Keuken Kampioen Divisie
TOP_Oss
TOP Oss
23 oktober 2026
20.00
Jong_Ajax
Jong Ajax
Donkergroen stadion met verlichting en grasveld
top-oss-stadion

TOP Oss - Jong Ajax: statistieken Keuken Kampioen Divisie

TOP Oss treft Jong Ajax in Oss voor de Keuken Kampioen Divisie. Wij hebben de cijfers naast elkaar gezet, om jouw weddenschappen beter te maken. Kijken we naar de vorige onderlinge wedstrijden, dan lijkt Oss in het voordeel tegen Jong Ajax. Welke uitslag levert het komende duel op?

De clubs hebben dit seizoen nog niet tegen elkaar gespeeld, maar in de eerdere vijf Keuken Kampioen Divisie-seizoenen zijn de ploegen elkaar zestienmaal tegengekomen. Van deze wedstrijden won Oss acht keer, Jong Ajax won er vier en vier keer eindigde de wedstrijd in gelijkspel.

Als je kijkt naar de laatste vijf competitiewedstrijden van beide clubs, dan doet Oss het op papier beter: de ploeg won drie keer, verloor twee wedstrijden en speelde nul keer gelijk. Jong Ajax won éénmaal, driemaal verloren en éénmaal gelijkgespeeld.

TOP Oss - Jong Ajax
Keuken Kampioen Divisie
23 oktober 2026
20.00, Frans Heesen Stadion

Terugblik: Oss wint onderlinge duels vaker dan Jong Ajax

De ploeg uit Oss en de Amsterdammers troffen elkaar vanaf 2018 zestien keer in de Keuken Kampioen Divisie:
  • Er vielen 35 goals, gemiddeld 2,19 doelpunten per wedstrijd.
  • De meeste treffers vielen in de tweede helft, namelijk 22 goals. Dit is een gemiddelde van 1,38 per wedstrijd.

Vorige ontmoetingen in de Keuken Kampioen Divisie:

DatumTeamsStand
13-04-2026Jong Ajax
Oss
1-2
21-10-2025Oss
Jong Ajax
1-1
09-05-2025Jong Ajax
Oss
0-0
13-12-2024Oss
Jong Ajax
2-1
16-02-2024Oss
Jong Ajax
2-1
24-11-2023Jong Ajax
Oss
1-0
06-03-2023Jong Ajax
Oss
1-2
09-09-2022Oss
Jong Ajax
1-1
04-04-2022Jong Ajax
Oss
4-1
10-12-2021Oss
Jong Ajax
1-1
09-04-2021Jong Ajax
Oss
0-1
05-01-2021Oss
Jong Ajax
1-0
20-12-2019Jong Ajax
Oss
2-0
09-08-2019Oss
Jong Ajax
2-1
15-03-2019Oss
Jong Ajax
2-1
07-12-2018Jong Ajax
Oss
1-0

Oss scoort veel

De ploeg uit Oss scoorde de laatste vijf wedstrijden gemiddeld 2,2 goals per wedstrijd. De vorige competitiewedstrijd verloor Oss van Den Bosch met 1-2. De afgelopen vijf competitieduels won de ploeg uit Oss drie wedstrijden en verloor er twee In één van de vijf voorgaande wedstrijden hield Oss de nul. De club scoort gemiddeld vaker in de tweede helft dan in de eerste helft.

Teamstats TOP Oss:

  • maakte zestien doelpunten in elf competitieduels, een gemiddelde van 1,45.
  • scoorde thuis dertien keer en uit driemaal.

Laatste vijf wedstrijden van Oss in deze competitie:

DatumTeamsStand
16-10-2026Den Bosch
Oss
2-1
09-10-2026Oss
Helmond
3-1
03-10-2026Oss
MVV
4-1
26-09-2026Emmen
Oss
1-0
18-09-2026Oss
Dordrecht
3-0

Spelerstats TOP Oss:

  • Mauresmo Hinoke is de topscorer van de ploeg uit Oss deze competitie, met vijf doelpunten.

