Eredivisie
grijs TOTO sportshirt met korte mouwen
Telstar
1 november 2026
14.30
Rood sportshirt met brede witte diagonale streep
FC Utrecht
Donkergroen stadion met verlichting en grasveld
telstar-stadion

Telstar - FC Utrecht: statistieken Eredivisie

Aanstaande zondag speelt Telstar thuis tegen FC Utrecht in de 11e ronde van de Eredivisie. Wij hebben de statistieken van beide ploegen voor je op een rij gezet, zodat jij betere keuzes kan maken. Als je kijkt naar de vorige onderlinge wedstrijden dan lijkt Utrecht in het voordeel tegen Telstar. Wat wordt de uitkomst in het BUKO Stadion?

De clubs hebben dit seizoen nog niet tegen elkaar gespeeld, maar in de eerdere vijf Eredivisie-seizoenen zijn de ploegen elkaar tweemaal tegengekomen. Utrecht won één wedstrijd en éénmaal was het gelijkspel.

De laatste vijf competitiewedstrijden presteert Utrecht op papier beter dan Telstar. De ploeg uit Utrecht won drie keer, verloor één wedstrijd en speelde één keer gelijk. De club uit Velsen-IJmuiden won niet, verloor drie duels en speelde tweemaal gelijk.

Telstar - FC Utrecht
Eredivisie
1 november 2026
14.30, BUKO Stadion

Terugblik: Utrecht wint onderlinge duels vaker dan Telstar

De club uit Velsen-IJmuiden en de Domstedelingen troffen elkaar vanaf 2018 twee keer in de Eredivisie:
  • Er vielen zeven goals, gemiddeld 3,5 doelpunten per wedstrijd.
  • De meeste treffers vielen in de tweede helft, namelijk zes goals. Dit is een gemiddelde van 3 per wedstrijd.
  • Daarnaast werd er vijftien keer op goal geschoten, gemiddeld 7,5 keer per wedstrijd. Spelers van Telstar schoten het vaakst, namelijk acht keer.

Vorige ontmoetingen in de Eredivisie:

DatumTeamsStand
11-04-2026Utrecht
Telstar
4-1
23-11-2025Telstar
Utrecht
1-1

De club uit Velsen-IJmuiden al een tijd zonder winst

De Witte Leeuwen hebben het lastig en kunnen de laatste negen duels niet winnen. De vorige competitiewedstrijd verloor Telstar van Go Ahead met 2-3. De afgelopen vijf competitieduels verloor de club uit Velsen-IJmuiden drie wedstrijden en speelde er twee gelijk. Telstar hield éénmaal de nul in de voorgaande vijf duels. Over het algemeen maakt de ploeg meer doelpunten in de eerste helft dan in de tweede helft.

Teamstats Telstar:

  • scoorde twaalf goals deze competitie in tien wedstrijden. Dit is een gemiddelde van 1,2.
  • maakte tijdens thuiswedstrijden acht van deze goals en uit vier doelpunten.
  • de spelers schoten in totaal 22 keer op goal. Dit is gemiddeld 2,2 keer per wedstrijd.

Voorgaande vijf duels van Telstar in deze competitie:

DatumTeamsStand
23-10-2026Go Ahead
Telstar
3-2
17-10-2026Telstar
Feyenoord
3-4
11-10-2026Telstar
ADO
2-2
20-09-2026AZ
Telstar
1-0
13-09-2026Heerenveen
Telstar
0-0

Spelerstats Telstar:

  • Tyrone Owusu is met vier goals de topscorer van de Velsenaren in deze competitie.
  • Tyrone Owusu scoorde twee of meer wedstrijden achter elkaar.
  • Noach Shenkman scoorde éénmaal met het hoofd.
  • Tyrone Owusu scoorde viermaal met de rechtervoet.
  • Patrick Brouwer en Noach Shenkman gaven ieder twee keer een assist.

