Serie A
Sassuolo
Sassuolo
2 november 2026
18.30
Fiorentina
Fiorentina
Donkergroen stadion met verlichting en grasveld
Sassuolo

Sassuolo - Fiorentina: statistieken Serie A

Komende maandag staat Sassuolo tegen Fiorentina op het programma. Wij hebben de statistieken van beide ploegen voor je gecheckt. Sassuolo heeft historisch het overwicht maar Fiorentina lijkt in betere vorm. Kunnen de spelers van Sassuolo dit doortrekken?

De ploegen zijn elkaar dit seizoen nog niet tegengekomen, maar in vijf eerdere Serie A-seizoenen speelden ze veertien keer tegen elkaar. Van deze wedstrijden won Sassuolo zes keer, Fiorentina won er vier en vier keer eindigde de wedstrijd in gelijkspel.

Als je kijkt naar de laatste vijf competitiewedstrijden van beide clubs, dan doet Fiorentina het op papier beter: de ploeg won nul keer, verloor drie wedstrijden en speelde twee keer gelijk. Sassuolo won niet, viermaal verloren en éénmaal gelijkgespeeld.

Sassuolo - Fiorentina
Serie A
2 november 2026
18.30, Mapei Stadium

Terugkijkend: Sassuolo wint meer onderlinge duels dan Fiorentina

Sassuolo en I Viola troffen elkaar vanaf 2018 veertien keer in de Serie A:
  • Er werden 45 doelpunten gemaakt. Dit is gemiddeld 3,21 goals per duel.
  • Na rust werden de meeste goals gescoord, namelijk 30 doelpunten. Gemiddeld zijn dit 2,14 goals per duel.
  • Daarnaast werd er 84 keer op goal geschoten. Dit is gemiddeld 6 schoten per wedstrijd. Spelers van Fiorentina schoten het vaakst, namelijk 49 keer.
  • Zevenmaal werd er gescoord met een kopbal. Dit is een gemiddelde van 0,5. Fiorentina scoorde met vijf kopballen de meeste.

Vorige ontmoetingen in de Serie A:

DatumTeamsStand
26-04-2026Fiorentina
Sassuolo
0-0
06-12-2025Sassuolo
Fiorentina
3-1
28-04-2024Fiorentina
Sassuolo
5-1
06-01-2024Sassuolo
Fiorentina
1-0
02-06-2023Sassuolo
Fiorentina
1-3
07-01-2023Fiorentina
Sassuolo
2-1
26-02-2022Sassuolo
Fiorentina
2-1
19-12-2021Fiorentina
Sassuolo
2-2
17-04-2021Sassuolo
Fiorentina
3-1
16-12-2020Fiorentina
Sassuolo
1-1
01-07-2020Fiorentina
Sassuolo
1-3
30-10-2019Sassuolo
Fiorentina
1-2
29-04-2019Fiorentina
Sassuolo
0-1
09-12-2018Sassuolo
Fiorentina
3-3

Sassuolo al een tijdje zonder winst

De spelers van Sassuolo hebben het lastig en kunnen de laatste vijf duels niet winnen. Het vorige duel verloor Sassuolo van Lazio. Het werd 2-6. De afgelopen vijf competitiewedstrijden verloren de spelers van Sassuolo vier duels en speelden er één gelijk. In geen enkele van de voorgaande vijf wedstrijden hield Sassuolo de nul. Over het algemeen maakt de ploeg meer doelpunten in de eerste helft dan in de tweede helft. Kristian Thorstvedt neemt de aankomende wedstrijd niet deel, vanwege een eerdere rode kaart.

Teamstats Sassuolo:

  • scoorde veertien goals deze competitie in negen wedstrijden. Dit is een gemiddelde van 1,56.
  • scoorde thuis acht keer en uit zesmaal.
  • de spelers schoten in totaal 33 keer op goal. Dit is gemiddeld 3,67 keer per wedstrijd.

Voorgaande vijf duels van Sassuolo in deze competitie:

DatumTeamsStand
27-10-2026Sassuolo
Lazio
2-6
24-10-2026Como
Sassuolo
2-0
16-10-2026Frosinone
Sassuolo
4-2
11-10-2026Sassuolo
Milan
1-1
18-09-2026Monza
Sassuolo
2-1

Spelerstats Sassuolo:

  • Vasilije Adžic is de topscorer van Sassuolo deze competitie, met drie doelpunten.
  • Cas Odenthal maakte één goal uit een kopbal.
  • Kristian Thorstvedt en Domenico Berardi scoorden ieder twee keer met de linkervoet.
  • Vasilije Adžic maakte drie goals met de rechtervoet.
  • Simone Cinquegrano en Darryl Bakola gaven ieder twee keer een assist.