Spelers van de ploeg uit Oss met speelminuten deze competitie:

SpelerGoalsAssistsRoodGeelMinuten
Mauresmo Hinoke5001824
Franslyn Nsingi4202710
Maurilio de Lannoy3000743
Marcelencio Esajas1100895
Milo Horemans1000136
Richard van der Venne1004810
Kyanno Silva1001317
Justin Mathieu0303579
Julian Kuijpers0202955
Ilounga Pata0200951
Siriné Doucouré0100217
Mert Erkan0100210
Jacey Pansa010021
Mike Havekotte0001990
Thomas Cox000016
Alvaro Henry0010140
Quint Jansen000065
Leonel Miguel0000891
Jafar Bynoe0001156
Lars Mol0001185
Delano Vianello0000990
Andy Visser0000101

Jong Ajax scoort weinig

De Amsterdammers scoorden de laatste vijf duels slechts 0,6 doelpunten gemiddeld per wedstrijd. De vorige competitiewedstrijd won Jong Ajax van De Graafschap met 2-1. De afgelopen vijf competitieduels won de ploeg uit Amsterdam één wedstrijd, verloor driemaal en speelde één keer gelijk. In één van de vijf voorgaande wedstrijden hield Jong Ajax de nul. Over het algemeen maakt de ploeg meer doelpunten in de tweede helft dan in de eerste helft.

Teamstats Jong Ajax:

  • maakte vijftien doelpunten in elf competitieduels, een gemiddelde van 1,36.
  • maakte tijdens thuiswedstrijden negen van deze goals en uit zes doelpunten.

Laatste vijf wedstrijden van Jong Ajax in deze competitie:

DatumTeamsStand
19-10-2026Jong Ajax
De Graafschap
2-1
09-10-2026Jong Ajax
VVV
0-3
18-09-2026Jong Ajax
Roda
0-0
14-09-2026Jong Utrecht
Jong Ajax
6-1
11-09-2026Jong Ajax
RKC
0-2

Spelerstats Jong Ajax:

  • Emre Ünüvar is met zes goals de topscorer van de Amsterdammers in deze competitie.

Spelers van de Amsterdammers met speelminuten deze competitie:

SpelerGoalsAssistsRoodGeelMinuten
Emre Ünüvar6001841
Diego Pugno5213618
Jano Monserrate2204847
Pharell Nash2201909
Levi Acheampong0203316
Dies Janse010045
Ryan van de Pavert0103590
Mohamed Abdalla0100711
Joeri Heerkens0010720
Charlie Setford0000270
Jahyendrow Amour0000136
Avery Appiah0001219
Sinclair de Falco0001736
Leroy Frankel0000164
Marvyn Muzungu0005932
Gerónimo Spina0001495
Mylo van der Lans0000501
Fouad Zahouani0002110
Abdoulaye Camara000026
Jinairo Johnson0001304
Tijn Peters0000377
Mark Verkuijl0003471
Rayane Bounida000057
Paulo Da Silva000011
Elias Mechrouh00004
Anass Moumane000030
Leo Salazar0000161
Jeshurun Simeon0001326

De competitiestanden van de Keuken Kampioen Divisie op 21-10-2026

TeamGesWGVDVDTPt
1Heracles11911361328
2Almere City1171323922
3VVV11713301822
4Emmen11713241922
5NAC11623221920
6Roda1154212919
7Vitesse11524161517
8Volendam11515231816
9MVV11515142516
10RKC11362201615
11Jong AZ11425262214
12Den Bosch11425161914
13Jong PSV11344151813
14Oss11407161712
15Eindhoven11326152311
16Jong Ajax11326152611
17De Graafschap11326142511
18Dordrecht11326142711
19Helmond1123616219
20Jong Utrecht1121817257

Goals per 15 minuten

Overzicht van goals per 15 minuten laatste 5 wedstrijden
IntervalTOP OssJong Ajax
Minuut 0-1510
Minuut 15-3020
Minuut 30-4521
Minuut 45-6020
Minuut 60-7500
Minuut 75-9032

Goals per 10 minuten

Overzicht van goals per 10 minuten laatste 5 wedstrijden
IntervalTOP OssJong Ajax
Minuut 0-1010
Minuut 10-2000
Minuut 30-4020
Minuut 40-5020
Minuut 50-6001
Minuut 70-8020
Minuut 80-9000