LaLiga
Sevilla
3 december 2023
18.30
Villarreal CF

Sevilla - Villarreal CF: statistieken LaLiga

Aanstaande zondag speelt Sevilla thuis tegen Villarreal CF in de 15e ronde van de LaLiga. Wij hebben de statistieken van beide ploegen voor je op een rij gezet, zodat jij betere keuzes kan maken. Villarreal lijkt in betere vorm tegen Sevilla, maar wie trekt er aan het langste eind in Estadio Ramón Sánchez Pizjuan?

Sevilla

Sevilla - Villarreal CF: statistieken LaLiga

Aanstaande zondag speelt Sevilla thuis tegen Villarreal CF in de 15e ronde van de LaLiga. Wij hebben de statistieken van beide ploegen voor je op een rij gezet, zodat jij betere keuzes kan maken. Villarreal lijkt in betere vorm tegen Sevilla, maar wie trekt er aan het langste eind in Estadio Ramón Sánchez Pizjuan?

De clubs hebben dit seizoen nog niet tegen elkaar gespeeld, maar in de eerdere vijf LaLiga-seizoenen zijn de ploegen elkaar tienmaal tegengekomen. Iedere ploeg won driemaal en vier wedstrijden eindigden met gelijke stand.

De laatste vijf competitiewedstrijden presteert Villarreal op papier beter dan Sevilla. El Submarino Amarillo won twee keer, verloor twee wedstrijden en speelde één keer gelijk. Sevilla won niet, verloor één duel en speelde viermaal gelijk.

Sevilla - Villarreal CF
LaLiga
3 december 2023
18.30, Estadio Ramón Sánchez Pizjuan
Scheidsrechter, Isidro Diaz de Mera

Terugkijkend: teams opgewassen tegen elkaar

Sevilla en de spelers van Villarreal CF troffen elkaar vanaf 2018 tien keer in de LaLiga:
  • Er werden 24 doelpunten gemaakt. Dit is gemiddeld 2,4 goals per duel.
  • De meeste treffers vielen in de tweede helft, namelijk dertien goals. Dit is een gemiddelde van 1,3 per wedstrijd.
  • Daarnaast werd er 62 keer op goal geschoten, gemiddeld 6,2 keer per wedstrijd. de spelers van Villarreal CF schoten het vaakst op doel, namelijk 34 keer.
  • Zesmaal werd er gescoord met een kopbal. Dit is een gemiddelde van 0,6. Villarreal scoorde met vier kopballen de meeste.

Vorige ontmoetingen in de LaLiga:

DatumTeamsStand
23-04-2023Sevilla
Villarreal
2-1
18-09-2022Villarreal
Sevilla
1-1
08-05-2022Villarreal
Sevilla
1-1
04-12-2021Sevilla
Villarreal
1-0
16-05-2021Villarreal
Sevilla
4-0
29-12-2020Sevilla
Villarreal
2-0
22-06-2020Villarreal
Sevilla
2-2
15-12-2019Sevilla
Villarreal
1-2
17-02-2019Villarreal
Sevilla
3-0
26-08-2018Sevilla
Villarreal
0-0

De spelers van Sevilla al een tijd zonder winst

Sevilla heeft het moeilijk en kan de laatste zeven wedstrijden geen overwinning boeken. Het vorige duel verloor Sevilla van Sociedad. Het werd 1-2. De afgelopen vijf competitieduels verloor Sevilla één wedstrijd en speelde er vier gelijk. In geen enkele van de voorgaande vijf wedstrijden hield Sevilla de nul. De club scoort gemiddeld vaker in de tweede helft dan in de eerste helft. Sergio Ramos en Jesús Navas spelen het komende duel niet, vanwege een eerdere rode kaart.

Teamstats Sevilla:

  • scoorde negentien goals deze competitie in dertien wedstrijden. Dit is een gemiddelde van 1,46.
  • scoorde thuis twaalf keer en uit zevenmaal.
  • spelers schoten 50 keer op goal, gemiddeld 3,85 keer per duel.

Laatste vijf wedstrijden van Sevilla in deze competitie:

DatumTeamsStand
26-11-2023Sociedad
Sevilla
2-1
12-11-2023Sevilla
Betis
1-1
04-11-2023Celta
Sevilla
1-1
28-10-2023Cádiz
Sevilla
2-2
21-10-2023Sevilla
Real
1-1

Spelerstats Sevilla:

  • Youssef En-Nesyri is met vijf goals de topscorer van de spelers van Sevilla in deze competitie.
  • Youssef En-Nesyri maakte vier goals uit een kopbal.
  • Erik Lamela maakte twee goals met de linkervoet.
  • Ivan Rakitic scoorde tweemaal met de rechtervoet.
  • Adrià Pedrosa en Juanlu Sánchez gaven ieder twee keer een assist.

