Serie A
Udinese
Udinese
25 oktober 2026
20.45
AC Milan
Donkergroen stadion met verlichting en grasveld
Udinese

Udinese - AC Milan: statistieken Serie A

Aanstaande zondag speelt Udinese thuis tegen AC Milan in de 8e ronde van de Serie A. Wij hebben de statistieken van beide ploegen voor je op een rij gezet, zodat jij betere keuzes kan maken. Op basis van de vorige ontmoetingen lijkt Milan in het voordeel tegen Udinese. Wat wordt het deze keer in ?

De clubs hebben dit seizoen nog niet tegen elkaar gespeeld, maar in de eerdere vijf Serie A-seizoenen zijn de ploegen elkaar zestienmaal tegengekomen. Van deze duels won Udinese viermaal, AC Milan won er acht en vier keer was het gelijkspel.

Als je kijkt naar de laatste vijf competitiewedstrijden van beide clubs, dan doet Milan het op papier beter: de ploeg won twee keer, verloor nul wedstrijden en speelde drie keer gelijk. Udinese won niet, vijfmaal verloren en niet gelijkgespeeld.

Udinese - AC Milan
Serie A
25 oktober 2026
20.45,

Terugkijkend: Milan wint meer onderlinge duels dan Udinese

Udinese en de spelers van AC Milan kwamen elkaar sinds 2018 zestienmaal tegen in de Serie A:
  • Er vielen 45 goals, gemiddeld 2,81 doelpunten per wedstrijd.
  • De meeste treffers vielen in de tweede helft, namelijk 25 goals. Dit is een gemiddelde van 1,56 per wedstrijd.
  • Daarnaast werd er 103 keer op goal geschoten, gemiddeld 6,44 keer per wedstrijd. de spelers van AC Milan schoten het vaakst op doel, namelijk 55 keer.
  • Negenmaal werd er gescoord met een kopbal. Dit is een gemiddelde van 0,56. De spelers van Udinese maakten de meeste doelpunten met het hoofd, namelijk zesmaal.

Vorige ontmoetingen in de Serie A:

DatumTeamsStand
11-04-2026Milan
Udinese
0-3
20-09-2025Udinese
Milan
0-3
11-04-2025Udinese
Milan
0-4
19-10-2024Milan
Udinese
1-0
20-01-2024Udinese
Milan
2-3
04-11-2023Milan
Udinese
0-1
18-03-2023Udinese
Milan
3-1
13-08-2022Milan
Udinese
4-2
25-02-2022Milan
Udinese
1-1
11-12-2021Udinese
Milan
1-1
03-03-2021Milan
Udinese
1-1
01-11-2020Udinese
Milan
1-2
19-01-2020Milan
Udinese
3-2
25-08-2019Udinese
Milan
1-0
02-04-2019Milan
Udinese
1-1
04-11-2018Udinese
Milan
0-1

De spelers van Udinese op verliesreeks

Udinese moet terugvechten. De club verloor de laatste vijf duels. De vorige competitiewedstrijd verloor Udinese van Lecce met 0-3. De afgelopen vijf competitiewedstrijden verloren de spelers van Udinese alles. Udinese hield in geen enkele van de voorgaande vijf duels de nul. De club scoort gemiddeld vaker in de eerste helft dan in de tweede helft.

Teamstats Udinese:

  • scoorde negen goals deze competitie in zeven wedstrijden. Dit is een gemiddelde van 1,29.
  • maakte tijdens thuiswedstrijden twee van deze goals en uit zeven doelpunten.
  • spelers schoten achttien keer op goal, gemiddeld 2,57 keer per duel.

Laatste vijf wedstrijden van Udinese in deze competitie:

DatumTeamsStand
18-10-2026Udinese
Lecce
0-3
12-10-2026Torino
Udinese
2-1
19-09-2026Udinese
Cagliari
0-1
14-09-2026Inter
Udinese
5-3
07-09-2026Udinese
Lazio
1-2

Spelerstats Udinese:

  • Jurgen Ekkelenkamp is met drie goals de topscorer van de spelers van Udinese in deze competitie.
  • James Abankwah scoorde éénmaal met het hoofd.
  • Hassane Kamara scoorde twee keer met de linkervoet.
  • Jurgen Ekkelenkamp maakte twee goals met de rechtervoet.
  • Keinan Davis gaf twee keer een assist.

