Keuken Kampioen Divisie
RKC
RKC Waalwijk
30 oktober 2026
20.00
Rood voetbalshirt met zwarte accenten aan mouwen, kraag en onderzijde, geïnspireerd op Urawa Red Diamonds
Almere City FC
Donkergroen stadion met verlichting en grasveld
RKC Waalwijk

RKC Waalwijk - Almere City FC: statistieken Keuken Kampioen Divisie

Komende vrijdag staat RKC Waalwijk tegen Almere City FC op het programma. Wij hebben de statistieken van beide ploegen voor je gecheckt. Almere City heeft historisch het overwicht bij treffers met RKC. Kunnen de Almeerders dit doortrekken?

De ploegen zijn elkaar dit seizoen nog niet tegengekomen, maar in vijf eerdere Keuken Kampioen Divisie-seizoenen speelden ze vier keer tegen elkaar. Van deze wedstrijden won RKC één keer, Almere City won er twee en één keer eindigde de wedstrijd in gelijkspel.

Als je kijkt naar de laatste vijf competitiewedstrijden van beide clubs, dan doet Almere City het op papier beter: de ploeg won twee keer, verloor drie wedstrijden en speelde nul keer gelijk. RKC won niet, tweemaal verloren en driemaal gelijkgespeeld.

RKC Waalwijk - Almere City FC
Keuken Kampioen Divisie
30 oktober 2026
20.00, Mandemakers Stadion

Terugkijkend: Almere City wint meer onderlinge duels dan RKC

De formatie van Sander Duits en de Almeerders troffen elkaar vanaf 2018 vier keer in de Keuken Kampioen Divisie:
  • Er vielen tien goals, gemiddeld 2,5 doelpunten per wedstrijd.
  • Voor rust werden de meeste goals gescoord, namelijk vijf doelpunten. Gemiddeld zijn dit 1,25 goals per duel.

Vorige ontmoetingen in de Keuken Kampioen Divisie:

DatumTeamsStand
17-03-2026Almere City
RKC
2-2
30-08-2025RKC
Almere City
2-0
15-02-2019RKC
Almere City
0-1
28-09-2018Almere City
RKC
2-1

De Waalwijkers al een tijd zonder winst

De formatie van Sander Duits heeft het moeilijk en kan de laatste vijf wedstrijden geen overwinning boeken. Het vorige duel speelde RKC gelijk tegen De Graafschap. Het werd 1-1. De afgelopen vijf competitieduels verloor de formatie van Sander Duits twee wedstrijden en speelde er drie gelijk. In geen enkele van de voorgaande vijf wedstrijden hield RKC de nul. Over het algemeen maakt de ploeg meer doelpunten in de tweede helft dan in de eerste helft.

Teamstats RKC Waalwijk:

  • maakte 21 doelpunten in twaalf competitieduels, een gemiddelde van 1,75.
  • maakte tijdens thuiswedstrijden zestien van deze goals en uit vijf doelpunten.

Laatste vijf wedstrijden van RKC in deze competitie:

DatumTeamsStand
23-10-2026De Graafschap
RKC
1-1
18-10-2026RKC
Volendam
1-1
09-10-2026Heracles
RKC
3-0
03-10-2026RKC
Emmen
1-1
26-09-2026Roda
RKC
2-0

Spelers van RKC met speelminuten deze competitie:

SpelerGoalsAssistsRoodGeelMinuten
Jesse van de Haar3102719
Yoram van der Veen3100421
Keyan Varela3101448
Faissal Al Mazyani2101872
Jordy de Wijs20021032
Juan Familia-Castillo1300810
Ryan Fage1101705
Liam van Gelderen1001900
Thijs van Leeuwen1000691
Virgil Misidjan1000363
Finn Stokkers1001513
Haye van Gemert100017
Jochem Nap0301864
Tim van de Loo0101449
Azzedine Dkidak0101228
Niek Schiks0000900
Mark Spenkelink0000180
Navajo Bakboord0001108
Nazjir Held0000369
Bart Kemmeren000082
Loek Postma0005827
Sven van der Plas0000229
Rein van Hedel0000207

De ploeg uit Flevoland zonder richting

De Almeerders geven laatste wedstrijden weinig richting. Het vorige duel verloor Almere City van Roda. Het werd 2-3. De afgelopen vijf competitieduels won de club uit Almere twee wedstrijden en verloor er drie Almere City hield tweemaal de nul in de voorgaande vijf duels. Over het algemeen maakt de ploeg meer doelpunten in de eerste helft dan in de tweede helft.

Teamstats Almere City FC:

  • maakte 25 doelpunten in twaalf competitieduels, een gemiddelde van 2,08.
  • maakte tijdens thuiswedstrijden tien van deze goals en uit vijftien doelpunten.

Voorgaande vijf duels van Almere City in deze competitie:

DatumTeamsStand
23-10-2026Almere City
Roda
2-3
17-10-2026Emmen
Almere City
2-1
09-10-2026Almere City
Eindhoven
3-0
03-10-2026Almere City
Volendam
1-0
25-09-2026Dordrecht
Almere City
3-2

Spelerstats Almere City FC:

  • Ferdy Druijf is de topscorer van de club uit Almere deze competitie, met zeven doelpunten.

Spelers van de Almeerders met speelminuten deze competitie:

SpelerGoalsAssistsRoodGeelMinuten
Ferdy Druijf7301790
Emmanuel Poku4302831
Olivier de Nijs3100162
Marley Dors2301906
Enzo Cornelisse2201951
Jamie Jacobs1200438
Byron Burgering1200401
Milan de Haan1101370
Hamza el Dahri1101623
Joey Jacobs10021004
Martin Wasinski1000579
Mees Hoedemakers0102563
Immanuel Ghogli010025
Wessel Speel00001080
Teun Bijleveld0000871
Job Kalisvaart0000166
James Lawrence0001772
Bas Pennock00014
Damian van Bruggen0000400
Emmanuel van de Blaak0001241
Twan van der Zeeuw00003
Jereno van Gom0000225
Tiziano Vianello000072
Lev Lenssen000011
Jochem Ritmeester van de Kamp0000159
Bas Huisman0000281

De competitiestanden van de Keuken Kampioen Divisie op 28-10-2026

TeamGesWGVDVDTPt
1Heracles12921371429
2VVV12813342025
3Emmen12813261925
4Almere City12714251222
5Roda12642151122
6NAC12633232021
7Volendam12615292019
8Jong AZ12525312617
9Vitesse12525161717
10MVV12525162717
11RKC12372211716
12Jong PSV12444171916
13Den Bosch12435182115
14Oss12417192013
15Jong Ajax12336182912
16De Graafschap12336152612
17Eindhoven12327162511
18Dordrecht12327163111
19Helmond1223720269
20Jong Utrecht1221919317

Goals per 15 minuten

Overzicht van goals per 15 minuten laatste 5 wedstrijden
IntervalRKC WaalwijkAlmere City FC
Minuut 0-1503
Minuut 15-3011
Minuut 30-4501
Minuut 45-6001
Minuut 60-7500
Minuut 75-9021

Goals per 10 minuten

Overzicht van goals per 10 minuten laatste 5 wedstrijden
IntervalRKC WaalwijkAlmere City FC
Minuut 0-1001
Minuut 10-2002
Minuut 30-4011
Minuut 40-5001
Minuut 50-6000
Minuut 70-8001
Minuut 80-9000