Serie A
Torino
Torino
23 oktober 2026
20.45
Monza
Monza
Donkergroen stadion met verlichting en grasveld
Torino

Torino - Monza: statistieken Serie A

Komende vrijdag staat Torino tegen Monza op het programma. Wij hebben de statistieken van beide ploegen voor je gecheckt. Op basis van de vorige ontmoetingen lijkt Torino in het voordeel tegen Monza. Wat wordt het deze keer in Stadio Olimpico Grande Torino?

De clubs hebben dit seizoen nog niet tegen elkaar gespeeld, maar in de eerdere vijf Serie A-seizoenen zijn de ploegen elkaar zesmaal tegengekomen. Torino won drie wedstrijden en driemaal was het gelijkspel.

Als je kijkt naar de laatste vijf competitiewedstrijden van beide clubs, dan doet Torino het op papier beter: de ploeg won drie keer, verloor één wedstrijd en speelde één keer gelijk. Monza won tweemaal, tweemaal verloren en éénmaal gelijkgespeeld.

Torino - Monza
Serie A
23 oktober 2026
20.45, Stadio Olimpico Grande Torino

Terugblik: Torino wint onderlinge duels vaker dan Monza

Torino en de spelers van Monza troffen elkaar vanaf 2018 zes keer in de Serie A:
  • Er werden twaalf doelpunten gemaakt. Dit is gemiddeld 2 goals per duel.
  • Na rust werden de meeste goals gescoord, namelijk tien doelpunten. Gemiddeld zijn dit 1,67 goals per duel.
  • Daarnaast werd er 48 keer op goal geschoten. Dit is gemiddeld 8 schoten per wedstrijd. de spelers van Torino schoten het vaakst op doel, namelijk 26 keer.
  • Tweemaal werd er gescoord met een kopbal. Dit is een gemiddelde van 0,33. Spelers van beide ploegen scoorden even vaak met een kopbal.

Vorige ontmoetingen in de Serie A:

DatumTeamsStand
02-03-2025Monza
Torino
0-2
24-11-2024Torino
Monza
1-1
30-03-2024Torino
Monza
1-0
11-11-2023Monza
Torino
1-1
07-05-2023Torino
Monza
1-1
13-08-2022Monza
Torino
1-2

De spelers van Torino al een tijd zonder verlies

Torino speelt stabiel. De laatste drie wedstrijden won de club of werd er gelijk gespeeld. De vorige competitiewedstrijd won Torino van Parma met 3-0. De afgelopen vijf competitieduels won Torino drie wedstrijden, verloor éénmaal en speelde één keer gelijk. In één van de vijf voorgaande wedstrijden hield Torino de nul. De club scoort gemiddeld vaker in de tweede helft dan in de eerste helft.

Teamstats Torino:

  • scoorde tien goals deze competitie in zeven wedstrijden. Dit is een gemiddelde van 1,43.
  • maakte tijdens thuiswedstrijden drie van deze goals en uit zeven doelpunten.
  • de spelers schoten in totaal elf keer op goal. Dit is gemiddeld 1,57 keer per wedstrijd.

Voorgaande vijf duels van Torino in deze competitie:

DatumTeamsStand
19-10-2026Parma
Torino
0-3
12-10-2026Torino
Udinese
2-1
19-09-2026Bologna
Torino
1-1
14-09-2026Torino
Roma
0-2
05-09-2026Fiorentina
Torino
1-2

Spelerstats Torino:

  • Ché Adams is met drie goals de topscorer van de spelers van Torino in deze competitie.
  • Pietro Comuzzo en Ché Adams maakten ieder één goal uit een kopbal.
  • Ché Adams en Sandro Kulenovic scoorden ieder twee keer met de rechtervoet.
  • Rafik Belghali gaf drie keer een assist.

