LaLiga
Real Madrid
18 oktober 2026
21.00
Een animatie van het thuisshirt van Sevilla
Sevilla
Donkergroen stadion met verlichting en grasveld

Real Madrid - Sevilla: statistieken LaLiga

Aanstaande zondag speelt Real Madrid thuis tegen Sevilla in de 9e ronde van de LaLiga. Wij hebben de statistieken van beide ploegen voor je op een rij gezet, zodat jij betere keuzes kan maken. Op basis van de vorige ontmoetingen lijkt Real in het voordeel tegen Sevilla. Wat wordt het deze keer in Estadio Santiago Bernabéu?

De ploegen zijn elkaar dit seizoen nog niet tegengekomen, maar in vijf eerdere LaLiga-seizoenen speelden ze zestien keer tegen elkaar. Van deze duels won de Koninklijke dertienmaal, Sevilla won er één en twee keer was het gelijkspel.

Als je kijkt naar de laatste vijf competitiewedstrijden van beide clubs, dan doet Real het op papier beter: de ploeg won drie keer, verloor twee wedstrijden en speelde nul keer gelijk. Sevilla won tweemaal, éénmaal verloren en tweemaal gelijkgespeeld.

Real Madrid - Sevilla
LaLiga
18 oktober 2026
21.00, Estadio Santiago Bernabéu

Terugblik: Real wint onderlinge duels vaker dan Sevilla

Real Madrid en de spelers van Sevilla troffen elkaar vanaf 2018 zestien keer in de LaLiga:
  • Er vielen 43 goals, gemiddeld 2,69 doelpunten per wedstrijd.
  • De meeste treffers vielen in de tweede helft, namelijk 24 goals. Dit is een gemiddelde van 1,5 per wedstrijd.
  • Daarnaast werd er 91 keer op goal geschoten. Dit is gemiddeld 5,69 schoten per wedstrijd. Spelers van Real schoten het vaakst, namelijk 51 keer.
  • Zesmaal werd er gescoord met een kopbal. Dit is een gemiddelde van 0,38. Los Blancos maakten de meeste doelpunten met het hoofd, namelijk viermaal.

Vorige ontmoetingen in de LaLiga:

DatumTeamsStand
17-05-2026Sevilla
Real
0-1
20-12-2025Real
Sevilla
2-0
18-05-2025Sevilla
Real
0-2
22-12-2024Real
Sevilla
4-2
25-02-2024Real
Sevilla
1-0
21-10-2023Sevilla
Real
1-1
27-05-2023Sevilla
Real
1-2
22-10-2022Real
Sevilla
3-1
17-04-2022Sevilla
Real
2-3
28-11-2021Real
Sevilla
2-1
09-05-2021Real
Sevilla
2-2
05-12-2020Sevilla
Real
0-1
18-01-2020Real
Sevilla
2-1
22-09-2019Sevilla
Real
0-1
19-01-2019Real
Sevilla
2-0
26-09-2018Sevilla
Real
3-0

Real kleurloos

De Koninklijke kan de laatste wedstrijden weinig richting geven. De vorige competitiewedstrijd won Real van Villarreal met 1-0. De afgelopen vijf competitieduels won de Koninklijke drie wedstrijden en verloor er twee Real hield éénmaal de nul in de voorgaande vijf duels. De club scoort gemiddeld even vaak in de eerste helft als in de tweede helft.

Teamstats Real Madrid:

  • maakte negentien doelpunten in acht competitieduels, een gemiddelde van 2,38.
  • maakte tijdens thuiswedstrijden dertien van deze goals en uit zes doelpunten.
  • de spelers schoten in totaal 39 keer op goal. Dit is gemiddeld 4,88 keer per wedstrijd.

Laatste vijf wedstrijden van Real in deze competitie:

DatumTeamsStand
10-10-2026Real
Villarreal
1-0
20-09-2026Atlético
Real
2-1
15-09-2026Elche
Real
2-3
12-09-2026Real
Vallecano
4-1
04-09-2026Betis
Real
1-0

Spelerstats Real Madrid:

  • Kylian Mbappé is de topscorer van Real Madrid deze competitie, met zeven doelpunten.
  • Antonio Rüdiger en Jude Bellingham maakten ieder één goal uit een kopbal.
  • Kylian Mbappé scoorde tweemaal met de linkervoet.
  • Kylian Mbappé scoorde vijf keer met de rechtervoet.
  • Vinícius Júnior gaf drie keer een assist.