Spelers van Sassuolo met speelminuten deze competitie:

SpelerGoalsAssistsRoodGeelMinuten
Vasilije Adžic3100369
Sebastiano Esposito2100337
Cas Odenthal2000335
Kristian Thorstvedt2011344
Domenico Berardi2002531
Josh Doig1100687
Cristian Volpato1001213
Kieron Bowie1001481
Darryl Bakola0200613
Simone Cinquegrano0200552
Fedde Leysen0101403
Nemanja Matic0101607
Armand Lauriente0101722
Arijanet Muric0000630
Stefano Turati0000180
Duje Caleta-Car0000453
Fali Candé0000118
Jay Idzes0001260
Tomasso Macchioni000074
Rafael Obrador0000127
Ignace Van der Brempt0001259
Sebastian Walukiewicz00009
Andrea Ghion000032
Luca Lipani0002297
Ibrahim Sulemana000076
Riccardo Ciervo00001
Benjamin Dominguez0000173
Gabriel Kulla00003
Laurs Skjellerup00009

Fiorentina al een tijdje zonder winst

I Viola hebben het lastig en kunnen de laatste vijf duels niet winnen. Het vorige duel speelde Fiorentina gelijk tegen Atalanta. Het werd 2-2. De afgelopen vijf competitiewedstrijden verloren I Viola drie duels en speelden er twee gelijk. Fiorentina hield in geen enkele van de voorgaande vijf duels de nul. Over het algemeen maakt de ploeg meer doelpunten in de tweede helft dan in de eerste helft.

Teamstats Fiorentina:

  • maakte elf doelpunten in negen competitieduels, een gemiddelde van 1,22.
  • maakte tijdens thuiswedstrijden vijf van deze goals en uit zes doelpunten.
  • de spelers schoten in totaal 35 keer op goal. Dit is gemiddeld 3,89 keer per wedstrijd.

Voorgaande vijf duels van Fiorentina in deze competitie:

DatumTeamsStand
29-10-2026Fiorentina
Atalanta
2-2
25-10-2026Inter
Fiorentina
2-1
18-10-2026Fiorentina
Como
1-3
10-10-2026Genoa
Fiorentina
2-1
20-09-2026Fiorentina
Napoli
1-1

Spelerstats Fiorentina:

  • Franco Mastantuono is de topscorer van Fiorentina deze competitie, met drie doelpunten.
  • Franco Mastantuono en Alieu Njie scoorden ieder éénmaal met het hoofd.
  • Franco Mastantuono en Mateo Pellegrino scoorden ieder twee keer met de linkervoet.
  • Alejandro Jiménez maakte twee goals met de rechtervoet.
  • Alejandro Jiménez en Nicolò Fagioli gaven ieder twee keer een assist.

Spelers van Fiorentina met speelminuten deze competitie:

SpelerGoalsAssistsRoodGeelMinuten
Franco Mastantuono3002702
Alejandro Jiménez2201607
Mateo Pellegrino2002642
Alieu Njie1101525
João Mário1000277
Marin Pongracic1000211
Nicolò Fagioli0201677
Radu Dragusin0101810
Cher N'Dour0101747
Beto0100186
David De Gea0001810
Dodo0001139
Luca Ranieri0002309
Víctor Valdepeñas0001442
Viery0003493
Arthur Atta0000335
Marco Brescianini0000330
Christ Inao Oulai0001214
Rolando Mandragora000037
Wilfried Gnonto0001234
Pedro Gonçalves0000122
Albert Gudmundsson000171
Moise Kean000028

De competitiestanden van de Serie A op 31-10-2026

TeamGesWGVDVDTPt
1Inter9810251025
2Lazio981022725
3Roma963023821
4Como962117820
5Milan9531181118
6Frosinone9522221417
7Napoli9423171114
8Juventus9423111014
9Bologna10424141314
10Torino9414141413
11Cagliari941481313
12Atalanta9324161711
13Genoa931581310
14Lecce930610199
15Sassuolo922514228
16Monza1021717247
17Udinese91269185
18Fiorentina912611215
19Parma91265155
20Venezia91086193

Goals per 15 minuten

Overzicht van goals per 15 minuten laatste 5 wedstrijden
IntervalSassuoloFiorentina
Minuut 0-1510
Minuut 15-3010
Minuut 30-4521
Minuut 45-6002
Minuut 60-7512
Minuut 75-9010

Goals per 10 minuten

Overzicht van goals per 10 minuten laatste 5 wedstrijden
IntervalSassuoloFiorentina
Minuut 0-1010
Minuut 10-2010
Minuut 30-4000
Minuut 40-5010
Minuut 50-6011
Minuut 70-8002
Minuut 80-9012