Spelers van Torino met speelminuten deze competitie:

SpelerGoalsAssistsRoodGeelMinuten
Ché Adams3000321
Sandro Kulenovic2000115
Giovanni Simeone2000518
Rolando Mandragora1100416
Pietro Comuzzo1001515
Daniel Braganca1001279
Rafik Belghali0301266
Eray Cömert0100315
Alessio Cacciamani0100542
Gvidas Gineitis0101315
Diego Mascardi0000180
Lucas Perri0000450
Saúl Coco0000580
Niccolo Fortini0000268
Ardian Ismajli0001390
Nathan Patterson000180
Marcus Pedersen000070
Ricardo Rodríguez000063
Cesare Casadei000087
Kian Fitz-Jim0000384
Emirhan Ilkhan0000101
Gaetano Oristanio000076
Nikola Vlašic0000540
Zakaria Aboukhlal000046
Alieu Njie000021
Duvan Zapata000023

De spelers van Monza scoren veel

Monza scoorde de laatste vijf wedstrijden gemiddeld 2 goals per wedstrijd. Monza boekte de vorige wedstrijd een overwinning op Cagliari. Het werd 4-0. De afgelopen vijf competitieduels won Monza twee wedstrijden, verloor tweemaal en speelde één keer gelijk. Monza hield éénmaal de nul in de voorgaande vijf duels. Over het algemeen maakt de ploeg meer doelpunten in de tweede helft dan in de eerste helft.

Teamstats Monza:

  • maakte dertien doelpunten in zeven competitieduels, een gemiddelde van 1,86.
  • scoorde thuis acht keer en uit vijfmaal.
  • de spelers schoten in totaal 27 keer op goal. Dit is gemiddeld 3,86 keer per wedstrijd.

Laatste vijf wedstrijden van Monza in deze competitie:

DatumTeamsStand
19-10-2026Monza
Cagliari
4-0
11-10-2026Lazio
Monza
3-1
18-09-2026Monza
Sassuolo
2-1
13-09-2026Lecce
Monza
3-2
06-09-2026Parma
Monza
1-1

Spelerstats Monza:

  • Gustavo Varela is de topscorer van Monza deze competitie, met zes doelpunten.
  • Gustavo Varela scoorde tweemaal met het hoofd.
  • Gustavo Varela scoorde vier keer met de rechtervoet.

Spelers van de spelers van Monza met speelminuten deze competitie:

SpelerGoalsAssistsRoodGeelMinuten
Gustavo Varela6101509
Jay Robinson2000322
Ricardo Mangas1200530
Saba Goglichidze1000144
Eddy Kouadio1002612
Andrea Colpani1000282
Exequiel Zeballos100072
Samuele Birindelli0202624
Dany Mota0200214
Ebenezer Akinsanmiro0100436
Manga Foe Ondoa0100315
Mathis Mout0100151
Semuel Pizzignacco000090
Demba Thiam Ngagne0000270
Noel Törnqvist0000270
Adam Bakoune0000192
Andrea Carboni0001576
Filippo Delli Carri000034
Lorenzo Lucchesi0012453
Yvan Maye000056
Leonardo Colombo000129
Michael Folorunsho0002362
Nicolas Galazzi000021
Patrick Cutrone0000203
Omari Forson0000102
Cyril Ngonge000037

De competitiestanden van de Serie A op 21-10-2026

TeamGesWGVDVDTPt
1Inter761021919
2Lazio761014419
3Roma752016317
4Milan743014715
5Como742112714
6Frosinone741213913
7Cagliari74126713
8Juventus73229811
9Napoli731310710
10Torino731310910
11Atalanta730410119
12Lecce73049129
13Sassuolo722312148
14Monza721413157
15Bologna71246105
16Udinese71159164
17Genoa71155134
18Fiorentina71158174
19Parma71154134
20Venezia71066163

Goals per 15 minuten

Overzicht van goals per 15 minuten laatste 5 wedstrijden
IntervalTorinoMonza
Minuut 0-1510
Minuut 15-3011
Minuut 30-4512
Minuut 45-6003
Minuut 60-7522
Minuut 75-9022

Goals per 10 minuten

Overzicht van goals per 10 minuten laatste 5 wedstrijden
IntervalTorinoMonza
Minuut 0-1010
Minuut 10-2000
Minuut 30-4011
Minuut 40-5012
Minuut 50-6002
Minuut 70-8001
Minuut 80-9022