Spelers van de Koninklijke met speelminuten deze competitie:

SpelerGoalsAssistsRoodGeelMinuten
Kylian Mbappé7201720
Jude Bellingham3202620
Carlos Espí200029
Vinícius Júnior1312586
Arda Güler1201429
Yan Diomande1101371
Álvaro Carreras1001247
Antonio Rüdiger1001307
Federico Valverde0200654
Trent Alexander-Arnold0100266
Bernardo Silva0100284
Thibaut Courtois0000720
Marc Cucurella0000477
Denzel Dumfries0001421
Dean Huijsen0010502
Ibrahima Konaté0004630
Eduardo Camavinga0002258
Aurélien Tchouaméni0001269
Brahim Díaz0000101
Endrick00005

Sevilla kleurloos

De spelers van Sevilla geven laatste wedstrijden weinig richting. De vorige competitiewedstrijd speelde Sevilla gelijk tegen Levante (3-3). De afgelopen vijf competitieduels won Sevilla twee wedstrijden, verloor éénmaal en speelde twee keer gelijk. In twee van de vijf voorgaande wedstrijden hield Sevilla de nul. Over het algemeen maakt de ploeg meer doelpunten in de tweede helft dan in de eerste helft.

Teamstats Sevilla:

  • maakte dertien doelpunten in acht competitieduels, een gemiddelde van 1,62.
  • scoorde thuis vijf keer en uit achtmaal.
  • de spelers schoten in totaal 21 keer op goal. Dit is gemiddeld 2,62 keer per wedstrijd.

Voorgaande vijf duels van Sevilla in deze competitie:

DatumTeamsStand
12-10-2026Levante
Sevilla
3-3
19-09-2026Sevilla
Barca
1-3
16-09-2026Deportivo La Coruña
Sevilla
0-1
11-09-2026Sevilla
Valencia
1-0
06-09-2026Espanyol
Sevilla
1-1

Spelerstats Sevilla:

  • Isaac Romero en Miguel Ángel Sierra zijn de topscorers van Sevilla deze competitie, met ieder twee doelpunten.
  • Juan Iglesias en Youssouf Fofana scoorden ieder éénmaal met het hoofd.
  • Isaac Romero maakte twee goals met de linkervoet.
  • Robbie Ure gaf tweemaal een assist.

Spelers van Sevilla met speelminuten deze competitie:

SpelerGoalsAssistsRoodGeelMinuten
Isaac Romero2114237
Miguel Ángel Sierra2002566
Robbie Ure1201466
Joaquin Gauna1100157
Youssouf Fofana1100366
Félix Correia1101296
Juan Iglesias1002720
Jon Guridi1003357
Chidera Ejuke1001215
Peque1001158
Lucas Stassin1000197
Giorgi Kochorashvili0101276
Odysseas Vlachodimos0000720
Jose Angel Carmona000066
Andrés Castrín0001570
Julio Díaz0000103
Kike Salas0011538
Arouna Sangante0010282
Gabriel Suazo0002720
Lucien Agoumé0002720
Manu Bueno000029
Nico Guillén000190
Alfon000146
Rubén Vargas000021

De competitiestanden van de LaLiga op 16-10-2026

TeamGesWGVDVDTPt
1Barca880034724
2Atlético861118819
3Betis861114919
4Real860219818
5Sevilla8422131214
6Sociedad8413121513
7Deportivo Alavés832312811
8Deportivo La Coruña8242121110
9Celta8152868
10Athletic6222768
11Villarreal822413138
12Espanyol822411118
13Vallecano722311168
14Getafe82244108
15Racing Santander822413238
16Osasuna82248188
17Levante713311156
18Elche813411176
19Valencia81256155
20Málaga80444134

Goals per 15 minuten

Overzicht van goals per 15 minuten laatste 5 wedstrijden
IntervalReal MadridSevilla
Minuut 0-1511
Minuut 15-3011
Minuut 30-4520
Minuut 45-6002
Minuut 60-7510
Minuut 75-9012

Goals per 10 minuten

Overzicht van goals per 10 minuten laatste 5 wedstrijden
IntervalReal MadridSevilla
Minuut 0-1000
Minuut 10-2022
Minuut 30-4000
Minuut 40-5020
Minuut 50-6000
Minuut 70-8002
Minuut 80-9010