Spelers van Sevilla met speelminuten deze competitie:

SpelerGoalsAssistsRoodGeelMinuten
Youssef En-Nesyri5001808
Ivan Rakitic2103999
Dodi Lukebakio2100622
Erik Lamela2003341
Djibril Sow1102632
Lucas Ocampos1104968
Suso1102616
Kike Salas1002174
Nemanja Gudelj1005887
Rafa Mir1001195
Adrià Pedrosa0201686
Juanlu Sánchez0201365
Loïc Badé0111888
Bono000090
Marko Dmitrovic0000450
Ørjan Nyland0000630
Federico Gattoni000010
Tanguy Nianzou000018
Sergio Ramos0013448
Marcos Acuña0002412
Fernando0000373
Jordán0001255
Jesús Navas0012810
Boubakary Soumaré0003437
Oliver Torres0003562
Jesús Corona000017
Mariano Díaz0000171
Adnan Januzaj000044

Villarreal CF scoort veel

De spelers van Villarreal CF scoorden de laatste vijf duels gemiddeld 2 doelpunten. Villarreal boekte de vorige wedstrijd een overwinning op Osasuna. Het werd 3-1. De afgelopen vijf competitieduels won El Submarino Amarillo twee wedstrijden, verloor tweemaal en speelde één keer gelijk. Villarreal hield in geen enkele van de voorgaande vijf duels de nul. De club scoort gemiddeld vaker in de tweede helft dan in de eerste helft.

Teamstats Villarreal CF:

  • scoorde 21 goals deze competitie in veertien wedstrijden. Dit is een gemiddelde van 1,5.
  • scoorde thuis veertien keer en uit zevenmaal.
  • spelers schoten 35 keer op goal, gemiddeld 2,5 keer per duel.

Laatste vijf wedstrijden van Villarreal in deze competitie:

DatumTeamsStand
26-11-2023Villarreal
Osasuna
3-1
12-11-2023Atlético
Villarreal
3-1
05-11-2023Villarreal
Athletic
2-3
30-10-2023Granada
Villarreal
2-3
22-10-2023Villarreal
Deportivo Alavés
1-1

Spelerstats Villarreal CF:

  • Gerard Moreno is met acht goals de topscorer van de spelers van Villarreal CF in deze competitie.
  • Alexander Sørloth maakte twee goals uit een kopbal.
  • Gerard Moreno scoorde zes keer met de linkervoet.
  • Gerard Moreno maakte twee goals met de rechtervoet.
  • Alex Baena gaf vijf keer een assist.

Spelers van Villarreal CF met speelminuten deze competitie:

SpelerGoalsAssistsRoodGeelMinuten
Gerard Moreno8200905
Alexander Sørloth6101979
José Luis Morales3000389
Alex Baena1514887
Juan Foyth1101883
Daniel Parejo11021135
Jorge Cuenca1001637
Alfonso Pedraza0212671
Alberto Moreno0110452
Étienne Capoue0103880
Ilias Akhomach0102347
Filip Jörgensen00011260
Raúl Albiol0003978
Adria Altimira0000350
Matteo Gabbia0002479
Kiko0003201
Aïssa Mandi0002467
Carlos Romero0001171
Santi Comesaña0004324
Denis Suárez0000131
Ramón Terrats0002466
Manu Trigueros0000125
Ben Brereton0002230
Jorge Pascual000014
Yéremi Pino0004479

De competitiestanden van de LaLiga op 01-12-2023

TeamGesWGVDVDTPt
1Real14112131935
2Girona141121321735
3Atlético131012301231
4Barca14941271431
5Athletic14743261825
6Sociedad14743251725
7Betis14662181624
8Getafe14473171819
9Vallecano14473161819
10Valencia14545161819
11Las Palmas14536111318
12Villarreal14437212515
13Deportivo Alavés14437141915
14Osasuna14428162414
15Sevilla13265191912
16Cádiz14257112111
17Mallorca14176132010
18Celta1415814248
19Granada1414919337
20Almería14031116373

Goals per 15 minuten

Overzicht van goals per 15 minuten laatste 5 wedstrijden
IntervalSevillaVillarreal CF
Minuut 0-1500
Minuut 15-3004
Minuut 30-4510
Minuut 45-6001
Minuut 60-7522
Minuut 75-9023

Goals per 10 minuten

Overzicht van goals per 10 minuten laatste 5 wedstrijden
IntervalSevillaVillarreal CF
Minuut 0-1000
Minuut 10-2001
Minuut 30-4003
Minuut 40-5010
Minuut 50-6000
Minuut 70-8001
Minuut 80-9021