LaLiga
Real Madrid
10 oktober 2026
21.00
Villarreal
Villarreal CF
Donkergroen stadion met verlichting en grasveld

Real Madrid - Villarreal CF: statistieken LaLiga

Komende zaterdag staat Real Madrid tegen Villarreal CF op het programma. Wij hebben de statistieken van beide ploegen voor je gecheckt. Real heeft historisch het overwicht bij treffers met Villarreal. Kunnen Los Blancos dit doortrekken?

De clubs hebben dit seizoen nog niet tegen elkaar gespeeld, maar in de eerdere vijf LaLiga-seizoenen zijn de ploegen elkaar zestienmaal tegengekomen. Van deze duels won de Koninklijke achtmaal, Villarreal CF won er twee en zes keer was het gelijkspel.

Als je kijkt naar de laatste vijf competitiewedstrijden van beide clubs, dan doet Real het op papier beter: de ploeg won drie keer, verloor twee wedstrijden en speelde nul keer gelijk. Villarreal won tweemaal, driemaal verloren en niet gelijkgespeeld.

Real Madrid - Villarreal CF
LaLiga
10 oktober 2026
21.00, Estadio Santiago Bernabéu

Terugblik: Real wint onderlinge duels vaker dan Villarreal

De Koninklijke en de spelers van Villarreal CF kwamen elkaar sinds 2018 zestienmaal tegen in de LaLiga:
  • Er vielen 53 goals, gemiddeld 3,31 doelpunten per wedstrijd.
  • Na rust werden de meeste goals gescoord, namelijk 29 doelpunten. Gemiddeld zijn dit 1,81 goals per duel.
  • Daarnaast werd er 97 keer op goal geschoten. Dit is gemiddeld 6,06 schoten per wedstrijd. Los Blancos schoten het vaakst op doel, namelijk 56 keer.
  • Er werden tien goals gescoord met een kopbal, een gemiddelde van 0,62. Los Blancos maakten de meeste doelpunten met het hoofd, namelijk zesmaal.

Vorige ontmoetingen in de LaLiga:

DatumTeamsStand
24-01-2026Villarreal
Real
0-2
04-10-2025Real
Villarreal
3-1
15-03-2025Villarreal
Real
1-2
05-10-2024Real
Villarreal
2-0
19-05-2024Villarreal
Real
4-4
17-12-2023Real
Villarreal
4-1
08-04-2023Real
Villarreal
2-3
07-01-2023Villarreal
Real
2-1
12-02-2022Villarreal
Real
0-0
25-09-2021Real
Villarreal
0-0
22-05-2021Real
Villarreal
2-1
21-11-2020Villarreal
Real
1-1
16-07-2020Real
Villarreal
2-1
01-09-2019Villarreal
Real
2-2
05-05-2019Real
Villarreal
3-2
03-01-2019Villarreal
Real
2-2

Real scoort veel

Real Madrid scoorde de laatste vijf wedstrijden gemiddeld 2,4 goals per wedstrijd. Het vorige duel verloor Real van Atlético. Het werd 1-2. De afgelopen vijf competitieduels won Real Madrid drie wedstrijden en verloor er twee In één van de vijf voorgaande wedstrijden hield Real de nul. De club scoort gemiddeld vaker in de eerste helft dan in de tweede helft.

Teamstats Real Madrid:

  • scoorde achttien goals deze competitie in zeven wedstrijden. Dit is een gemiddelde van 2,57.
  • maakte tijdens thuiswedstrijden twaalf van deze goals en uit zes doelpunten.
  • de spelers schoten in totaal 36 keer op goal. Dit is gemiddeld 5,14 keer per wedstrijd.

Laatste vijf wedstrijden van Real in deze competitie:

DatumTeamsStand
20-09-2026Atlético
Real
2-1
15-09-2026Elche
Real
2-3
12-09-2026Real
Vallecano
4-1
04-09-2026Betis
Real
1-0
30-08-2026Real
Málaga
4-0

Spelerstats Real Madrid:

  • Kylian Mbappé is de topscorer van Real Madrid deze competitie, met zeven doelpunten.
  • Antonio Rüdiger en Jude Bellingham maakten ieder één goal uit een kopbal.
  • Kylian Mbappé scoorde tweemaal met de linkervoet.
  • Kylian Mbappé maakte vijf goals met de rechtervoet.
  • Vinícius Júnior gaf driemaal een assist.

