Eredivisie
grijs TOTO sportshirt met korte mouwen
Telstar
17 oktober 2026
20.00
Feyenoord
Feyenoord
Donkergroen stadion met verlichting en grasveld
telstar-stadion

Telstar - Feyenoord: statistieken Eredivisie

Komende zaterdag staat Telstar tegen Feyenoord op het programma. Wij hebben de statistieken van beide ploegen voor je gecheckt. Kunnen de de Witte Leeuwen de winstreeks van de Stadionclub doorbreken?

De clubs hebben dit seizoen nog niet tegen elkaar gespeeld, maar in de eerdere vijf Eredivisie-seizoenen zijn de ploegen elkaar tweemaal tegengekomen. Deze wedstrijden werden allemaal gewonnen door Feyenoord.

Als je kijkt naar de laatste vijf competitiewedstrijden van beide clubs, dan doet Feyenoord het op papier beter: de ploeg won vier keer, verloor nul wedstrijden en speelde één keer gelijk. Telstar won niet, tweemaal verloren en driemaal gelijkgespeeld.

Telstar - Feyenoord
Eredivisie
17 oktober 2026
20.00, BUKO Stadion

Terugkijkend: Feyenoord wint meer onderlinge duels dan Telstar

De club uit Velsen-IJmuiden en De Feyenoorders troffen elkaar vanaf 2018 twee keer in de Eredivisie:
  • Er werden zes doelpunten gemaakt. Dit is gemiddeld 3 goals per duel.
  • Voor rust werden de meeste goals gescoord, namelijk vier doelpunten. Gemiddeld zijn dit 2 goals per duel.
  • Daarnaast werd er negentien keer op goal geschoten, gemiddeld 9,5 keer per wedstrijd. De Rotterdammers schoten het vaakst op doel, namelijk dertien keer.

Vorige ontmoetingen in de Eredivisie:

DatumTeamsStand
22-02-2026Feyenoord
Telstar
2-1
30-11-2025Telstar
Feyenoord
1-2

Telstar al een tijdje zonder winst

De club uit Velsen-IJmuiden heeft het moeilijk en kan de laatste zeven wedstrijden geen overwinning boeken. Het vorige duel speelde Telstar gelijk tegen ADO. Het werd 2-2. De afgelopen vijf competitieduels verloor de club uit Velsen-IJmuiden twee wedstrijden en speelde er drie gelijk. Telstar hield éénmaal de nul in de voorgaande vijf duels. De club scoort gemiddeld even vaak in de eerste helft als in de tweede helft.

Teamstats Telstar:

  • scoorde zeven goals deze competitie in acht wedstrijden. Dit is een gemiddelde van 0,88.
  • scoorde thuis vijf keer en uit tweemaal.
  • de spelers schoten in totaal vijftien keer op goal. Dit is gemiddeld 1,88 keer per wedstrijd.

Laatste vijf wedstrijden van Telstar in deze competitie:

DatumTeamsStand
11-10-2026Telstar
ADO
2-2
20-09-2026AZ
Telstar
1-0
13-09-2026Heerenveen
Telstar
0-0
09-09-2026Twente
Telstar
1-0
06-09-2026Telstar
Cambuur
2-2

Spelerstats Telstar:

  • Ronald Koeman en Tyrone Owusu zijn met twee goals de topscorers van de Velsenaren in deze competitie.
  • Ronald Koeman en Tyrone Owusu maakten ieder twee goals met de rechtervoet.

