelijk. Osasuna won éénmaal, driemaal verloren en éénmaal gelijkgespeeld.

Real Madrid - CA Osasuna
LaLiga
7 oktober 2023
16.15, Estadio Santiago Bernabéu
Scheidsrechter, Guillermo Cuadra Fernández

Terugkijkend: Real wint meer onderlinge duels dan Osasuna

Real Madrid en de spelers van CA Osasuna kwamen elkaar sinds 2018 achtmaal tegen in de LaLiga:
  • Er werden zeventien doelpunten gemaakt. Dit is gemiddeld 2,12 goals per duel.
  • De meeste treffers vielen in de tweede helft, namelijk negen goals. Dit is een gemiddelde van 1,12 per wedstrijd.
  • Daarnaast werd er 41 keer op goal geschoten. Dit is gemiddeld 5,12 schoten per wedstrijd. Spelers van Real schoten het vaakst, namelijk 26 keer.
  • Er werden vier goals gescoord met een kopbal, een gemiddelde van 0,5. Spelers van beide ploegen scoorden even vaak met een kopbal.

Vorige ontmoetingen in de LaLiga:

DatumTeamsStand
18-02-2023Osasuna
Real
0-2
02-10-2022Real
Osasuna
1-1
20-04-2022Osasuna
Real
1-3
27-10-2021Real
Osasuna
0-0
01-05-2021Real
Osasuna
2-0
09-01-2021Osasuna
Real
0-0
09-02-2020Osasuna
Real
1-4
25-09-2019Real
Osasuna
2-0

Los Blancos scoren veel

Los Blancos scoorden de laatste vijf duels gemiddeld 2 doelpunten. De vorige competitiewedstrijd won Real van Girona met 3-0. De afgelopen vijf competitiewedstrijden wonnen Los Blancos vier duels en verloren er één Real hield tweemaal de nul in de voorgaande vijf duels. Over het algemeen maakt de ploeg meer doelpunten in de tweede helft dan in de eerste helft. Nacho neemt de aankomende wedstrijd niet deel, vanwege een eerdere rode kaart.

Teamstats Real Madrid:

  • scoorde zestien goals deze competitie in acht wedstrijden. Dit is een gemiddelde van 2.
  • maakte tijdens thuiswedstrijden zes van deze goals en uit tien doelpunten.
  • de spelers schoten in totaal 44 keer op goal. Dit is gemiddeld 5,5 keer per wedstrijd.

Voorgaande vijf duels van Real in deze competitie:

DatumTeamsStand
30-09-2023Girona
Real
0-3
27-09-2023Real
Las Palmas
2-0
24-09-2023Atlético
Real
3-1
17-09-2023Real
Sociedad
2-1
02-09-2023Real
Getafe
2-1

Spelerstats Real Madrid:

  • Jude Bellingham is de topscorer van Real Madrid deze competitie, met zes doelpunten.
  • Joselu scoorde twee of meer wedstrijden achter elkaar.
  • Joselu scoorde driemaal met het hoofd.
  • Jude Bellingham maakte één goal met de linkervoet.
  • Jude Bellingham scoorde drie keer met de rechtervoet.

Spelers van Los Blancos met speelminuten deze competitie:

SpelerGoalsAssistsRoodGeelMinuten
Jude Bellingham6201605
Joselu4200433
Toni Kroos1202430
Rodrygo1100622
Brahim Díaz1000101
Aurélien Tchouaméni1001599
Federico Valverde1000635
Vinícius Júnior1000291
Fran García0201451
David Alaba0102581
Dani Carvajal0100526
Lucas Vázquez0100132
Kepa Arrizabalaga0001540
Andriy Lunin0000180
Ferland Mendy0001111
Éder Militão000050
Nacho0011286
Antonio Rüdiger0003671
Eduardo Camavinga0000450
Dani Ceballos000052
Luka Modric0001208

De spelers van CA Osasuna kleurloos

CA Osasuna kan de laatste wedstrijden weinig richting geven. Osasuna boekte de vorige wedstrijd een overwinning op Deportivo Alavés. Het werd 2-0. De afgelopen vijf competitiewedstrijden wonnen de spelers van CA Osasuna één duel, verloren driemaal en speelden één keer gelijk. Osasuna hield tweemaal de nul in de voorgaande vijf duels. Over het algemeen maakt de ploeg meer doelpunten in de tweede helft dan in de eerste helft.

Teamstats CA Osasuna:

  • maakte negen doelpunten in acht competitieduels, een gemiddelde van 1,12.
  • scoorde thuis één keer en uit achtmaal.
  • spelers schoten achttien keer op goal, gemiddeld 2,25 keer per duel.

Laatste vijf wedstrijden van Osasuna in deze competitie:

DatumTeamsStand
01-10-2023Deportivo Alavés
Osasuna
0-2
28-09-2023Osasuna
Atlético
0-2
23-09-2023Osasuna
Sevilla
0-0
17-09-2023Getafe
Osasuna
3-2
03-09-2023Osasuna
Barca
1-2

Spelerstats CA Osasuna:

  • Ante Budimir is de topscorer van CA Osasuna deze competitie, met twee doelpunten.
  • Ante Budimir scoorde tweemaal met de linkervoet.

Spelers van Osasuna met speelminuten deze competitie:

SpelerGoalsAssistsRoodGeelMinuten
Ante Budimir2102479
Aimar Oroz1101658
Nacho Vidal100056
José Arnáiz1000246
Moi Gómez1000287
Iker Muñoz1002428
Luis Avila1021310
Rubén García1000309
Jesús Areso Blanco0101292
Juan Cruz0101540
Rubén Peña0101457
Aitor Fernández0001281
Sergio Herrera0001440
Alejandro Catena0011624
David García0001630
Jorge Herrando0000180
Johan Mojica0000356
Pablo Ibáñez0010271
Jon Moncayola0001338
Lucas Torro0002334
Kike Barja0001179
Raúl García0000252

De competitiestanden van de LaLiga op 06-10-2023

TeamGesWGVDVDTPt
1Real870116621
2Barca862019820
3Girona8611181119
4Atlético751118716
5Sociedad8431161015
6Athletic842213914
7Betis8332101212
8Vallecano833291112
9Osasuna831491010
10Valencia831491010
11Getafe823310139
12Cádiz82338119
13Villarreal822410138
14Las Palmas8224478
15Sevilla721411107
16Mallorca814311147
17Deportivo Alavés82156127
18Celta81258135
19Granada812513215
20Almería803511213

Goals per 15 minuten

Overzicht van goals per 15 minuten laatste 5 wedstrijden
IntervalReal MadridCA Osasuna
Minuut 0-1500
Minuut 15-3020
Minuut 30-4511
Minuut 45-6032
Minuut 60-7520
Minuut 75-9001

Goals per 10 minuten

Overzicht van goals per 10 minuten laatste 5 wedstrijden
IntervalReal MadridCA Osasuna
Minuut 0-1000
Minuut 10-2010
Minuut 30-4010
Minuut 40-5011
Minuut 50-6021
Minuut 70-8011
Minuut 80-9010