Spelers van de Koninklijke met speelminuten deze competitie:

SpelerGoalsAssistsRoodGeelMinuten
Kylian Mbappé7200630
Jude Bellingham3201530
Carlos Espí200029
Vinícius Júnior1302565
Arda Güler1201352
Álvaro Carreras1001202
Antonio Rüdiger1000217
Trent Alexander-Arnold0100214
Bernardo Silva0100284
Federico Valverde0100564
Yan Diomande0101285
Thibaut Courtois0000630
Marc Cucurella0000432
Denzel Dumfries0001416
Dean Huijsen0010502
Ibrahima Konaté0003540
Eduardo Camavinga0002244
Aurélien Tchouaméni0000179
Brahim Díaz0000101
Endrick00005

De spelers van Villarreal CF kleurloos

El Submarino Amarillo kan de laatste wedstrijden weinig richting geven. De vorige competitiewedstrijd won Villarreal van Levante met 3-1. De afgelopen vijf competitiewedstrijden wonnen de spelers van Villarreal CF twee duels en verloren er drie In geen enkele van de voorgaande vijf wedstrijden hield Villarreal de nul. De club scoort gemiddeld vaker in de eerste helft dan in de tweede helft.

Teamstats Villarreal CF:

  • maakte dertien doelpunten in zeven competitieduels, een gemiddelde van 1,86.
  • maakte tijdens thuiswedstrijden zes van deze goals en uit zeven doelpunten.
  • spelers schoten 34 keer op goal, gemiddeld 4,86 keer per duel.

Laatste vijf wedstrijden van Villarreal in deze competitie:

DatumTeamsStand
20-09-2026Villarreal
Levante
3-1
17-09-2026Málaga
Villarreal
1-3
14-09-2026Villarreal
Betis
1-2
05-09-2026Villarreal
Deportivo La Coruña
2-3
28-08-2026Deportivo Alavés
Villarreal
1-0

Spelerstats Villarreal CF:

  • Pape Gueye is de topscorer van El Submarino Amarillo deze competitie, met drie doelpunten.
  • Alberto Moleiro scoorde minstens twee wedstrijden achter elkaar.
  • Pape Gueye scoorde driemaal met de linkervoet.
  • Alberto Moleiro gaf driemaal een assist.

Spelers van de spelers van Villarreal CF met speelminuten deze competitie:

SpelerGoalsAssistsRoodGeelMinuten
Pape Gueye3001527
Alberto Moleiro2300413
Georges Mikautadze2100422
Gerard Moreno2000298
Nicolas Pépé2001425
Ayoze Pérez1200352
Ilias Akhomach0201185
Renato Veiga0101630
Péter Gulácsi0000270
Lucio Junior0000360
Sergi Cardona0000270
Logan Costa000083
Juan Foyth0002270
Alex Freeman0000316
Santiago Mourino0002340
Pau Navarro0000259
Carlos Romero0001388
Tajon Buchanan0002381
Santi Comesaña0001361
Carlos Macia000061
Nathan-Dylan Saliba0000297
Tani Oluwaseyi000057

De competitiestanden van de LaLiga op 08-10-2026

TeamGesWGVDVDTPt
1Barca770031721
2Atlético751116716
3Betis75119716
4Real750218815
5Sevilla741210913
6Deportivo Alavés732211611
7Deportivo La Coruña724110810
8Sociedad731391310
9Villarreal722313128
10Athletic6222768
11Getafe7223478
12Vallecano722311168
13Osasuna72236138
14Celta7142867
15Espanyol721410107
16Racing Santander721411217
17Levante61238125
18Elche712411175
19Valencia71154134
20Málaga70343123

Goals per 15 minuten

Overzicht van goals per 15 minuten laatste 5 wedstrijden
IntervalReal MadridVillarreal CF
Minuut 0-1510
Minuut 15-3022
Minuut 30-4532
Minuut 45-6001
Minuut 60-7500
Minuut 75-9012

Goals per 10 minuten

Overzicht van goals per 10 minuten laatste 5 wedstrijden
IntervalReal MadridVillarreal CF
Minuut 0-1000
Minuut 10-2031
Minuut 30-4001
Minuut 40-5030
Minuut 50-6002
Minuut 70-8001
Minuut 80-9000