Spelers van de club uit Velsen-IJmuiden met speelminuten deze competitie:

SpelerGoalsAssistsRoodGeelMinuten
Ronald Koeman2002720
Tyrone Owusu2000665
Abdelnour Soualhia1103720
Patrick Brouwer1100702
Rui Mendes1001534
Noach Shenkman0100146
Gerald Alders0001511
Prince Aning0000115
Jeff Hardeveld0000513
Marvin Peersman0001707
Sem Valk0001540
Isaiah Ahmed000131
Gabi Caschili000095
Harrie Kuster000057
Rojendro Oudsten0000113
Nils Rossen0000671
Jelani Seedorf0001467
Emirhan Demircan0000131
Soufiane Hetli0000153
Ar'jany Martha000058
Fabiano Rust000026
Nökkvi Thórisson0011185
Fofin Turay000026

Zegereeks Feyenoord

De club van Giovanni van Bronckhorst is goed op dreef. De club kon de laatste vier wedstrijden winnen. Feyenoord boekte de vorige wedstrijd een overwinning op AZ. Het werd 2-0. De afgelopen vijf competitieduels won De club van Giovanni van Bronckhorst vier wedstrijden en speelde er één gelijk. Feyenoord hield driemaal de nul in de voorgaande vijf duels. Over het algemeen maakt de ploeg meer doelpunten in de tweede helft dan in de eerste helft.

Teamstats Feyenoord:

  • scoorde 27 goals deze competitie in acht wedstrijden. Dit is een gemiddelde van 3,38.
  • scoorde thuis elf keer en uit zestienmaal.
  • spelers schoten 39 keer op goal, gemiddeld 4,88 keer per duel.

Laatste vijf wedstrijden van Feyenoord in deze competitie:

DatumTeamsStand
10-10-2026Feyenoord
AZ
2-0
20-09-2026Feyenoord
Utrecht
5-0
13-09-2026PEC
Feyenoord
0-7
05-09-2026NEC
Feyenoord
1-3
30-08-2026Feyenoord
ADO
2-2

Spelerstats Feyenoord:

  • Nacho Ferri scoorde twee of meer wedstrijden achter elkaar.
  • Ayase Ueda scoorde éénmaal met het hoofd.
  • Anis Hadj Moussa scoorde vijf keer met de linkervoet.
  • Gjivai Zechiël scoorde vijfmaal met de rechtervoet.
  • Gjivai Zechiël en Givairo Read gaven viermaal een assist.

Spelers van Feyenoord met speelminuten deze competitie:

SpelerGoalsAssistsRoodGeelMinuten
Gjivai Zechiël5401674
Nacho Ferri5100327
Anis Hadj Moussa5101616
Luciano Valente4100691
Ayase Ueda3100309
Gaoussou Diarra1101339
Javi López1001224
Jerayno Schaken100032
Jivayno Zinhagel100046
Givairo Read0400661
Jordan Lotomba010036
Mika Mármol0100691
Tsuyoshi Watanabe0100491
Sem Steijn0100115
Oussama Targhalline0102437
Charles Vanhoutte0101561
Tjark Ernst0000720
Mats Deijl000027
Jeremiah St. Juste0000619
Tijme Wessels000019
Thijs Kraaijeveld0000128
Tobias van den Elshout000049
Gonçalo Borges000026
Reiss Nelson000013
Shaqueel van Persie0000105

De competitiestanden van de Eredivisie op 15-10-2026

TeamGesWGVDVDTPt
1Feyenoord862027720
2PSV8611261019
3AZ861118819
4Twente852116817
5Ajax8431221015
6Groningen8422201414
7Fortuna8422141514
8Go Ahead8251191711
9Excelsior8323161411
10Heerenveen823311119
11NEC823313149
12Cambuur822411198
13Utrecht822414258
14Sparta813413206
15Telstar81347146
16PEC81166214
17ADO80359193
18Willem II80267232

Goals per 15 minuten

Overzicht van goals per 15 minuten laatste 5 wedstrijden
IntervalTelstarFeyenoord
Minuut 0-1513
Minuut 15-3002
Minuut 30-4512
Minuut 45-6004
Minuut 60-7517
Minuut 75-9001

Goals per 10 minuten

Overzicht van goals per 10 minuten laatste 5 wedstrijden
IntervalTelstarFeyenoord
Minuut 0-1002
Minuut 10-2012
Minuut 30-4001
Minuut 40-5011
Minuut 50-6002
Minuut 70-8003
Minuut 80-9016