Spelers van de spelers van Udinese met speelminuten deze competitie:

SpelerGoalsAssistsRoodGeelMinuten
Jurgen Ekkelenkamp3100615
Hassane Kamara2101556
James Abankwah1001496
Jesper Karlström1002630
Jakub Piotrowski1002191
Idrissa Gueye1000178
Keinan Davis0201371
Unai Gómez0101305
Vakoun Issouf Bayo010195
Maduka Okoye0000630
David Alaba000064
Nicolo Bertola000286
Enzo Ebosse0000537
Christian Kabasele0000214
Matteo Palma000090
Oumar Solet0000398
Mërgim Vojvoda0000591
Alessandro Zanoli000048
Juan Arizala000061
Giorgi Chakvetadze0000217
Sandi Lovric000011
Lennon Miller0001257
Nicolò Zaniolo0001135
Oier Zarraga0000164
Lazar Jovanovic000019

Milan al een tijdje ongeslagen

De spelers van AC Milan kunnen verlies al een tijd voorkomen. De laatste zeven wedstrijden won de club of speelde gelijk. De vorige competitiewedstrijd won Milan van Atalanta met 3-2. De afgelopen vijf competitiewedstrijden wonnen de spelers van AC Milan twee duels en speelden er drie gelijk. In één van de vijf voorgaande wedstrijden hield Milan de nul. De club scoort gemiddeld vaker in de tweede helft dan in de eerste helft.

Teamstats AC Milan:

  • maakte veertien doelpunten in zeven competitieduels, een gemiddelde van 2.
  • scoorde thuis acht keer en uit zesmaal.
  • spelers schoten negentien keer op goal, gemiddeld 2,71 keer per duel.

Laatste vijf wedstrijden van Milan in deze competitie:

DatumTeamsStand
18-10-2026Milan
Atalanta
3-2
11-10-2026Sassuolo
Milan
1-1
20-09-2026Milan
Lecce
3-0
12-09-2026Lazio
Milan
2-2
06-09-2026Juventus
Milan
1-1

Spelerstats AC Milan:

  • Adrien Rabiot is de topscorer van AC Milan deze competitie, met vier doelpunten.
  • Adrien Rabiot scoorde minstens twee wedstrijden achter elkaar.
  • Mario Gila scoorde éénmaal met het hoofd.
  • Adrien Rabiot maakte drie goals met de linkervoet.
  • Alphadjo Cissè scoorde tweemaal met de rechtervoet.
  • Adrien Rabiot gaf driemaal een assist.

Spelers van AC Milan met speelminuten deze competitie:

SpelerGoalsAssistsRoodGeelMinuten
Adrien Rabiot4301487
Diego Moreira3100307
Gonçalo Ramos2101625
Alphadjo Cissè2001246
Christian Pulisic1101267
Mario Gila1001605
Samuel Chukwueze0200526
Strahinja Pavlovic0103630
Luka Modric0100431
Alexis Saelemaekers0100187
Mike Maignan0000630
Davide Bartesaghi0000126
Koni De Winter0002611
Pervis Estupiñán0002343
Matteo Gabbia000039
Filippo Terracciano00003
Fikayo Tomori00007
Omari Hutchinson000058
Ardon Jashari0000112
Ruben Loftus-Cheek0001229
Yunus Musah0000483
Francesco Camarda00009

De competitiestanden van de Serie A op 23-10-2026

TeamGesWGVDVDTPt
1Inter761021919
2Lazio761014419
3Roma752016317
4Milan743014715
5Como742112714
6Frosinone741213913
7Cagliari74126713
8Juventus73229811
9Napoli731310710
10Torino731310910
11Atalanta730410119
12Lecce73049129
13Sassuolo722312148
14Monza721413157
15Bologna71246105
16Udinese71159164
17Genoa71155134
18Fiorentina71158174
19Parma71154134
20Venezia71066163

Goals per 15 minuten

Overzicht van goals per 15 minuten laatste 5 wedstrijden
IntervalUdineseAC Milan
Minuut 0-1511
Minuut 15-3011
Minuut 30-4511
Minuut 45-6011
Minuut 60-7506
Minuut 75-9000

Goals per 10 minuten

Overzicht van goals per 10 minuten laatste 5 wedstrijden
IntervalUdineseAC Milan
Minuut 0-1010
Minuut 10-2011
Minuut 30-4001
Minuut 40-5000
Minuut 50-6021
Minuut 70-8001
Minuut 80-9005