Spelers van de club uit Velsen-IJmuiden met speelminuten deze competitie:

SpelerGoalsAssistsRoodGeelMinuten
Tyrone Owusu4000845
Patrick Brouwer2200882
Ronald Koeman2002900
Noach Shenkman1200297
Abdelnour Soualhia1103900
Sem Valk1101720
Rui Mendes1001558
Gerald Alders0002595
Prince Aning0000115
Jeff Hardeveld0000520
Marvin Peersman0001887
Isaiah Ahmed000155
Gabi Caschili0000169
Harrie Kuster000176
Rojendro Oudsten0000130
Nils Rossen0000840
Jelani Seedorf0001504
Emirhan Demircan0000144
Soufiane Hetli0000153
Ar'jany Martha0000203
Fabiano Rust000026
Nökkvi Thórisson0011330
Fofin Turay000026

De Domstedelingen al een tijd zonder verlies

De ploeg van Anthony Correia kan verlies al een tijd voorkomen. De laatste drie duels won de club of werd er gelijk gespeeld. Het vorige duel speelde Utrecht gelijk tegen PEC. Het werd 1-1. De afgelopen vijf competitieduels won de ploeg van Anthony Correia drie wedstrijden, verloor éénmaal en speelde één keer gelijk. In geen enkele van de voorgaande vijf wedstrijden hield Utrecht de nul. De club scoort gemiddeld vaker in de tweede helft dan in de eerste helft.

Teamstats FC Utrecht:

  • scoorde zeventien goals deze competitie in tien wedstrijden. Dit is een gemiddelde van 1,7.
  • scoorde thuis negen keer en uit achtmaal.
  • spelers schoten 27 keer op goal, gemiddeld 2,7 keer per duel.

Laatste vijf wedstrijden van Utrecht in deze competitie:

DatumTeamsStand
24-10-2026Utrecht
PEC
1-1
18-10-2026Twente
Utrecht
1-2
11-10-2026Utrecht
Willem II
3-1
20-09-2026Feyenoord
Utrecht
5-0
13-09-2026Excelsior
Utrecht
1-2

Spelerstats FC Utrecht:

  • Artem Stepanov is de topscorer van de ploeg uit Utrecht deze competitie, met vijf doelpunten.
  • Matisse Didden maakte twee goals uit een kopbal.
  • Artem Stepanov scoorde tweemaal met de linkervoet.
  • Ángel Alarcón maakte drie goals met de rechtervoet.

Spelers van de ploeg van Anthony Correia met speelminuten deze competitie:

SpelerGoalsAssistsRoodGeelMinuten
Artem Stepanov5002452
Ángel Alarcón3000667
Yoann Cathline2201639
Dani de Wit2102865
Adrian Blake2100312
Matisse Didden2000654
Sem van Duijn1000144
Niklas Vesterlund0200717
Arthur Zagré0202833
Davy van den Berg0202475
Oualid Agougil0101232
Vasilis Barkas0001630
Michael Brouwer000090
Sergio Padt0000180
Mike Eerdhuijzen0000135
Siebe Horemans0002809
Per Kloosterboer000077
Jakov Medic000053
Guus Offerhaus0002275
Neville Ogidi Nwankwo0000173
Nikolas Panagiotou0002540
Ferdinand Pohl0001124
Marius Broholm0001186
Zidane Iqbal000059
Kevin Paredes000072
Joris van Overeem0002430
Nordin Amrabat000032
Emmanuel Chigozie Owen00007
David Min000081

De competitiestanden van de Eredivisie op 30-10-2026

TeamGesWGVDVDTPt
1Feyenoord10730321124
2Ajax10631291321
3PSV10622281320
4Twente10622191020
5AZ10622201220
6Fortuna10532171718
7Heerenveen10433181315
8Groningen10433242115
9Go Ahead10352232314
10Cambuur10334192212
11Utrecht10334172712
12NEC10253171811
13Excelsior10325161911
14Sparta1023517249
15PEC1022611238
16Telstar1013612216
17ADO1013613236
18Willem II1002810322

Goals per 15 minuten

Overzicht van goals per 15 minuten laatste 5 wedstrijden
IntervalTelstarFC Utrecht
Minuut 0-1510
Minuut 15-3000
Minuut 30-4531
Minuut 45-6012
Minuut 60-7511
Minuut 75-9001

Goals per 10 minuten

Overzicht van goals per 10 minuten laatste 5 wedstrijden
IntervalTelstarFC Utrecht
Minuut 0-1000
Minuut 10-2010
Minuut 30-4000
Minuut 40-5031
Minuut 50-6011
Minuut 70-8001
Minuut 80-9011