Eredivisie
grijs TOTO sportshirt met korte mouwen
Telstar
11 oktober 2026
14.30
ADO_Den_Haag
ADO Den Haag
Donkergroen stadion met verlichting en grasveld
telstar-stadion

Telstar - ADO Den Haag: statistieken Eredivisie

Telstar treft ADO Den Haag in Velsen voor de Eredivisie. Wij hebben de cijfers naast elkaar gezet, om jouw weddenschappen beter te maken. Telstar tegen ADO: wie heeft de overhand?

De afgelopen vijf competitiewedstrijden lijken de resultaten van de twee clubs op elkaar: de ploegen wonnen ieder nul keer en verloren drie wedstrijden.

Telstar - ADO Den Haag
Eredivisie
11 oktober 2026
14.30, BUKO Stadion

De club uit Velsen-IJmuiden al een tijd zonder winst

De Velsenaren hebben het lastig en kunnen de laatste zes duels niet winnen. Het vorige duel verloor Telstar van AZ. Het werd 0-1. De afgelopen vijf competitieduels verloor de club uit Velsen-IJmuiden drie wedstrijden en speelde er twee gelijk. Telstar hield éénmaal de nul in de voorgaande vijf duels. De club scoort gemiddeld vaker in de tweede helft dan in de eerste helft.

Teamstats Telstar:

  • maakte vijf doelpunten in zeven competitieduels, een gemiddelde van 0,71.
  • scoorde thuis drie keer en uit tweemaal.
  • de spelers schoten in totaal dertien keer op goal. Dit is gemiddeld 1,86 keer per wedstrijd.

Voorgaande vijf duels van Telstar in deze competitie:

DatumTeamsStand
20-09-2026AZ
Telstar
1-0
13-09-2026Heerenveen
Telstar
0-0
09-09-2026Twente
Telstar
1-0
06-09-2026Telstar
Cambuur
2-2
30-08-2026Telstar
Ajax
0-4

Spelerstats Telstar:

  • Ronald Koeman is de topscorer van de club uit Velsen-IJmuiden deze competitie, met twee doelpunten.
  • Ronald Koeman scoorde tweemaal met de rechtervoet.

Spelers van de Velsenaren met speelminuten deze competitie:

SpelerGoalsAssistsRoodGeelMinuten
Ronald Koeman2002630
Abdelnour Soualhia1102630
Patrick Brouwer1100630
Rui Mendes1001476
Gerald Alders0001421
Prince Aning0000113
Jeff Hardeveld0000513
Marvin Peersman0001617
Sem Valk0001450
Isaiah Ahmed000131
Gabi Caschili000095
Harrie Kuster000057
Rojendro Oudsten0000113
Tyrone Owusu0000575
Nils Rossen0000581
Jelani Seedorf0000378
Noach Shenkman000088
Emirhan Demircan0000112
Soufiane Hetli0000153
Ar'jany Martha000025
Fabiano Rust000026
Nökkvi Thórisson0011152
Fofin Turay000026

De ploeg van Robin Peter al een tijd zonder winst

De Residentieclub heeft het moeilijk en kan de laatste zeven wedstrijden geen overwinning boeken. Het vorige duel speelde ADO gelijk tegen Cambuur. Het werd 1-1. De afgelopen vijf competitiewedstrijden verloren de groen-gelen drie duels en speelden er twee gelijk. In geen enkele van de voorgaande vijf wedstrijden hield ADO de nul. Over het algemeen maakt de ploeg meer doelpunten in de tweede helft dan in de eerste helft.

Teamstats ADO Den Haag:

  • scoorde zeven goals deze competitie in zeven wedstrijden. Dit is een gemiddelde van 1.
  • maakte tijdens thuiswedstrijden vier van deze goals en uit drie doelpunten.
  • spelers schoten zeventien keer op goal, gemiddeld 2,43 keer per duel.

Laatste vijf wedstrijden van ADO in deze competitie:

DatumTeamsStand
19-09-2026ADO
Cambuur
1-1
12-09-2026Twente
ADO
2-0
06-09-2026ADO
Fortuna
2-3
30-08-2026Feyenoord
ADO
2-2
23-08-2026Go Ahead
ADO
3-1

Spelerstats ADO Den Haag:

  • Yannick Eduardo is de topscorer van de Residentieclub deze competitie, met twee doelpunten.
  • Jesse Bal scoorde éénmaal met het hoofd.
  • Yannick Eduardo maakte twee goals met de linkervoet.
  • Evan Rottier gaf tweemaal een assist.

Spelers van de club uit Den Haag met speelminuten deze competitie:

SpelerGoalsAssistsRoodGeelMinuten
Yannick Eduardo2100504
Evan Rottier1202536
Nigel Thomas1101261
Sekou Sylla1002398
Jesse Bal1000234
Donát Bárány100046
Milan Hokke0100605
Finn de Bruin0101177
Juho Kilo0102630
Kilian Nikiema0000630
Illaijh de Ruijter0000202
Jonas Jensen-Abbew0000204
Pascal Mulder0001613
Othniël Raterink0000404
Matteo Waem0001351
Lasse Wilhelm000019
Mylian Jimenez0001155
Matej Sin0000114
Jan Zamburek0000129
Jalen Hawkins0001280
Luka Reischl000059
Daryl van Mieghem0000409

De competitiestanden van de Eredivisie op 09-10-2026

TeamGesWGVDVDTPt
1AZ761018619
2Feyenoord752025717
3PSV7511241016
4Twente751115716
5Ajax742121914
6Fortuna7412131413
7Excelsior732215911
8Groningen7322151311
9Go Ahead7241161410
10Heerenveen72321199
11NEC722312138
12Sparta712410175
13Telstar71245125
14Cambuur712410195
15Utrecht712411245
16PEC71156204
17ADO70257172
18Willem II70256202

Goals per 15 minuten

Overzicht van goals per 15 minuten laatste 5 wedstrijden
IntervalTelstarADO Den Haag
Minuut 0-1501
Minuut 15-3000
Minuut 30-4500
Minuut 45-6002
Minuut 60-7511
Minuut 75-9001

Goals per 10 minuten

Overzicht van goals per 10 minuten laatste 5 wedstrijden
IntervalTelstarADO Den Haag
Minuut 0-1000
Minuut 10-2001
Minuut 30-4000
Minuut 40-5000
Minuut 50-6000
Minuut 70-8002
Minuut 80-9010